Kontakt - Euro.cz

Zprávy

Přihlášení

Kontakt

Redakce
Členové redakce se řídí Etickým kodexem redakcí Internet Info, s. r. o.

Všeobecné dotazy a připomínky k obsahu serveru Lupa.cz směřujte na adresu redakce@euro.cz.

Na nevyžádané texty redakce obvykle nereaguje, děkujeme za pochopení.

Tomáš Bohuslav, šéfredaktor

V rámci své práce, a vlastně nejen jí, se velmi zajímám o sektor letecké dopravy. Baví mě však i ekonomika, český byznys nebo vše, co se nějakým způsobem točí kolem sportu.
Ze své pozice zodpovídám za veškerý obsah, který se na webu Euro.cz objevuje. Máte-li nějaké připomínky či dotazy ohledně článků publikovaných na našem serveru, obraťte se prosím přímo na mě, a to skrze emailovou adresu tomas.bohuslav@iinfo.cz.

Martina Arltová, zástupkyně šéfredaktora

V redakci mám na starost vedle spoluvytváření obsahu i správu sociálních sítí. Na našem webu se pak zabývám škálou témat sahajících od architektury až po vesmír. Baví mě oslavovat kreativitu lidského ducha ve všech podobách, ať už se jedná rozlousknutí záhad vědy a techniky, nebo kvalitní design a milionové nápady z oblasti byznysu.
V případě dotazů a připomínek ohledně mých textů či zájmu o spolupráci mě prosím kontaktuje na e-mailové adrese martina.arltova@iinfo.cz.

Tereza Tancerová, redaktorka

O redaktorskou činnost jsem se začala zajímat už během studií, kdy mě bavila převážně sociální a lifestylová témata. Později jsem však zabředávala i do dalších oblastí. Momentálně se věnuji hlavně byznysu s přesahem do zdravotnictví, vědy a moderních technologií. V případě potřeby mě prosím kontaktuje na tereza.tancerova@iinfo.cz.

Obchod a reklama
Obchodní oddělení
obchod@iinfo.cz

Marketing
marketingové oddělení
marketing@iinfo.cz

Sídlo
Internet Info, s.r.o.
Milady Horákové 116/109
160 00 Praha 6
tel: 277 004 600
e-mail: info@iinfo.cz