Menu Zavřít

Český T-Mobile bude mít novou šéfku. Vladana Pekoviće nahradí od června Melinda Szabó

20. 2. 2024
Autor: T-Mobile CZ

Společnost T-Mobile Czech Republic chystá změnu svého vedení. Počínaje 1. červnem ji z pozice generální ředitelky povede Maďarka Melinda Szabó. Nahradí tak dosavadního šéfa jednoho ze tří hlavních tuzemských operátorů Vladana Pekoviće, který byl jeho řízením pověřen dočasně po odchodu Joseho Perdoma Lorenza.

„Melinda prokázala výjimečný smysl pro obchod i nadšení pro orientaci na zákazníka a úspěšně ji přenesla za hranice B2C,“ řekla na adresu budoucí šéfky českého T-Mobilu, jež současně povede i sesterskou firmu Slovak Telekom, Dominique Leroy, členka představenstva společnosti Deutsche Telekom Europe, pod kterou oba operátoři spadají.

Sama Szabó má v oboru telekomunikací bohaté zkušenosti. Působí v něm více než 25 let, přičemž část z nich strávila například i v konkurenčním Vodafonu. Aktuálně pak v Deutsche Telekom zastává funkci seniorní viceprezidentky pro zákaznický segment a je devětapadesátileté Leroy přímo podřízená.

„Přicházím s velkým nadšením, ale zároveň velkou pokorou. Velice si vážím skvělé práce obou týmů, velkého nasazení a silného zaměření na zákazníka obou firem, které se etablovaly jako přední společnosti orientované na zákaznickou spokojenost,“ nechala se slyšet Szabó s tím, že ve své nové roli se hodlá mimo jiné zaměřit na další rozvoj investic či digitalizaci.

Byl pro vás článek přínosný?


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).