HBO, Voyo a Netflix na další týden: Trochu jiná ruská historie, návrat Pána tygrů a australský Love Island - Euro.cz

Zprávy

Přihlášení

HBO, Voyo a Netflix na další týden: Trochu jiná ruská historie, návrat Pána tygrů a australský Love Island

HBO, Voyo a Netflix na další týden: Trochu jiná ruská historie, návrat Pána tygrů a australský Love Island
Zdroj: HBO

Netflix a HBO GO jsou v tuzemsku jasně nejpopulárnější streamovací platformy, každý měsíc nás zásobují desítkami nových seriálů a filmů. Proto nově přinášíme pravidelný přehled několika nejočekávanějších projektů, které si na obou službách můžete užít v průběhu následujícího týdne – a nově zařazujeme také platformu Voyo, provozovanou televizí Nova. Další tipy i spoustu zajímavostí ze světa seriálů najdete každý den na serveru Edna.cz, který stejně jako Euro.cz patří do portfolia vydavatelství Internet Info.

A co si tedy na Netflixu, Voyo a HBO GO pustit v týdnu od 15. listopadu? 

Pán tygrů

Jeden z největších hitů, které na Netflixu přistály během pandemie, se vrací s druhou řadou. Příhody Joea Exotica a Carole Baskin si vydobyly značnou popularitu a v brzké době uvidíme celou řadu seriálů na jejich motivy. Druhá řada netflixovského true crime pořadu ukáže ještě šílenější realitu obchodu s velkými šelmami a také celou řadu dalších zajímavých věcí…

Foto: Netflix

Další díly oblíbené show budeme moci zhlédnout na Netflixu od 17. listopadu.

Kovboj Bebop: Lovec odměn

Poměrně nedávno jsme vás lákali na zopakování si legendárného anime o Kovboji Bebopovi. Nyní je nutno upozornit na to, že Netflix už brzy uvede hraný remake. Jeho příběh se nemění a nás znovu čekají dobrodružství kosmické lodě Bebop, jejíž pasažéři patří mezi nejlepší námezdní lovce galaxie. Tahle skupinka nemá problém bránit nejrůznější planety včetně Země – ale jen za předpokladu, že dostane dobře zaplaceno!

Foto: Netflix

Hranou verzi slavného anime si na Netflixu pustíme od 19. listopadu.

Mauritánec: Deník z Guantanáma

Režisér Kevin Macdonald slavil v letošní sezóně filmových cen úspěchy se svým snímkem Mauritánec. V něm se zaměřil na příběh Mohamedoua Ould Slahího, který byl obviněn ze spolupráce s organizací al-Kajda a následně bez vznesení obvinění zadržován v proslulé věznici Guantanámo. Slahí (Tahar Rahim) si zde pobyl neuvěřitelných čtrnáct let (2002-2016) a roku 2005 napsal memoáry o věznění. Když už ztrácel naději, dorazily mu na pomoc zkušená právnička Nancy Hollander (Jodie Foster) a její koncipientka Teri Duncan (Shailene Woodley). A právě jejich právní boj s vojenským prokurátorem a žalobcem Stuartem Couchem (Benedict Cumberbatch) je hlavní premisou úspěšného filmu. Foster za svůj strhující výkon dokonce získala prestižní Zlatý glóbus.

Foto: STX Entertainment

Působivý soudní příběh uvidíme na Netflixu od 15. listopadu.

tick, tick… BOOM!

Mladý a ambiciózní skladatel Jon se na prahu třicítky stále snaží nějak výrazněji prorazit. Jelikož ale žije v New Yorku, jde mu to poněkud těžko. Když se ale zaměří na milostná dobrodružství, je z něj náhle přeborník par excellence! Prožijte je s ním! V hlavní roli se objeví bývalý (a možná i budoucí) Spider-Man Andrew Garfield, kterého doplní například Alexandra Shipp nebo Vanessa Hudgens.

Foto: Netflix

Garfieldův další snímek uvidíme na Netflixu 19. listopadu.

Hlídka

Líbí se vám dílo Terryho Pratchetta? Pak byste neměli minout seriál Hlídka založený na jeho knížkách. Seriál sleduje podivné uskupení hrdinů, odpadlíků z tzv. Městské hlídky. Nesourodá skupina, ve které jsou vedle lidí i třeba trollové nebo vlkodlaci, musí ale čelit strašlivé hrozbě. Na Zemi se totiž probouzí obrovský drak…

Foto: BBC

Všech osm dílů pratchettovské fantasy nás na HBO GO čeká 19. listopadu.

Veliká

Seriál Veliká, který se humornou formou zabývá osobností slavné ruské carevny Kateřiny II., se vrací se svou druhou řadou. V něm se německá rodačka v podání neodolatelné Elle Fanning konečně ujme carského trůnu a nás tak čeká vtipný pohled na její proslulý převrat proti manželovi Petru Fjodoričovi (Nicholas Hoult). Jak se tvůrci s touto historickou reálií popasují?

Foto: HBO

Kateřina se na HBO GO vrátí 20. listopadu.

Východní přísliby

V roce 2007 natočil David Cronenberg povedený krimi thriller, ve kterém si Viggo Mortensen zahrál mafiánského bouchače Nikolaje Lužina, který v Londýně pracuje pro nejmocnější rodiny. Když ale jednou zdravotní sestra Anna v podání Naomi Watts objeví po úmrtí záhadné dívky Tatiany její deník a začne se šťourat v její minulosti, sledujeme Lužinovo postupné napravení. Snímek, ve kterém si zahrála i tuzemská herečka Tereza Srbová, patří mezi nejlepší Mortensenova díla a je s podivem, že za něj herec nebyl oceněn Cenou Akademie.

Foto: Focus Features

Skvělý výkon Viggo Mortensena si na HBO GO užijeme od 15. listopadu.

Machete zabíjí

Robert Rodriguez byl vždy tak trochu blázen! Nejbližší kamarád Quentina Tarantina natočil celou řadu akčních jízd, (prozatím dva díly) Mačety pak patří mezi ty vůbec nejpovedenější. Béčkový vizuál, kopa slavných tváří a neohrožený Danny Trejo v hlavní roli, to je prostě vražedná kombinace. Ve druhém díle se Machette vydává do boje proti šílenému milionáři a obchodníkovi se zbraněmi Lutheru Vozovi (Mel Gibson), který tak trochu zabil jeho milou (Jessica Alba). Voz, který se snaží Machetteho zavraždit všemi možnými prostředky, se neštítí ničeho, proto se nedivme, když se dostaneme i do vesmíru! Vedle ústřední hvězdy se ve filmu objevují i Amber Heard, Lady Gaga, Michelle Rodriguez, Sofia Vergara, Charlie Sheen nebo Cuba Gooding Jr.

Foto: Open Road Films

Trejo coby Machette na HBO GO dorazí 19. listopadu.

Star Trek: Do neznáma

Kapitán Kirk a jeho posádka z alternativního vesmíru Kelvin Timeline se vydávají po stopách ďábelského padoucha Kralla a dostanou se nad zdánlivě klidnou planetu Altamid. Krall však naprosto nemilosrdně zlikviduje Enterprise a všichni členové posádky ztroskotají na Altamidě. Zde musí bojovat o holé životy, ale taky odhalí krutou pravdu o Krallově původu. Zvládnou naši oblíbení hrdinové v uniformách Federace svou nejtěžší zkoušku? Snímek na HBO debutuje nyní, můžeme jím tedy zahnat smutek nad nedávnou zprávou Paramountu o odložení premiéry čtvrtého celovečeráku z moderní série.

Foto: Paramount Pictures

Prozatím poslední filmový Star Trek uvidíme na HBO GO od 20. listopadu.

Bradův život

Mladý Troy Sloan dospěl a chystá si vybrat univerzitu. Jeho otec Brad se mu snaží pomoct tím, že jej bere na západní pobřeží Spojených států a chystá se mu ukázat ty nejlepší školy. Při této příležitosti má pak možnost potkat se se svými bývalými spolužáky. To ale vede k uvědomí, že v životě nedokázal to, co přesně chtěl. V hlavní roli hořkosladké komedie exceluje Ben Stiller.

Foto: Annapurna Pictures

Bradův život je aktuálně v nabídce Voyo.

Love Island (Austrálie)

Zamilovali jste si na Voyo a TV Nova reality show Love Island? Pak zbystřete, neboť Voyo už brzy nabídne i australskou verzi tohoto pořadu. A i v něm se můžeme těšit na řadu zamotaných vztahů krásných lidí, kteří přebývají na pohádkovém tichomořském Atolu. Australská verze Love Island je ve světě patrně nejpopulárnější, milovníkům show ji tedy nelze než doporučit!

Foto: ITV Studios

Asterix a Obelix ve službách Jejího Veličenstva

V prozatím posledním hraném dobrodružství se dva Galové z Armoriky vydávají do Britannie, aby zde pomohli keltské královně porazit Římany za pomoci kouzelného lektvaru. A jelikož jsou oba naši hrdinové vynalézaví a důvtipní, naučí po cestě své ostrovní bratry i novým zvykům a sportům. Roli Obelixe si i počtvrté zahrál Gerárd Depardieu, Asterixe si tentokráte střihl Edouard Baer, mj. představitel písaře Otise z Mise Kleopatry. Vedle hlavních hvězd se do světa komického starověku vydala i nestárnoucí francouzská superhvězda Catherine Deneuve coby britská královna.

Foto: Wild Bunch Distribution

Rumový deník

Dvanáct let po zfilmování proslulého Strachu a hnusu v Las Vegas se Johnny Depp blýskl v dalším snímku na motivy knih Huntera S. Thompsona. Rumový deník sleduje Huntera vystupujícího pod pseudonymem Kemp, kterak praktikuje gonzo žurnalismus v portorické metropoli San Juan. Kemp v na malebném ostrově v Karibiku zažívá jednu skvělou příhodu za druhou. Snímek také mj. svedl dohromady Deppa s budoucí chotí Amber Heard, se kterou to následně dal dohromady.

Foto: GK Films

Všechny tři projekty dorazí na Voyo 18. listopadu.