Výběr zpráv Protextu ČTK

Protext ČTK

Apartmán v Krkonoších: chalupa 21. století bez starostí a s výnosem

Pokud si pořídíte vlastní horský apartmán, můžete trávit zimní a letní dovolenou…

Zajímavosti o golfu, které jste nevěděli

Golf je vyhledávaným sportem, který se těší čím dál větší oblibě. Má dlouholetou tradici…

AAA Auto: Zdaleka nejen obchodník s ojetými vozy

Síť autocenter AAA Auto působí v České republice už bezmála třicet let. Aktivity firmy…

Pražské ústředí banky je jedním z nejmodernějších komplexů v Evropě
Pražské ústředí banky je jedním z nejmodernějších komplexů v Evropě
Autor: ČSOB

Banka, která mění Česko. Už třicet let

11. listopadu, 08:00 - ČSOB
Pražské ústředí banky je jedním z nejmodernějších komplexů v Evropě
Pražské ústředí banky je jedním z nejmodernějších komplexů v Evropě
Autor: ČSOB
Komerční sdělení
11. listopadu, 08:00

ČSOB je vedoucím hráčem na bankovním trhu v České republice. Staví na pevném a dlouhodobém partnerství s každým klientem, ať už v oblasti osobních a rodinných financí, ve financování malých a středních firem nebo v korporátním financování.

ČSOB dosud podpořila českou ekonomiku celkovou částkou 812 miliard korun. Je jedním z největších plátců daně z příjmu právnických osob, jen za loňský rok odvedla státu bezmála 3,4 miliardy korun. Je součástí významné mezinárodní bankopojišťovací skupiny KBC, která působí především v Belgii a v regionu střední a východní Evropy.

Finanční dům pro lidi

Skupina ČSOB pečlivě naslouchá potřebám svých takřka 4,3 milionu klientů a nabízí jim nikoliv produkty, ale nejvhodnější řešení. Dostupnost finančních služeb po celé České republice je zajištěna zejména díky husté síti 227 bankovních poboček, 290 poradenských míst stavební spořitelny, 3200 poštovních míst a 1067 bankomatů.

V programu Finanční vzdělávání ČSOB pro školy se stará o rozvoj znalostí o financích a penězích mezi školáky a studenty. Jen v roce 2018 navštívilo 80 zaměstnanců ČSOB 141 základních a středních škol a proškolilo téměř 14 tisíc žáků. Ve spolupráci s Českou asociací Science center pokračuje ČSOB ve výukových programech pro rodiny s dětmi, během kterých se děti hravou formou učí zacházet s penězi. ČSOB se zaměřuje i na kybernetickou bezpečnost, kde úzce spolupracuje i s Policií České republiky. Dlouhodobě poskytuje stipendia z programu Fond vzdělávání, který od roku 1995 rozdělil více než 32 milionů korun.

ČSOB kampus je symbolem šetrného přístupu k životnímu prostředí ( Autor: ČSOB )