HBO, Voyo a Netflix na příští týden: Hurá do Raccoon City, vesmírné dobrodružství i pohodová letní vinice - Euro.cz

Zprávy

Přihlášení

HBO, Voyo a Netflix na příští týden: Hurá do Raccoon City, vesmírné dobrodružství i pohodová letní vinice

HBO, Voyo a Netflix na příští týden: Hurá do Raccoon City, vesmírné dobrodružství i pohodová letní vinice

Netflix a HBO GO jsou v tuzemsku jasně nejpopulárnější streamovací platformy, každý měsíc nás zásobují desítkami nových seriálů a filmů. Proto nově přinášíme pravidelný přehled několika nejočekávanějších projektů, které si na obou službách můžete užít v průběhu následujícího týdne – a nově zařazujeme také platformu Voyo, provozovanou televizí Nova. Další tipy i spoustu zajímavostí ze světa seriálů najdete každý den na serveru Edna.cz, který stejně jako Euro.cz patří do portfolia vydavatelství Internet Info.

A co si tedy na Netflixu, Voyu a HBO GO pustit v týdnu od 28. června? Byť se jedná o seriálově nepříliš bohatý týden, útěchu můžeme nalézt u následující filmové nabídky!

Resident Evil: Infinite Darkness

Po několikaleté pauze se oblíbená herní sága R:E vrací v seriálovém zpracování. Nová anime série nás vezme do Raccoon City téměř tři desetiletí po vypuknutí pandemie viru T. Do města se vrací klasičtí hrdinové Leon Kennedy a Claire Redfield, kteří tentokrát objeví temné tajemství celé Umbrella Corporation.

Foto: Netflix

Nový seriál ze světa R:E debutuje na Netflixu 8. července.

Ulice strachu: 1978

Po týdnu se vracíme do Shadyside, kde pokračuje náš návrat v čase v rámci trilogie Ulice strachu. Zatímco v prvním dílu jsme zavítali do roku 1994, tentokrát nás tvůrci vezmou na sklonek sedmdesátých let. Školní rok na místní škole Nightwing končí a studenti se těší na prázdninové radovánky. Ovšem, po okolí se potuluje místní psychopat a má v sobě tolik zloby… Zdá se, že se okolí Shadyside opět zbarví krví.

Foto: Netflix

Druhý díl trilogie Ulice strachu dorazí na Netflix 9. července.

Vodouch

Netflix v příštím týdnu uvede i snímek Vodouch, na který získal distribuční práva a konečně jej tak ukáže tuzemským fanouškům. Dojemný film z dílny herce a debutujícího režiséra Davida Oyelowa nám představí příběh malého Gunnera, který se vydává najít tajemného muže, aby zachránil svou nemocnou maminku. Kromě Oyelowa v hlavních rolích září i Alfred Molina nebo Rosario Dawson.

Foto: Netflix, RLJ Entertainment

I Vodoucha můžeme na Netflixu očekávat v pátek 9. července.

Pláž

Richard je klasický americký batůžkář a od svého výletu do Thajska nic moc neočekává. Pak se ale potká s podivným Skotem Daffym Duckem, který mu řekne o tichém koutku pozemského ráje, ukrytém v krásné thajské přírodě. Když se na tuto pláž Richard s kamarády dostane, najde zde komunitu, která představuje nečekanou hrozbu… Snímek natočil Danny Boyle a do hlavních rolí obsadil skvělého Lea DiCapria a dále pak Tildu Swinton nebo Roberta Carlylea.

Foto: 20th Century Fox

Na Pláž budeme moci na HBO GO zavítat už 10. července.

Ad Astra

Nepříliš vzdálená budoucnost. Měsíc a Mars jsou už kolonizovány lidskou populací, to ale lidem nestačí, proto vysílají expedici až k Neptunu. Ve stejnou chvíli buduje astronaut Roy McBride na Zemi anténu, která má za cíl vyhledávat mimozemský život. Po několika záchvěvech ale anténa spadne a Roy je vyslán na misi právě k Neptunu. Tam se před lety vypravil jeho otec a zdá se, že zničení antény může s poslední planetou sluneční soustavy souviset. Najde Roy příčiny zkázy novodobé „Babylónské věže“. Snímek Jamese Graye ozdobili svými výkony Brad Pitt, Tommy Lee Jones a Donald Sutherland.

Foto: 20th Century Fox

3Bobule

Klára a Honza už mají dvě děti a očekávají třetí. Jejich vinice jim ale úplně nevynáší a navíc se sami odcizili. Na vinici se ale vrací Jirka se synem a znovu tak rozčeří stojaté vody na klidné jižní Moravě. Pomůže právě jeho přítomnost zachránit vztah odcizené dvojice? A odhalí všichni společně problém v krádeži vín? K dřívějším hvězdám se ve třetím díle přidává brněnský herec Michal Isteník a v malých rolích čekejme i oba bratry Rodenovy či Martina Hofmanna.

Foto: Bioscop

Palm Springs

Bezstarostný pohodář Nylesse na opulentní kalifornské svatbě kouše nudou. Stejně jako nevázaná a mírně cynická sestra nevěsty Sarah. Když spolu uvíznou v časové smyčce a prožívají ten samý svatební den znovu a znovu, hledají způsoby, jak se zabavit, nebo alespoň nezbláznit. Ať udělají cokoliv, ráno neponesou žádné následky, a tak postupně ztrácejí veškeré zábrany… Chytrá i ztřeštěná letní komedie vás rozesměje nahlas a zároveň vám připomene, že i když zdánlivě na ničem nezáleží, stojí za to zachovat si aspoň trochu lidskosti a lásky.

Foto: Hulu

Oba dva snímky jsou aktuálně dostupné na portálu Voyo.