Prestižní MBA: správná volba, kterou firmy umí ocenit - Euro.cz

Předplatné

  • 49x týdeník Euro
  • 30x Speciál
  • Přístup k premium článkům
  • Web bez reklam
  • Týdeník v elektronické podobě
Výhody předplatného

Přihlášení

Prestižní MBA: správná volba, kterou firmy umí ocenit

, Ústav práva a právní vědy,
Prestižní MBA: správná volba, kterou firmy umí ocenit
Zdroj: Ústav práva a právní vědy

Hledáte impuls pro posun v kariéře? Usilujete nejen o nové znalosti, ale i zvýšení vlastní ceny na trhu práce? Zvolte prestižní manažerské vzdělání na European Business School. Prověřená škola se opírá o individuální přístup a skvělé studijní zázemí. Jestliže usilujete o postup na vrchol, je výběr některého z manažerských programů tou správnou volbou.

European Business School poskytuje manažerské programy MBA, BBA, LL.M. a DBA , v rámci kterých si zájemci mohou vybrat celkově z 28 oborů. V každé specializaci probíhá studium pod vedením špičkových lektorů, kteří výuku zaměřují především na řešení praktických příkladů a témat. Časově flexibilní studium umožňuje sladění výuky s pracovními povinnostmi nebo podnikáním.

Škola je výjimečná nejen širokým výběrem specializací, ale také složením svého lektorského týmu, který tvoří přední osobnosti s manažerskou praxí v různých oblastech. Škola letos oslavila 10 let úspěšného působení a stala se vyhledávaným partnerem v oblasti profesního vzdělávání pro jednotlivce i firmy všech velikostí.

Jak uspět na cestě do managementu

Studium začíná výběrem některého z programů: MBA, BBA, DBA, LL.B., LL.M. a LL.D.

Podmínkou pro zahájení programů BBA a LL.B., které se zaměřují na základy managementu či práva, je ukončené středoškolské vzdělání s maturitou. Pro programy MBA či LL.M. je potřeba doložit ukončené vysokoškolské vzdělání nebo odpovídající praxi.

 Studovat MBA lze klasickou formou nebo 100% online.

Program MBA se zaměřuje na získání a prohloubení znalostí v oboru managementu. Uchazeči si na European Business School mohou vybrat z 15 specializací a vybrat takovou, která je nejvhodnější pro jejich odborné zaměření a další kariérní rozvoj.

LL.M. je tradiční a uznávaný program pro právníky i neprávnické profese, které s právem přicházejí do každodenního, profesního kontaktu. Je možno vybírat ze 4 specializací zaměřených na soukromé i veřejné právo.

Programy DBA a LL.D. jsou určeny pro nejnáročnější uchazeče o studium a předpokládají hlubší znalosti i manažerskou zkušenost. V případě DBA lze vybírat ze 3 specializací, studium LL.D. se pak detailně zaměřuje na oblast korporátního práva.

TOP specializace studia MBA

MBA Strategický management: poskytuje prakticky využitelné znalosti ze všech důležitých oblastí současného managementu. Tento program je díky svému složení vhodný pro členy středního a vyššího managementu i podnikatele.

 Na European Business School lze studovat programy MBA, BBA, DBA, LL.M., MSc. a MPA.

Finanční management podnikání: jedinečná specializace, jejímž cílem získání znalostí a dovedností v klíčových disciplínách podnikového řízení, které jsou v konkurenčním prostředí rozhodující.

Řízení lidských zdrojů a personální management: velmi vyhledávaný obor, v rámci kterého absolventi získají cenné informace a zkušenosti z oblasti personálního řízení, managementu změn, psychologie vedení lidí i pracovního práva. Lektorský tým oboru je složen z předních osobností personalistické praxe.

 Studium MBA je završeno slavnostní promocí.

Psychologie managementu: stále více preferovaný obor se zaměřuje na nejmodernější trendy vedení, koučinku, řešení konfliktů a sebeprezentace. Obor je vhodný pro zájemce, kteří ve své kariéře chtějí naplňovat roli úspěšných lídrů.

Management ve zdravotnictví: specializace vhodná pro lékaře i nelékařské profese v oblasti zdravotnictví a příbuzných oborů jako farmacie, lázeňství či sociální oblast. Program detailně seznamuje se systémem řízení ve zdravotnictví. Poukazuje na principy fungování a financování zdravotnických služeb v českém prostředí. Zaměřuje se též na oblasti řízení kvality a rizik.

 European Business School pořádá také pravidelné semináře pro veřejnost.

Všechny MBA specializace lze studovat klasickou kombinovanou formou i 100% online metodou by publicition. Studium u obou forem trvá 12 až 14 měsíců a zakončuje se závěrečnou zkouškou spojenou s obhajobou disertační práce.

Semináře pro veřejnost

European Business School rovněž pořádá semináře pro veřejnost. V nejbližším období je připraven seminář Tipy pro efektivní marketing na sociálních sítích se zkušeným marketingovým konzultantem a kreativcem Vítem Balouškem a právní seminář Velká novela občanského zákoníku – bytové spoluvlastnictví s realitním odborníkem JUDr. Adamem Zítkem, Ph.D. Účastníci každého semináře obdrží certifikát.

 Seminář „Tipy pro efektivní marketing na sociálních sítích“ se koná 27.9.2019.

Přihlášení ke studiu MBA s bonusem

Pokud se rozhodnete pro studium na European Business School, stačí odeslat jednoduchou online přihlášku. Instituce disponuje potřebnými akreditacemi i referencemi úspěšných absolventů. Rovněž můžete navštívit oblíbený Den otevřených dveří.

Aktuální informace a novinky najdete na www.ebschool.cz.

Ohodnoťte tento článek
Diskuze