Do Prahy míří vývojářská konference 4C. Veteráni herního průmyslu se zaměří na jeho budoucnost - Euro.cz

Předplatné

  • 49x týdeník Euro
  • 30x Speciál
  • Přístup k premium článkům
  • Web bez reklam
  • Týdeník v elektronické podobě
Výhody předplatného

Přihlášení

Do Prahy míří vývojářská konference 4C. Veteráni herního průmyslu se zaměří na jeho budoucnost

, adk,
Do Prahy míří vývojářská konference 4C. Veteráni herního průmyslu se zaměří na jeho budoucnost
Zdroj: Archiv

Letošní ročník vývojářské konference 4C po Kyjevu a Petrohradu míří do Prahy. Uskuteční se v kongresovém hotelu Clarion v pražských Vysočanech 5. a 6. října. Konference přivítá více než tisícovku účastníků ze všech koutů světa a nabídne řadu hostů z mnoha globálních společností.

Konference 4C vznikla pod taktovkou samotných vývojářů a jejím cílem je přinést posluchačům v sálech ty nejnovější poznatky z oblasti technologií, umění, herního designu, publikování, ale také marketingu a budoucnosti her. 4C se především snaží předvídat změny, které herní průmysl provázejí a nabízí sdílení s předními odborníky na videohry.

Praha se stane dalším místem, kam putovní vývojářská konference zavítá, letos navíc se speciálním 4C Career Hubem. Novinka nabídne zájemcům více individuální přístup a za pomoci přednášejících se dozví a naučí o všem, co mohou využít ve své práci v tomto rychle se rozvíjejícím odvětví.

„Praha je vzrušujícím místem a současně i velkým benefitem pro náš hub, který nabídne setkávání a propojování profesionálů a sdílení jejich znalostí,“ vysvětluje ředitelka 4C Tatiana Santoriniou.

Mezi řečníky vystoupí mimo jiné Jason Cahill, technický ředitel Minecraft, Mo Fadl z Riot Games nebo herní ředitel Paul Barnett ze společnosti Wargaming.

Přečtěte si také:

Nepracovat a inkasovat. Sen programátorů má i odvrácenou stranu

Zapomeňte na svobodomyslnou smršť myšlenek. V Silicon Valley vládne starý známý oligopol

Praha jako nové Silicon Valley. Tvůrce hry World of Tanks má v Česku velké plány


Ohodnoťte tento článek
Diskuze