HBO, Voyo a Netflix na další týden: Nový Zaklínač, návrat Scoobyho a ruská ponorka - Euro.cz

Zprávy

Přihlášení

HBO, Voyo a Netflix na další týden: Nový Zaklínač, návrat Scoobyho a ruská ponorka

HBO, Voyo a Netflix na další týden: Nový Zaklínač, návrat Scoobyho a ruská ponorka

Netflix a HBO GO jsou v tuzemsku jasně nejpopulárnější streamovací platformy, každý měsíc nás zásobují desítkami nových seriálů a filmů. Proto nově přinášíme pravidelný přehled několika nejočekávanějších projektů, které si na obou službách můžete užít v průběhu následujícího týdne – a nově zařazujeme také platformu Voyo, provozovanou televizí Nova. Další tipy i spoustu zajímavostí ze světa seriálů najdete každý den na serveru Edna.cz, který stejně jako Euro.cz patří do portfolia vydavatelství Internet Info.

A co si tedy na Netflixu, Voyu a HBO GO pustit v týdnu od 23. srpna? 

Clickbait

Táta od rodiny Nick Brewer byl unesen a na internetu se objevují znepokojivé materiály, které jeho zmizení doprovází. Jeho nejbližší, tedy rodina a přátelé, musí urychleně přijít na to, kdo a proč jej unesl. Jinak totiž hrozí, že se na sociálních sítích objeví další kompromitující materiál…

Foto: Netflix

Mrazivou kriminální sérii uvidíme na Netflixu 25. srpna.

Tomb Raider

Před třemi lety se režisér Roar Uthaug jal zrebootovat příběh oblíbené hrdinky Lary Croft, tentokrát po vzoru nových her. Režisér tak v rebootu zkombinoval příběh her Tomb Raider a Rise of the Tomb Raider a naservíroval fanouškům příběh o dědictví rodiny Croftů i o prokleté hrobce japonské královny Himiko. Snímek ve snaze nastartovat novou sérii získal nakonec sequel, který aktuálně chystá scenáristka a režisérka Misha Green. Je tedy načase připomenout si jedničku.

Foto: MGM

Tomb Raider dorazí na Netflix 23. srpna.

Zaklínač: Vlčí sen

Seriál Zaklínač na motivy díla Andrzeje Sapkowského zaznamenal na Netflixu fenomenální úspěch a proto není divu, že jej doprovodí několik dalších projektů. Prvním z nich je animovaný snímek Zaklínač: Vlčí sen, ve kterém si dánský herec Kim Bodnia zopakuje roli Vesemira, ve které jej uvidíme i ve druhé řadě seriálu. Nový film nás vezme o desítky let zpět, do dob, kdy se mladý Vesemir teprve stával zaklínačem a započal svou cestu lovce příšer. Film je plánován jako první animovaný spin-off, na který by měly navázat další projekty v podobném stylu. Vedle toho nás pak čeká i prequel seriál Blood Origin, jenž nám představí dávnou minulost elfů.

Foto: Netflix

Do světa zaklínačů se vrátíme 23. srpna jedině na Netflixu.

Jumanji: Další level

Oblíbená série, ve které se hrdinové nevědomky stávají součástí hry/videohry, pokračuje! Poměrně nedávno potvrdil režisér Jake Kasdan, že už připravuje čtvrtý díl Jumanji. Je proto nejvyšší čas znovu si zopakovat předcházející epizody. A zdá se, že Netflix vyslyšel tuto potřebu a nově nabídne i prozatím poslední pokračování, jež má podtitul Další level. V něm se k oblíbené partě přidávají i důchodci Eddie a Milo, kteří se taktéž dostávají do nitra Jumanji. A jelikož hra už není jen džunglí, ale také rozpálenou pouští a zasněženými horami, půjde tentokrát opravdu o život!

Foto: Sony Pictures

Do Jumanji na Netflixu znovu zavítáme už 25. srpna.

SAS: Zrození černé labutě

Příslušník speciálních jednotek Tom Buckingham vyráží s přítelkyní na dlouho odkládanou dovolenou do Paříže. Po cestě ale jeho vlak přepadnou nemilosrdní žoldáci a on tak musí využít svého umění, aby padouchy pomohl porazit. Vzrušující akci okořenili svými výkony Sam Heughan, Ruby Rose a také oblíbený herec Andy Serkis.

Foto: Sky, Netflix

Akci ve stylu speciálních jednotek si na Netflixu užijeme už 27. srpna.

Britannia

Oblíbený seriál se vrací se svou třetí řadou. V té už generál Aulus Plautius zdevastoval druidské společenství a pokračuje v úspěšném tažení, jeho skutečný úkol – zajmout a zabít Vyvolenou – je pro něj stále nedosažitelný. Povede se mu keltské kmeny zničit v nové sérii?

Foto: HBO

Třetí řada Britannie dorazí na HBO GO 24. srpna.

Wonder Woman

Před pár měsíci na HBO GO debutoval druhý díl Wonder Woman s podtitulem 1984, ve kterém Diana čelí nebezpečnému tandemu padouchů ve složení Cheetah a Max Lord. HBO nyní do svého katalogu znovu zařadí i první díl, který před čtyřmi lety zaznamenal obrovský úspěch a mnozí fanoušci jej dodnes považují za nejlepší film v rámci vesmíru DCEU. Film, jenž popisuje Dianin zrod i její cestu do světa lidí, zasadila režisérka Patty Jenkins do období první světové války a umně do jeho reálií zakomponovala i historické postavy jako například německého generála Ericha Ludendorffa. Gal Gadot pak spolu s Chrisem Pinem v roli Steva Trevora tvoří nádherný pár a jejich love story patří mezi nejlepší v rámci komiksovek vůbec.

Foto: Warner Bros.

WW se na HBO GO vrátí 28. srpna.

Scoob!

Scooby-Doo a jeho parta detektivů se poprvé na obrazovkách objevili už v roce 1969 a od té doby patří mezi nejoblíbenější animáky vůbec. Původně spadali pod tvůrčí společnost Hannah-Barbera, jelikož ale její hrdinové už nějakou dobu patří do rodiny Warner Bros., dočkali se Scooby, Fred a další už několika crossoverů s DC vesmírem. V novém animáku, který měl kvůli koronavirové pandemii loni premiéru online se ale hrdinové setkávají se superhrdiny z vlastní dimenze, konkrétně se samotným Blue Falconem a jeho psem Dynomuttem. Společně musí hrdinové zastavit nečekanou hrozbu – světu hrozí apokalypsa z tří tlam samotného psa Kerbera! Zvládnou populární řešitelé záhad zjistit, kdo za hrozbou stojí? Na anglickém dabingu se podílela řada hvězd včetně Zaca Efrona, Amandy Seyfried či samotného Marka Wahlberga.

Foto: Warner Bros.

Scoob! dorazí na HBO GO 29. září.

Kursk

V roce 2000 se jedno z nejimpozantnějších plavidel ruského námořnictva, ponorka K-141 Kursk při misi v Barentsově moři ponořila do stometrové hloubky se 118 pasažéry na palubě. Rusové se okamžitě pustili do boje o záchranu životů, kvůli odmítavému postoji k zahraniční pomoci i zchátralému vybavení ruské armády, to ale nešlo úplně hladce. Povedené rekonstrukci vévodí herecké výkony elitních evropských herců jako jsou Colin Firth, Matthias Schoenaerts či Léa Seydoux.

Foto: EuropaCorp

Kosmopes a turbokočka

Pes Buddy se na sklonku šedesátých let stal součástí vesmírného programu a byl vypuštěn do kosmu. Nyní se po letech vrací na Zemi, kde se seznamuje s podobně talentovaným kocourem Felixem. Společně tato nesourodá dvojice zažije obrovské dobrodružství, při kterém nebude nouze o zábavu a poznávání dalších přátel.

Foto: Kaleidoscope Film

Oba dva snímky si můžete pustit už teď na Voyo!