HBO, Voyo a Netflix na další týden: Návrat Strážců, poválečný Berlín a severská kriminálka - Euro.cz

Zprávy

Přihlášení

HBO, Voyo a Netflix na další týden: Návrat Strážců, poválečný Berlín a severská kriminálka

HBO, Voyo a Netflix na další týden: Návrat Strážců, poválečný Berlín a severská kriminálka

Netflix a HBO GO jsou v tuzemsku jasně nejpopulárnější streamovací platformy, každý měsíc nás zásobují desítkami nových seriálů a filmů. Proto nově přinášíme pravidelný přehled několika nejočekávanějších projektů, které si na obou službách můžete užít v průběhu následujícího týdne – a nově zařazujeme také platformu Voyo, provozovanou televizí Nova. Další tipy i spoustu zajímavostí ze světa seriálů najdete každý den na serveru Edna.cz, který stejně jako Euro.cz patří do portfolia vydavatelství Internet Info.

A co si tedy na Netflixu, Voyu a HBO GO pustit v týdnu od 15. srpna? 

Poražení

Druhá světová válka skončila, k poražení nacismu bylo ale třeba totálně zdevastovat celé německé území. V berlínských troskách se šíří nová vlna násilí. Právě v tu do něj přijíždí americký policista, aby zde našel svého bratra. To ale ještě netuší, že se nebude jednat o snadný úkol. Proti stojí okupační síly vítězných mocností i jistá neochota místních. Povede se mu splnit těžkou misi?

Foto: Netflix, ZDF

Do poválečného Berlína na Netflixu zavítáme 18. srpna.

Vedoucí katedry

Sandra Oh v posledních letech zaujala hlavně v seriálu Na mušce, díky kterému získala několik prestižních cen. Nově ji uvidíme v komedii Vedoucí katedry, kde si tentokráte střihne nově jmenovanou šéfku strádající katedry angličtiny na jedné prestižní univerzitě. Coby první žena v čele ústavu bude muset překonat řadu nástrah a strastí, které se rozhodně neobejdou bez komediálních vsuvek. Zvládne splnit svůj těžký úkol?

Foto: Netflix

Sandra Oh se se svým novým seriálem na Netflixu objeví 20. května.

Zkouška ohněm

Cameron Todd Willingham byl obviněn z vraždy svých tří dětí a odsouzen na smrt. Byť před soudem neustále poukazoval na svou nevinu, tribunál jej nikdy nebral vážně. Po procesu jej ve vězení začala navštěvovat jistá Elizabeth, jež si byla jista jeho nevinou. Boj za propuštění neprávem odsouzeného Cama začíná! V hlavních rolích osobitého dramatu excelují Laura Dern a Jack O’Connell.

Foto: Roadside Attractions

Na Elizabethin boj proti systému se na Netflixu podíváme od 17. srpna.

Sweet Girl

Jason Momoa je bez přehánění jednou z největších hereckých hvězd posledních let a kromě očekávané Duny se letos objeví ještě v thrilleru Sweet Girl. Ten vznikl v produkci Netflixu, se kterým havajský rodák dříve spolupracoval i na seriálu Frontier, a sleduje příběh zlomeného muže Coopera, jehož žena byla zavražděna. Odhodlán pomstít se všem, kdo se na její smrti podíleli, se Cooper vydává na osamocenou vendetu. Při ní ale musí chránit i to jediné, co mu zbylo – svou dcerku Rachel! Vedle Momoy se v novém thrilleru objeví i Isabella Merced, Adria Arjona a Marisa Tomei.

Foto: Netflix

Nový thriller na Netflix dorazí 20. srpna.

Strážci: Watchmen

Alan Moore v roce 1986 změnil svět komiksu, když vydal svou proslulou sérii Strážci. Zdánlivě nezfilmovatelnou látku převedl roku 2009 na plátna režisér Zack Snyder a dodnes se jedná o povedené dílko, jež s noblesou ukazuje celou alternativní realitu Spojených států i celosvětovou krizi. Snyder mistrně využil svého talentu na monumentální akci i nadměrné používání zpomalených záběrů a nejenže vzkřísil zájem fandů o Mooreovo dílo, ale také kultovní ságu představil novým fanouškům. Kdo ještě tuto klasiku neviděl, měl by to urychleně napravit!

Foto: Warner Bros.

Strážci se na HBO GO vrátí už 16. srpna.

Správný čas žít

Správný čas žít vypráví povznášející příběh, který nám připomíná, že není důležité, jak dlouhý život máme, ale zda jej dokážeme prožít naplno. Snímek se točí kolem Skye , energické dospívající dívky sužované nevyléčitelnou nemocí, která se spřátelí s devatenáctiletým hypochondrem Calvinem. Calvin, který se bojí vlastního stínu, pomáhá Skye plnit její výstřední seznam úkolů. Přitom se učí čelit a překonávat vlastní obavy a nakonec se zamiluje do krásné, ale zdánlivě nedotknutelné Izzy.

Foto: Shout! Factory

Komisař Bäckström

Namyšlený detektiv Evert Bäckström má sice nekonvenční metody a všem leze na nervy, výsledky má ale vynikající a vyřešil 99% svých případů. Když je ale na jednom švédském ostrově objevena lebka s průstřelem a podle testů DNA patří oběti thajského tsunami, tuší Evert, že stojí před nejtěžším případem své kariéry. Povede se mu jej vyřešit?

Foto: C More Swe.

After

Na Voyo se aktuálně můžeme podívat na oba dva dosavadní díly romantické ságy After, jež vychází z knižních předloh Anny Todd. Celá série se zaměřuje na příhody dívky Tessy, jež prožívá klasické příhody, jež se dospívající mládeži stávají. Zaměříme se na její lásku s tajuplným Hardingem Scottem, zjistíme ale, že vztah s tímto tajnůstkářem může být cestou do pekel.

Foto: Aviron Pictures

Oba dva projekty aktuálně najdeme na Voyo.