Týdeník Euro spouští projekt Euro TV Roundtable. První diskuse o efektivním home-office - Euro.cz

Zprávy

Přihlášení

Týdeník Euro spouští projekt Euro TV Roundtable. První diskuse o efektivním home-office

,

Vydavatelství Mladá fronta a ekonomický týdeník Euro spustily nový projekt Euro TV Roundtable. Nová společná diskusní platforma týdeníku Euro a vzdělávacího institutu ELAI (European Leadership & Academic Institute) reaguje na klíčová témata a aktuální situaci na trhu. První online diskuse byla zaměřena na aktuální téma – Ekonomika a efektivní home-office v době ohrožení koronavirem.

V pořadu Roundtable moderátor diskutuje se třemi až čtyřmi odborníky, a to prostřednictvím multimediálního projektu zahrnujícího kombinaci online, videoprezentace a printu. Pořad má vždy rozsah 30 až 40 minut.

Projekt začal diskusí na aktuální téma práce z domova v čase šíření koronaviru. Diskusi, kterou můžete zpětně zhlédnout níže, na YouTube a také na Facebooku, moderoval politolog, historik, zakladatel a ředitel institutu ELAI Lukáš Sedláček. O tématu diskutovali ekonom Tomáš Sedláček, hlavní makroekonomický stratég ČSOB, Milan Formánek, manažer marketingu Red Bull pro 30 zemí světa a vedoucí globálních týmů Google Daniel Franc. Videokonference byla odbavena z technické společnosti Konfes, proběhla přes platformu Webex.

„Jsem rád, že budeme spolupracovat na takto přínosném projektu,“ uvedl před začátkem debaty politolog, historik, zakladatel a ředitel institutu ELAI Lukáš Sedláček. „V současné nesmírně složité situaci pro firmy všech velikostí v České republice je sdílení zkušeností a znalostí mimořádně důležité, proto považuji za skvělou zprávu, že je budou lektoři ELAI, kteří jsou předními osobnostmi českého byznysu, a také další odborníci, díky Euro TV Roundtable předávat širší veřejnosti,“ dodal.

„Sledovanost Euro TV dlouhodobě roste, od spuštění redesignovaného webu Euro.cz vnímáme ještě větší zájem o kvalitní publicistiku v online televizi. Proto jsme se rozhodli rozšířit Euro TV o nový diskusní formát s prestižními osobnostmi z ekonomické, politické či byznysové sféry,“ řekl Ondřej Hergesell, šéfredaktor týdeníku Euro.

Více o ELAI
Pražský institut European Leadership & Academic Institute (ELAI) vznikl v roce 2010 s cílem podporovat profesní vzdělávání a osobnostní růst skrze předávání zkušeností představitelů českého byznysu. Od roku 2015 každoročně pořádá Týden inovací ČR, největší celorepublikovou událost zaměřenou na podporu a propojování aktérů v oblasti inovací.