HBO, Voyo a Netflix na další týden: Návrat Sheldona Coopera, nálož filmů s Ryanem Reynoldsem či interaktivní horor - Euro.cz

Zprávy

Přihlášení

HBO, Voyo a Netflix na další týden: Návrat Sheldona Coopera, nálož filmů s Ryanem Reynoldsem či interaktivní horor

HBO, Voyo a Netflix na další týden: Návrat Sheldona Coopera, nálož filmů s Ryanem Reynoldsem či interaktivní horor

Netflix a HBO GO jsou v tuzemsku jasně nejpopulárnější streamovací platformy, každý měsíc nás zásobují desítkami nových seriálů a filmů. Proto nově přinášíme pravidelný přehled několika nejočekávanějších projektů, které si na obou službách můžete užít v průběhu následujícího týdne – a nově zařazujeme také platformu Voyo, provozovanou televizí Nova. Další tipy i spoustu zajímavostí ze světa seriálů najdete každý den na serveru Edna.cz, který stejně jako Euro.cz patří do portfolia vydavatelství Internet Info.

A co si tedy na Netflixu, Voyu a HBO GO pustit v týdnu od 4. října? 

Skrytá tvář sportu

Ve sportu se dlouhá léta pohybují obrovské finanční částky a častokrát se tak stane, že v něm začne bujet korupce. Nový dokumentární seriál z dílny Netflixu nám ukáže na příkladu několika korupčních afér, jak je sport prohnilý a jak probíhá vyšetřování takovýchto kauz.

Foto: Netflix

Dokumentárního krimi seriálu se na Netflixu dočkáme 6. října.

Jedna dvě, Undertaker jde

Před několika dny dorazil na Netflix Bear Grylls se svým interaktivním dobrodružstvím v italských Dolomitech, a slavil velký úspěch. Je vidět, že možnost rozhodovat o příběhu diváky Netflixu láká, proto nás čeká i wrestlingové dobrodružství s Undertakerem, ve kterém budeme moci plánovat kroky našich hrdinů.

Foto: Netflix

Undertaker dorazí na Netflix 5. října.

Pokémon: Tajemství džungle

Ash a Pikachu při putování zemí Pokémonů objeví malého Koka, který se svým pokémoním přítele Zarudem vyrůstá v nedotčené džungli. Když ale zlotřilí výzkumníci v džungli objeví léčivý pramen a vyráží ji plenit, musí Ash hrdinným Pokémonům pomoci.

Foto: Netflix

Nového pokémoního filmu se na Netflixu dočkáme 8. října.

Malý Sheldon

Nejchytřejší seriálový hrdina, kterého si milióny fanoušků zamilovaly v podání Jima Parsonse v kultovním sitcomu Teorie velkého třesku, se vrací už v páté řadě svého neméně úspěšného spin-offu. Sheldon Cooper i v nové řadě ukáže svou genialitu a čeká nás i celá řada dojemných zvratů v rámci jeho rodiny. A to vše pod dohledem úspěšného tvůrce Chucka Lorreho!

Foto: CBS, Warner Bros. TV

Nová série Malého Sheldona začíná na HBO GO už 8. října.

Hrané Disneyovky

HBO GO zařazuje po čase do nabídky opět sérii hraných disneyovek, mezi kterými nechybí jeden z komerčně nejúspěšnějších snímků všech dob, tedy nová verze Lvího krále od režiséra Jona Favreaua. Od stejného tvůrce se dočkáme i Knihy džunglí, milovníky orientálních dobrodružství pak obšťastní Aladin. Vzhledem k tomu, že tyto úspěšné projekty čekají pokračování, máme nyní jedinečnou šanci si je připomenout.

Foto: Walt Disney Pictures

Velkou porci hraných disneyovek očekávejme na HBO GO 4. října.

Snímky od Pixaru

Vedle disneyovek se můžeme těšit i na několik snímků z dílny úspěšného studia Pixar, které nějaký ten pátek už rovněž spadá přímo pod Walt Disney Pictures. V rámci pixarovského balíčku se dočkáme například loňského snímku Frčíme, chybět pak nebude ani dojemné dobrodružství Vzhůru do oblak nebo celá trilogie Aut.

Foto: Pixar

I pixarovek se dočkáme už 4. října.

Jack Reacher

Amazon Studios v současné době natáčí seriál Jack Reacher v hlavní roli s Alanem Ritchsonem (Smallville, Titans), proto je nejvyšší čas připomenout si filmová zpracování děl Leeho Childa. V těch se v hlavní roli blýskl Tom Cruise a i když samotnému autorovi kvůli své malé výšce do role neohroženého hrdiny úplně neseděl, minimálně v prvním dílu podal obstojný výkon. A jelikož se na obou snímcích podílel současný režisér série Mission Impossible Christopher McQuarrie, měli bychom si je zopáknout před očekávanou premiérou sedmé části jiné úspěšné série.

Foto: Paramount Pictures

Oba dva díly Jacka Reachera s Tomem Cruisem dorazí na HBO GO rovněž 4. října.

Deadpool

Ryan Reynolds patří aktuálně mezi největší filmové hvězdy vůbec. I když zvládne zahrát i vážné role, nejvíce mu sedí odlehčení akční komedie. Deadpool mezi ně rozhodně patří a Ryan se v úloze slavného komiksového žoldáka Wadea Wilsona našel a ukecaného antihrdinu skvěle ztvárnil prozatím ve dvou celovečerních filmech. Oba dva se nyní vrací do nabídky HBO GO a my si tak můžeme připomenout Deadpoolův origin i jeho spojenectví s Cablem a Domino.

Foto: 20th Century Fox

Deadpoolovských filmů se na HBO GO dočkáme 9. října.

Green Lantern

Reynolds se během své kariéry objevil ve vícero superhrdinských rolích. Krátce poté, co si v roce 2009 poprvé zahrál Deadpoola (v propadáku X-Men Origins: Wolverine), se objevil i ve filmu Green Lantern od konkurenčního DC. Byť ve své době snímek nenakopl sdílený filmový vesmír, zpětně se rozhodně nejedná o tak příšerný propadák a rozhodně tak stojí za připomenutí. Vedle Reynoldse v něm excelují i Geoffrey Rush, Michael Clarke Duncan (ve vysněné roli Kilowoga) a také Blake Lively, jež to během natáčení dala s Ryanem dohromady. Čili, rozhodně si GL zopakujte!

Foto: Warner Bros.

Lanternovi můžete na HBO GO dát druhou šanci od 9. října.

Pokušení

Julianne Moore, Liam Neeson a Amanda Seyfried září ve vynikajícím mysteriózním thrilleru, který nabízí celou řadu zvratů. Snímek vypráví o bezchybném manželském páru, jehož idylický vztah se začíná rozpadat poté, co žárlivá Catherine najala na chotě Davida mladou milenku Chloe, aby jej svedla. Události se ale vyvinou poněkud jiným směrem. Povede se manželům navrátit k dřívějšímu životu?

Foto: Sony Pictures

Švec

Adam Sandler nedávno v Praze natočil snímek Kosmonaut z Čech, který brzy uvidíme na Netflixu, čekání na premiéru si pak můžeme zpříjemnit některými jeho staršími kousky. Jedním z nich je i Švec, který je k dispozici na Voyo. V něm si Adam překvapivě zahrál švece, který nazouvá boty jiných lidí a pak prožívá jejich životy. Jistě, synopse zní bláznivě, jedná se ale o překvapivě vydařenou sandlerovku, kterou komik navázal na své nejlepší snímky z přelomu milénia.

Foto: Image Entertainment

Oba dva snímky naleznete aktuálně na Voyo.