HBO, Voyo a Netflix na další týden: Hororová komiksovka, Nolanův masterpiece a kultovní anime - Euro.cz

Zprávy

Přihlášení

HBO, Voyo a Netflix na další týden: Hororová komiksovka, Nolanův masterpiece a kultovní anime

HBO, Voyo a Netflix na další týden: Hororová komiksovka, Nolanův masterpiece a kultovní anime
Zdroj: HBO

Netflix a HBO GO jsou v tuzemsku jasně nejpopulárnější streamovací platformy, každý měsíc nás zásobují desítkami nových seriálů a filmů. Proto nově přinášíme pravidelný přehled několika nejočekávanějších projektů, které si na obou službách můžete užít v průběhu následujícího týdne – a nově zařazujeme také platformu Voyo, provozovanou televizí Nova. Další tipy i spoustu zajímavostí ze světa seriálů najdete každý den na serveru Edna.cz, který stejně jako Euro.cz patří do portfolia vydavatelství Internet Info.

A co si tedy na Netflixu, Voyo a HBO GO pustit v týdnu od 18. října? 

Cowboy Bebop

Premiéra hrané verze Kovboje Bebopa se pomalu blíží, proto Netflix koupil práva na streamování anime klasiky. Ta sleduje příběhy posádky vesmírné lodi Bebop, která v budoucnu střeží vesmírný kvadrant zahrnující i Zemi. Její příslušníci se snaží pochytat galaktické zločince a vyinkasovat za ně odměnu. Když ale většinu hrdinů začne stíhat minulost, musí se rozhodnout, zda v práci pokračovat.

Foto: Bandai Visual Company

Bebopa se na Netflixu dočkáme 21. října.

Zámek a klíč

Příběh o klíčích, které proměňují realitu, jenž vznikl na motivy komiksů Joea Hilla, pokračuje druhou sérií. Tentokráte dojde k odhalení celé řady dalších rodinných tajemství a Tyler, Kinsey a Bode si uvědomují, že nebezpečí číhá na každém kroku. Povede se jim přežít?

Foto: Netflix

Zámek a klíč na Netflixu pokračuje od 22. října.

Panství Downton: Film

Po veleúspěšném seriálu Panství Downton natočil režisér Michael Engler i celovečerní snímek, ve kterém vyobrazil rodinu Crawleyových, kterak se chystá na příjezd královské návštěvy. Do filmu se vrátila většina ústředních seriálových postav a je nejvyšší čas si jej zopakovat. V březnu totiž do kin dorazí další celovečerák.

Foto: BBC

Panství Downton dorazí na Netflix 19. října.

Boj o moc

HBO pokračuje v úspěšném projektu, který nás před lety vzal do nemilosrdného světa mediální konglomerace. Po dvou sériích, ve kterých jsme sledovali postupné předávání impéria z rukou Logana Roye do držení jeho dětí, se tentokráte s Loganem setkáváme ve svízelné situaci. Hrozí velká rodinná válka a právě Logan ji jako jediný může zabránit. Podaří se mu to?

Foto: HBO

Boj o moc se už 18. října vrátí na HBO GO.

Paddington

Medvídek Paddington patří mezi nejoblíbenější postavy rodinných britských snímků. Před sedmi lety režisér Paul King natočil jeho hrané dobrodružství, které se spolu se svým pokračováním z roku 2017 stalo jedním z vůbec nejúspěšnějších snímků na renomované stránce Rotten Tomatoes. V hlavních rolích se objevují Sally Hawkins nebo Hugh Bonneville a v jednom z vedlejších partů vidíme i Nicole Kidman. Medvídek se ve filmu dostane do rodiny poněkud neurotického Brita, který s ním zažívá jedno velké dobrodružství za druhým.

Foto: The Weinstein Company

Paddingtona se na HBO GO dočkáme 21. října.

Interstellar

Když se čas lidstva na planetě Zemi chýlí ke konci, je do vesmíru vyslána expedice, jež má červí dírou projít na vzdálenou planetu, která by mohla být pro lidstvo poslední nadějí na přežití. Na Zemi se totiž šíří plísňová infekce napadající zemědělské plodiny. Podaří se partě výzkumníků přizpůsobit planetu pro skomírající lidstvo? V hlavních rolích excelují Matthew McConaughey, Anne Hathaway nebo Jessica Chastain.

Foto: Warner Bros.

Magnum opus režiséra Nolana na HBO GO dorazí 24. října.

Znovu 20

Na Voyo dorazila další řada komediálního seriálu Znovu 20, ve kterém svobodná matka Liza vizuálně omládla a nastoupila do velké firmy, aby restartovala kariéru. V šesté sérii, jež bývá hodnocena jako druhá nejlepší, nás čeká hlavně příběh Kelsey v podání Hillary Duff, která se konečně rozhodla prorazit a publikovat celou řadu svých povídek veřejně. Povede se jí to?

Foto: TV Land, Paramount+

Brilantní plán

Sir Michael Caine před pár dny oznámil konec své herecké kariéry jen proto, aby po chvíli vzal svá slova zpět. Ještě, než jej v příštím roce konečně uvidíme v epickém snímku Jan Žižka, můžeme si připomenout jeho poněkud zapadlý filmový projekt Brilantní plán. V něm si Caine zahrál postaršího zaměstnance firmy, jež obchoduje s diamanty, Hobbse, který ve spojení s americkou kolegyní Lauru Quinn vymyslí vskutku brilantní plán na krádež diamantů. Co když se ale tento plán zvrtne?

Foto: Magnolia Pictures

Ničitelka

Karyn Kusama poměrně nedávno získala od Universalu skvělou příležitost a natočí jednu z nových verzí Drákuly. Hlavním důvodem, proč od slavného studia dostala tuto důvěru, je její tři roky starý film Ničitelka. V něm si australská superhvězda Nicole Kidman zahrála policistku v utajení Erin, které jednou nevyšla mise vedoucí k dopadení kriminálního bosse. Po letech, během kterých se potýkala s démony a začala nekontrolovatelně pít, se boss vrací do jejího života. Zvládne Erin čelit svým démonům a porazí bosse, který hrozí rozbitím jejího života?

Foto: Annapurna Pictures

 

Všechny tři projekty si aktuálně můžete pustit na Voyo.