HBO, Voyo a Netflix na další týden: Návrat Doom Patrol, francouzští taxikáři či Lawrence se Smithem - Euro.cz

Zprávy

Přihlášení

HBO, Voyo a Netflix na další týden: Návrat Doom Patrol, francouzští taxikáři či Lawrence se Smithem

HBO, Voyo a Netflix na další týden: Návrat Doom Patrol, francouzští taxikáři či Lawrence se Smithem

Netflix a HBO GO jsou v tuzemsku jasně nejpopulárnější streamovací platformy, každý měsíc nás zásobují desítkami nových seriálů a filmů. Proto nově přinášíme pravidelný přehled několika nejočekávanějších projektů, které si na obou službách můžete užít v průběhu následujícího týdne – a nově zařazujeme také platformu Voyo, provozovanou televizí Nova. Další tipy i spoustu zajímavostí ze světa seriálů najdete každý den na serveru Edna.cz, který stejně jako Euro.cz patří do portfolia vydavatelství Internet Info.

A co si tedy na Netflixu, Voyu a HBO GO pustit v týdnu od 20. září? 

Půlnoční mše

Oceňovaný tvůrce hororových antologií Dům na kopci a Záhadné sídlo Bly a také režisér snímku Doktor Spánek, Mike Flanagan, představuje svůj nový kousek. Tentokrát nás vezme na tajuplný ostrov plný děsivých tajemství, který ožije po příjezdu jistého kněze. Na povrch začínají vyplouvat nejrůznější věci a je otázkou, zda obyvatelé tohoto ostrova skončí v horoucích peklech, nebo najdou vykoupení.

Foto: Netflix

Nový Flanaganův projekt dorazí na Netflix 23. září.

Zpátky v gangu

Francouzským krimi projektům se v posledních týdnech na Netflixu daří a není tedy divu, že už brzy se tak dočkáme zbrusu nového seriálu Zpátky v gangu. Ten sleduje příhody zlodějička Mehdiho, který se ve snaze ochránit rodinu nevědomky s nejmocnějšími francouzskými gangstery. Povede se mu nějak najít východisko a ochránit nejbližší?

Foto: Netflix

Drsnou francouzskou krimi uvidíme na Netflixu 24. září.

Vpád

Nový týden na Netflixu bude evidentně hlavně ve znamení blížící se hrůzy. Přece jen, Halloween se pomalu blíží. Nový thriller s příměsí hororu jménem Vpád nás vezme do nového rodinného domu, který si koupil novomanželský pár. Po jednom vloupání se pak mladá manželka pouští do pátrání, díky kterému odhalí, že páru hrozí obrovské nebezpečí! V hlavních rolích uvidíme Freidu Pinto a Logana Marshalla-Greena.

Foto: Netflix

Psychologický thriller dorazí na Netflix 22. září.

Mizerové navždy

Na Netflixu se ale v příštích dnech nedočkáme celé řady původních projektů, ale i jednoho velkého hollywoodského snímku. Mizerové navždy loni, i kvůli pandemické situaci, patřili mezi nejúspěšnější filmové projekty a návrat Marca s Mikem v žádném případě nezklamal. Režijní duo Abdil El Arbi a Bilall Fallah dokázalo po letech značku vzkřísit a co víc, povedlo se jim také zlákat do vynikající cameo role režiséra předchozích dílů Michaela Baye. Tak neváhejte a dejte úspěšnému duu další šanci! A vězte, že čtvrtý díl bude taky!

Foto: Sony Pictures

Smith a Lawrence se s novým dobrodružstvím přiřítí na Netflix 23. září.

Doom Patrol

Patrně nejočekávanějším projektem příštího týdne je třetí série veleúspěšného DC seriálu Doom Patrol. Na rozdíl od podobných DC projektů se zaměřuje na partu renegátů, jež zažívá ty nejbizarnější příhody. Poté, co tihle „hrdinové“ udolali nacisty vylepšeného padoucha Pana Nikdo a střetli se s reinkarnací Jacka Rozparovače, je čeká nejtěžší prověrka. Na scénu totiž konečně přichází legendární tým padouchů Bratrstvo zla, který vede Pan mozek, jednoduše geniální mozek v kovové konstrukci. A jelikož právě Mozek má k dispozici jako spojence například Monsieura Mallaha, nesmírně inteligentní agresivní gorilu, rozhodně to nebude pro Robotmana a spol. lehké sousto. Hlavní role si znovu střihnou Brendan Fraser, ex Bond Timothy Dalton či April Bowlby, novickou v obsazení je například herečka Michelle Gomez, která se proslavila například v seriálu Pán času.

Foto: HBO Max, Warner Bros. TV

Caulder a spol. se s Bratrstvem zla utkají na HBO GO už 23. září.

Argo

HBO vedle návratu Doom Patrol uvede i jeden z nejlepších snímků poslední dekády. Třetí režijní počin Bena Afflecka získal v roce 2013 tři Oscary, z nichž na piedestalu stojí ten za nejlepší film vůbec. Snímek sleduje příběh podle skutečných událostí točící se okolo Tonyho Mendeze, experta CIA, který se vydává do Íránu v kritickém roce 1979, kdy moc v zemi převzal Chomejní, aby zachránil Američany uvězněné na ambasádě. Povede se mu vytvořit fiktivní filmový štáb a hodlá s jeho pomocí lidi z ambasády dostat. Vedle tří Oscarů film bodoval i na dalších filmových cenách a kromě Bena Afflecka v něm zazářili i Alan Arkin, Bryan Cranston nebo John Goodman.

Foto: Warner Bros.

Strhující oscarový snímek uvidíme na HBO GO 25. září.

Tenet

Asi největší filmovou peckou, kterou na GO v září nově nalezneme, bude snímek Tenet, který loni, mezi karanténami, nadchl tisíce fanoušků. Poslední projekt ceněného režiséra Christophera Nolana nabízí strhující vizuální orgie spojené se špičkovým příběhem a i když ve druhém jmenovaném aspektu na některé dřívější projekty tohoto režiséra ztrácí, stále se jedná o nadprůměrné dílo, které stojí za zhlédnutí. Navíc se jeho sledováním můžeme připravit na další Nolanův snímek, ve kterém se vizionářský režisér zaměří na atomovky!

Foto: Warner Bros.

Prozatím poslední film Christophera Nolana uvidíme na HBO GO od 26. září.

Fukušima

Od nehody ve fukušimské jaderné elektrárně letos uplynulo deset let. Samotní Japonci si všechny tyto události připomněli poměrně nedávno snímkem nazvaným jednoduše Fukušima, ve kterém se podíváme na osudy lidí, kteří uvízli přímo v epicentru neštěstí. V hlavní roli exceluje Ken Watanabe.

Foto: Shochiku

Taxi, taxi

Na Voyo kromě Fukušimy aktuálně najdeme i legendární akční komedii od scenáristy Luca Bessona. Pokud vám podobné ztřeštěné snímky chybí a chcete zavzpomínat na bláznivou jízdu ulicemi jihofrancouzské perly Marseille, máte možnost.

Foto: ARP Sélection

Oba dva výše zmíněné snímky naleznete aktuálně na Voyo.

Novinky na Voyo

Už ve čtvrtek pak dorazí na Voyo i třetí díl série Taxi, ve kterém se objevil i fanoušky milovaný francouzský fotbalista Djibril Cissé. Mnozí se jistě těší i na Detektiva Endeavoura Morseho, tedy na seriál, jenž sleduje jeho počátky a dějově předchází jeho působení v roli inspektora. Nejočekávanějším návratem je čtvrtá řada Schitt’s Creek – Levyů se tedy jen tak nezbavíme!

Foto: ARP Sélection

Novinky na Voyo přibudou 23. září.