Kdo má dům, má vždy peníze - Euro.cz

Předplatné

  • 49x týdeník Euro
  • 30x Speciál
  • Přístup k premium článkům
  • Web bez reklam
  • Týdeník v elektronické podobě
Výhody předplatného

Přihlášení

Kdo má dům, má vždy peníze

, SEOlight,
Kdo má dům, má vždy peníze
Zdroj: CC0 via Pixabay

Půjčky a úvěry. Těmi je zahlcen celý svět. Jak si ale vybrat takový úvěr, který by se nám přizpůsobil a který by bral v potaz naše potřeby a priority?

Chcete vyzkoušet něco nového? Nebo nemáte jinou šanci? Naše služby hledají jak osoby z prvního případu, tak také lidé z druhého příkladu. Někteří, kteří chtějí vyzkoušet něco jiného a nového, třeba i výhodného a rychle sjednaného, a ti druzí už nemají žádnou jinou šanci, protože je v bankách odmítli. Pokud hledáte podnikatelský úvěr, jste na správném místě. V našem případě se jedná se o americkou hypotéku nebankovní. Podnikatelé v tomto směru získají výhodné podmínky, dlouhou dobu splatnosti a toleranci záznamů. Peníze mohou ve firmě použít jakýmkoliv způsobem. Není nastaven ani žádný limit pro poskytnutí úvěru, takže může jít i o vysoké částky za nemovitost. Záleží na tom, čím budete ručit. Peníze navíc poskytujeme do 24 hodin od podpisu.

Kde se žadatelům o půjčku nevysmějí?

Nepleťte si americkou nebankovní hypotéku s nebankovní hypotékou. Pod názvem nebankovní hypotéka se totiž nachází již konkrétní finanční produkt. Jedná se o spotřebitelský úvěr pro všechny občany nad 18 let věku. Často se právě tyto dva názvy zaměňují.

Ilustrační foto

V případě, že byste potřebovali běžný spotřebitelský úvěr, určitě o něj nepřicházíte, jen se nachází pod jiným názvem. Právě spotřebitelský úvěr můžete využít na bydlení, rekonstrukci domácnosti, na koupi bytu i stavbu domu, na dobudování, na vybavení, na koupi automobilu, zkrátka a dobře na cokoliv, co si chcete pořídit. U každého klienta navíc veškeré podmínky hodnotíme individuálně, takže vás neškatulkujeme do tabulek a neříkáme vám, jaká pravidla musíte splnit. Na rozdíl od banky máme ke všem velice otevřený a kladný přístup a klienty neodmítáme. Každou, byť složitou situaci, se snažíme zabývat do detailů a snažíme se vždy najít kompromis, abychom úvěr mohli poskytnout. To je zřejmě největší rozdíl, na který u nás narazíte. Právě naše jednání a náš přístup nás zlidšťuje. V bankách vás zaškatulkují do tabulky, a pokud jim to vyjde, úvěr získáte a pokud jim něco pasovat nebude, tak se s vámi ihned a bez rozmyšlení rozloučí.

Ohodnoťte tento článek
Diskuze