HBO, Voyo a Netflix na další týden: Návrat Muže z oceli, remake slavného slasheru a tuzemská verze slavné reality show - Euro.cz

Zprávy

Přihlášení

HBO, Voyo a Netflix na další týden: Návrat Muže z oceli, remake slavného slasheru a tuzemská verze slavné reality show

HBO, Voyo a Netflix na další týden: Návrat Muže z oceli, remake slavného slasheru a tuzemská verze slavné reality show
Zdroj: CW

Netflix a HBO GO jsou v tuzemsku jasně nejpopulárnější streamovací platformy, každý měsíc nás zásobují desítkami nových seriálů a filmů. Proto nově přinášíme pravidelný přehled několika nejočekávanějších projektů, které si na obou službách můžete užít v průběhu následujícího týdne – a nově zařazujeme také platformu Voyo, provozovanou televizí Nova. Další tipy i spoustu zajímavostí ze světa seriálů najdete každý den na serveru Edna.cz, který stejně jako Euro.cz patří do portfolia vydavatelství Internet Info.

A co si tedy na Netflixu, Voyo a HBO GO pustit v týdnu od 10. ledna? 

Undercover

Nizozemské krimi drama o dvou tajných agentech, kteří předstírají pár a čelí nebezpečným gangsterům, pokračuje třetí sérií. V té budou muset čelit turecko-nizozemskému gangu pod vedením manželů Serkana a Leyly Bulutových. Povede se jim tyto nové protivníky zastavit? Co když ale někdo z policejního okrsku vynáší informace?

Foto: Netflix

Evropskou krimi na Netflixu uvidíme znovu 10. ledna.

Barák

Domy umí vyprávět příběhy. To je podstatou nové animované černé komedie, ve které uvidíme, jak v jednom domku žijí nejprve chudá rodina a následně pak úzkostlivý investor a otrávená paní domácí. Nový animák nabídne působivou animaci a skvostné dabérské obsazení.

Foto: Netflix

Barák na Netflix dorazí 14. ledna.

Po životě

Slavný britský komik Rick Gervais v posledních letech slaví úspěch hlavně díky dojemnému seriálu Po životě, jehož třetí řada konečně přichází na Netflix. V té se jeho postava, Tony Johnson, nadále snaží srovnat se smrtí manželky. Když už to vypadá, že se z něj konečně stává stejný chlap jako dříve, přijde další rána.

Foto: Netflix

Další řadu Gervaisova hitu uvede Netflix 14. ledna.

Black Christmas

I když je už po vánočních svátcích, není na škodu na nejkrásnější dny v roce ještě nějakým způsobem vzpomenout. Třetí verze kultovního praotce všech slasherů nabízí klasickou vyvražďovačku, ve které parta vysokoškolaček čelí tajemnému maskovanému zabijákovi. Postupně se ale ukáže, že za vším stojí tajuplný kult, v jehož čele stojí samotný Cary Elwes!

Foto: Blumhouse Productions, Universal Pictures

Remake slavného slasheru uvidíme na Netflixu od 13. ledna.

Stud stranou

Grace Miller pracuje jako knižní autorka záhadných příběhů a občas vypomůže i kriminalistům s pátráním po motivech vražd. Když ale zahyne její sestra, musí se vydat ze všech sil, aby její na první pohled nevysvětlitelnou smrt objasnila. Hlavní roli si v novém snímku na motivy knihy Nory Roberts zahraje Alyssa Milano.

Foto: Netflix

Alyssa Milano se v novém snímku na Netflixu objeví 13. ledna.

Euforie

Jeden z největších hitů z dílny HBO poslední doby se vrací s dlouho očekávanou druhou řadou. V té se znovu potkáme Rue Bennett v podání talentované Zendayi, která bude se svými přáteli znovu prožívat krásy a strasti dospívání. Byť o ději další série nevíme zatím zhola nic, rozhodně se můžeme těšit na další povedený kousek.

Foto: HBO

Euforie se na HBO GO vrátí 10. ledna.

Superman & Lois

Muž z oceli má za sebou poněkud turbulentní první sérii. Musel v ní čelit nečekanému nepříteli z jiného vesmíru, vedle toho ale se svou milovanou Lois pečoval o dva syny. Na konci série ale dorazil další návštěvník z paralelního vesmíru. Jak se Clark vypořádá s ním? A zvládne znovu skloubit péči o svou rozrůstající se rodinu se svým posláním?

Foto: CW

Další řada superhrdinského eposu dorazí na HBO GO 14. ledna.

Jidáš a černý mesiáš

Necelý rok po uvedení se konečně dočkáme oceňovaného snímku, který se věnuje tématice vrcholného působení tzv. Černých panterů. V roce 1969 vysílá šéf FBI J. Edgar Hoover informátora do chicagské pobočky Black Panther Party, aby zde sledoval zdejšího vůdce Freda Hamptona. V informátorovi se ale najednou rozhoří vnitřní boj. Má nadále sloužit FBI, nebo se postavit za Hamptona a pantery? Snímek získal dva Oscary, z nichž jeden si odnesl vynikající Hamptonův představitel Daniel Kaluuya. V dalších rolích se objevují LaKeith Stanfield, Jesse Plemons nebo Martin Sheen.

Foto: Warner Bros.

Snímek o Černých panterech na HBO GO dorazí 16. ledna.

Survivor

Kultovní reality show se znovu, tentokráte přímo se jménem Survivor, vrací na tuzemské obrazovky. Tropický ráj Dominikánské republiky se pro soutěžící stane bojištěm, kde budou bojovat proti sobě i proti vrtochům matky přírody. Vedle klasických soutěžících z řad diváků se můžeme těšit i na Báru Jánovou nebo Nikolu Čechovou.

Foto: TV Nova

První díl Survivora na Voyo debutuje 10. ledna.

Guru

Oblíbený herec Vojta Kotek si konečně střihne zápornou postavu. V třídílné minisérii Guru hraje jistého Marka, který pod slupkou mistra jógy zneužívá zákaznice svého ezoterického salónu. Vedle Kotka se v novém originálu z dílny Voyo objeví i Anna Fialová, Kristýna Podzimková a Zuzana Stivínová. Za projektem stojí režisér a scenárista Biser A. Arichtev, který má na kontě úspěšné seriály Kukačky nebo První republika.

Foto: Voyo

Guru se na Voyo objeví 14. ledna.

Odznak Vysočina

Na Voyo rovněž už můžeme zhlédnout seriál Odznak Vysočina, který se zaměřuje na nesourodou skupinu kriminalistů, která řeší případy v malebném předělu Čech a Moravy. Nově příchozí Kateřina Vlčková se snaží tým trochu pozvednout, kromě řešení případů ale musí čelit i počáteční nedůvěře některých svých kolegů. V hlavních rolích se objevují Patrik Děrgel, Michal Suchánek, Monika Hilmerová, Simona Zmrzlá a nejlepší představitel divadelního Cyrana Martin Hofmann.

Foto: TV Nova