HBO, Voyo a Netflix na další týden: Remake s Jakem Gyllenhaalem, válečný snímek natočený v Praze či nová dramatická minisérie - Euro.cz

Zprávy

Přihlášení

HBO, Voyo a Netflix na další týden: Remake s Jakem Gyllenhaalem, válečný snímek natočený v Praze či nová dramatická minisérie

HBO, Voyo a Netflix na další týden: Remake s Jakem Gyllenhaalem, válečný snímek natočený v Praze či nová dramatická minisérie

Netflix a HBO GO jsou v tuzemsku jasně nejpopulárnější streamovací platformy, každý měsíc nás zásobují desítkami nových seriálů a filmů. Proto nově přinášíme pravidelný přehled několika nejočekávanějších projektů, které si na obou službách můžete užít v průběhu následujícího týdne – a nově zařazujeme také platformu Voyo, provozovanou televizí Nova. Další tipy i spoustu zajímavostí ze světa seriálů najdete každý den na serveru Edna.cz, který stejně jako Euro.cz patří do portfolia vydavatelství Internet Info.

A co si tedy na Netflixu, Voyu a HBO GO pustit v týdnu od 27. září? 

 

Služka

Zoufalá matka samoživitelka se potácí na pokraji chudoby a hrozí jí ztráta bydlení. Proto vezme tu nejvíce podřadnou práci a stane se uklízečkou, jež je hojně ponižována. V dramatickém seriálu se v hlavní roli objeví Margaret Qualley, jedna z hvězd Tarantinova filmu Tenkrát v Hollywoodu, kterou doplní Nick Robinson, Billy Burke nebo Andie MacDowell.

Foto: Netflix

Nové minisérie se na Netflixu dočkáme 1. října.

Viník

Netflix kromě nové vlastní minisérie uvede i očekávaný snímek ze své produkce. Jake Gyllenhaal ve filmu Viník ztvárňuje jednoho operátora tísňové linky, který se snaží pomoct volající, jíž jde o život, a nevědomky se zaplete do mezinárodního spiknutí. Nový projekt je remakem dánského snímku Tísňové volání a kromě Jakea v něm uvidíme i Ethana Hawkea nebo Paula Dana.

Foto: Netflix

Remake dánského filmu dorazí na Netflix rovněž 1. října

Velká dávka nových snímků

Na začátku října Netflix opět přidá celou řadu filmů do své nabídky. Mezi nimi nebude chybět postapokalyptická řežba Šílený Max (na snímku) a její pokračování, těšit se můžeme i na Formanovo dílo Lid vs. Larry Flynt nebo na komedii s Austinem Powersem. Fanoušci animáků se dočkají snímku Sherlock Koumes, na své si přijdou i fandové fantasy – pro ty bude připraven třetí díl Krále Škorpiona.

Foto: Village Roadshow

Pařba

HBO v říjnu opět nabídne celou řadu oblíbených snímků a na samém začátku měsíce se tak dočkáme oblíbené trilogie Pařeb, ve které zazářil například Bradley Cooper. S Dougem, Philem a Stuem tak můžeme znovu zamířit do Vegas a Bangkoku a prožít jejich neuvěřitelná dobrodružství.

Foto: Warner Bros.

Všechny tři díly oblíbené série dorazí na HBO GO 1. října.

Noční zvířata

Módní návrhář Tom Ford před pěti lety natočil velice vydařený thriller, ve kterém si Amy Adams zahrála úspěšnou kurátorku módní galerie, která se po obdržení knižního dárku od svého bývalého manžela ocitá tváří v tvář démonům své minulosti. V psychologicky laděném příběhu se rozplétají další nitky a objevuje se celá řada různých postav, které mají s kurátorčinou minulostí něco společného.

Foto: Focus Features

Nočních zvířat se na HBO GO dočkáme 3. října.

Endeavour

Líbí se vám seriál Inspektor Morse? Pak je Endeavour projekt přesně pro vás! Sleduje totiž počátky oblíbeného detektiva a je dokonce lepší jak původní seriál! Britský herecký talent Shaun Evans vykresluje Endeavoura coby idealistického policistu, který po příchodu do praxe začíná své iluze ztrácet, a jen spojení se starším vynikajícím detektivem jej donutí u policie zůstat a postupně se stát legendou.

Foto: BBC

Endeavoura naleznete v nabídce Voyo.

Hnutí odporu

Marcel Marceau ve spolupráci s francouzskými povstalci během druhé světové války vedl oddíl židovských skautů a pomáhal zachraňovat lidské životy. Jeho příběh před dvěma lety zfilmoval Jonathan Jakubowicz a v Praze natočil osobitý snímek Hnutí odporu. Ten sleduje Marceauovo heroické nadšení pro záchranu nevinných a hlavní roli si v něm střihl vynikající Jesse Eisenberg.

Foto: Pantaleon Films

Hnutí odporu dorazí na Voyo 30. září.