HBO a Netflix na další týden: Rocky Balboa, samurajové a návrat do Gileadu - Euro.cz

Přihlášení

HBO a Netflix na další týden: Rocky Balboa, samurajové a návrat do Gileadu

HBO a Netflix na další týden: Rocky Balboa, samurajové a návrat do Gileadu

Netflix a HBO GO jsou v tuzemsku jasně nejpopulárnější streamovací platformy, každý měsíc nás zásobují desítkami nových seriálů a filmů. Proto nově přinášíme pravidelný přehled několika nejočekávanějších projektů, které si na obou službách můžete užít v průběhu následujícího týdne. Další tipy i spoustu zajímavostí ze světa seriálů najdete každý den na serveru Edna.cz, který stejně jako Euro.cz patří do portfolia vydavatelství Internet Info.

A co si tedy na Netflixu a HBO GO pustit v týdnu od 26. dubna?

Sexify

Polská originální produkce na Netflixu slaví v posledních měsících obrovské úspěchy, stačí si vzpomenout na nesmírně populární snímek 365 dní. Poláci nyní přicházejí se seriálem Sexify, ve kterém uvidíme řádně ztřeštěnou sexkomedii. Sexify sleduje partu spolužaček, které vytvoří sex appku, nakonec se ale pouští do průzkumu vlastní intimity. A co hůř, ani jedna z nich si neuvědomuje, co může objevit!

Foto: Netflix

Osm epizod Sexify dorazí na Netflix 28. dubna.

Jasuke

Ve druhé polovině šestnáctého století ohromil Japonsko legendární Jasuke, černošský bojovník, který vyrostl v jednoho z nejmocnějších samurajských válečníků. Příběh tohoto válečníka se stal legendou a před pár lety se filmaři rozhodli natočit jeho vlastní životopis v hlavní roli s Chadwickem Bosemanem. I přes tragické úmrtí oblíbeného herce se nakonec Jasukeho příběhu dočkáme, byť „jen“ v podobě anime seriálu na Netflixu. Příběh Černého samuraje nabídne šest krví zbrocených epizod a ukáže nám celý život slavného bojovníka od mozambického dětství, přes službu jezuitům až po boje po boku Ody Nobunagy. V hlavní roli uslyšíme LaKeitha Stanfielda.

Foto: Netflix

Všech šest dílů Jasukeho ságy očekávejme na Netflixu 29. dubna.

My

Jordan Peele se v průběhu třetího tisíciletí proslavil hlavně svými skečovými pořady, které připravoval s Keeganem-Michaelem Keyem. Před pár lety ale zběhl k režii a od té doby slaví jeden úspěch za druhým. Za svůj debut Uteč dostala Oscara v kategorii nejlepšího původního scénáře a podobně se mu vydařil i sociální thriller My. V něm Peele ukazuje příběh jedné obyčejné americké rodiny, jež po přestěhování do nového bydlení čelí útoku podivínské čtyřky, která vypadá jako oni. Peele do svého filmu obsadil oscarovou Lupitu Nyong’o i vycházející hvězdy Winstona Dukea a Yahyuu Abdula-Mateena II a opět se dočkal celé řady uznání.

Foto: Universal Pictures

O kvalitách thrilleru My se na Netflixu můžete přesvědčit od 28. dubna.

Rodina na baterky

Oscaroví tvůrci Phil Lord a Christopher Miller připravili ve spolupráci s dalšími tvůrci už loni pro DreamWorks animovaný snímek Rodina na baterky, ve kterém se jedna poněkud ztřeštěná rodinka musí postavit obrovské hrozbě v podobě roboapokalypsy. Kvůli několika odkladům projekt nakonec koupil Netflix a exkluzivně jej uvede ve své nabídce. Těšit se tak můžeme na další šílenou podívanou ve stylu předcházejících děl zmíněné dvojky, jako jsou Lego příběh nebo Spider-Man: Paralelní světy.

Foto: Netflix, Universal Pictures

Rodinu na baterky na Netflixu uvidíme 30. dubna.

Příběh služebnice

Hulu příští týden uvede čtvrtou řadu oblíbeného seriálu Příběh služebnice, ve které June a další uprchlé služebnice konečně povstanou proti zlotřilcům z Giléadu. Díky přednostnímu právu na projekty Hulu uvede HBO GO novou sérii den po premiéře rovnou třemi epizodami. Čtvrtá řada bude mít na rozdíl od předchůdkyň jen deset dílů, nemusíme ale smutnit, neboť tvůrci již pracují na páté a taktéž plánují sequel v podobě adaptace dalšího díla Margaret Atwood, The Testaments.

Foto: Hulu

Prvních tří dílů nové série Příběhu služebnice se na HBO GO dočkáme 29. dubna.

Série Rocky

HBO GO v květnu nabídne další velkou filmovou sérii, jež spadá pod křídla slavného studia MGM. Po pětadvaceti bondovkách se dočkáme i všech šesti dílů Rockyho a dvou epizod jeho spin-offu Creed. Znovu si tak můžeme zopakovat osobitý boxerský příběh a Rockyho nejslavnější zápasy s Apollem Creedem nebo Ivanem Dragem. Jen pozor – Creed II se v nabídce objeví pod názvem Rocky: Nová výzva.

Foto: MGM

Všechny díly Rockyho se objeví na HBO GO 1. května.