Jak vypadá bydlení za víc než půl miliardy? Podívejte se

9. 4. 2018
Zdroj: christiesrealestate.com

Jak vypadá luxusní bydlení za cenu mezi půl a jednou miliardou korun? Podívejte se na nejluxusnější bydlení v Londýně, New Yorku, Los Angeles nebo Dubaji.

Pokud se rozhodnete žít v Londýně a nemáte hluboko do kapsy, můžete si koupit byt v centru Londýna s výhledem na britský parlament za 35 milionů liber, tedy asi 1,016 miliardy korun).

Luxusní bydlení má čtyři ložnice a pět koupelen. Budova pochází z 19. století. Byt se rozkládá přes dvě patra a součástí ceny jsou i tři parkovací stání. Celkem má byt rozlohu 861 metrů čtverečních.

Prohlédněte si byt, který stojí přes miliardu korun:

Vysoké ceny nemovitostí jsou také v New Yorku. Byt na rohu Central Parku a páté avenue se čtyřmi ložnicemi vyjde na 29,95 milionu dolarů (620 milionů korun). Rozloha bytu je 474 metrů čtverečních a nachází se v Hotelu Plaza, který od roku 1988 vlastnil Donald Trump. V roce 1995 jej prodal saúdskému princi Al-Valídovi bin Találovi.

Jak vypadá luxusní bydlení na Manhattanu:

Pokud chcete bydlet jako americké filmové hvězdy, můžete si koupit dům v Los Angeles. Jeden z nejluxusnějších se prodává za 36,985 milionu dolarů (766 milionů korun). Residence má osm ložnic a pět koupelen. Leží nad částí hollywoodského prestižního bulváru Sunset Strip.

Žijte jako filmová hvězda Hollywoodu:

V případě, že jste propadli kouzlu golfu, je v Dubaji ve Spojených arabských emirátech k mání vila se sedmi ložnicemi a sedmi koupelnami za 34 milionů dolarů (704 milionů korun) v lokalitě Emirates Hills. Nachází se vedle golfového resortu Montgomerie Golf Club.

Luxusní bydlení v Dubaji:

FIN - tip č.2

Dále čtěte:

Jak si žije a za co utrácí Mark Zuckerberg

Berete víc než 40 tisíc měsíčně? Patříte k 1 procentu nejbohatších lidí na světě

15 důvodů, proč ještě nejste bohatí. A nejspíš ani nebudete

Superjachty aneb Tři důvody proč konečně zbohatnout


  • Našli jste v článku chybu?