HBO, Voyo a Netflix na další týden: Nálož kriminálek, příchod Ricka s Mortym i návrat mutantů - Euro.cz

Zprávy

Přihlášení

HBO, Voyo a Netflix na další týden: Nálož kriminálek, příchod Ricka s Mortym i návrat mutantů

HBO, Voyo a Netflix na další týden: Nálož kriminálek, příchod Ricka s Mortym i návrat mutantů

Netflix a HBO GO jsou v tuzemsku jasně nejpopulárnější streamovací platformy, každý měsíc nás zásobují desítkami nových seriálů a filmů. Proto nově přinášíme pravidelný přehled několika nejočekávanějších projektů, které si na obou službách můžete užít v průběhu následujícího týdne – a nově zařazujeme také platformu Voyo, provozovanou televizí Nova. Další tipy i spoustu zajímavostí ze světa seriálů najdete každý den na serveru Edna.cz, který stejně jako Euro.cz patří do portfolia vydavatelství Internet Info.

A co si tedy na Netflixu, Voyu a HBO GO pustit v týdnu od 14. června?

Godzillla: Bad Singularity

Král monster zvaných Kaiju letos zazářil ve svém souboji s mocným Kongem, nyní pak přichází v novém netflixovském seriálu. Anime dobrodružství nám představí mocného Gojiru, kterak bojuje za záchranu celého světa. Rodan a další zlí Kaiju totiž hrozí zlikvidováním naší planety, proto musí Gojara spojit síly s Anguirem a zabránit zloduchům zvítězit.

Foto: Netflix

První řady nového Godzillova dobrodružství se dočkáme už 24. června

Too Hot to Handle

Bizarní reality show, ve které se na nádherném pobřeží v Mexiku sešla parta mladých a krásných lidí usilujících o velké peníze, slavila úspěchy. Premisa sestávající pouze z toho, že se soutěžící nesmí vyspat jeden s druhým, nám ukázala, že žijeme v opravdu velice bizarní době. Too Hot to Handle se nyní vrací s druhou sérií a Netflix si díky tomu otestuje nové schéma vysílání, neboť seriál bude vycházet v blocích.

Foto: Netflix

První díly nové řady Too Hot to Handle dorazí na Netflix 24. června.

Zombieland: Rána jistoty

Netflix v příštím týdnu nabídne i několik licencovaných snímků a rozhodně nejlákavější z nich je dvojka oblíbeného Zombielandu. V té vidíme partu okolo Columba a Tallahasseeho putovat nadále pustou Amerikou a do děje se opět zapojí i Bill Murray.

Foto: Columbia Pictures

Dvojka Zombielandu se objeví na Netflixu už 21. června.

Rick a Morty

Jeden z největších seriálových fenoménů posledních let míří se všemi dosavadními epizodami na HBO GO! A kromě všech čtyř řad nás čeká i týdenní premiéra nových epizod z páté řady. Střelení cestovatelé časem si střihnou celou sérii dalších potrhlých příběhů. Tak si je užijme s nimi!

Foto: Adult Swim

Rick s Mortym se na HBO GO objeví 21. června, další díly pak čekejme vždy po týdnu.

Noví mutanti

HBO GO dříve nabízelo ve své knihovně několik snímků ze série X-Men, kvůli ukončení licence ale z mutantího světa aktuálně v nabídce nic nenajdeme. Už v neděli nicméně do jeho nabídky přibude závěrečný příběh celé ságy, který Fox loni uvedl už coby součást Disneyho. Ve snímku se seznámíme s novými postavami jako Wolfsbane nebo Magik, které musí čelit antimutantím předsudkům i démonickým nepřátelům. V hlavních rolích účinkují Anya Taylor-Joy a Maisie Williams.

Foto: 20th Century Fox

Nové mutanty na HBO GO očekávejme už 27. června.

Černé vdovy

Bohaté manželky vlivných podnikatelů se jednoho dne vypraví se svými manžely na drahý výlet. Během něj ale zcela nečekaně manželé zemřou v podezřele vypadající explozi. Jen tři novopečené vdovy ví, proč k explozi došlo. Dokáží po sobě zahladit stopy, když po nich začíná jít protřelý policista?

Foto: TV3

Koprodukční severský seriál je k dispozici na portálu Voyo.

Dvojí tvář

Nancy patří mezi nejlepší policistky v Británii. Její kariéra ovšem skýtá nejedno tajemství a stejně je na tom i Nancyina matka. Nancy se navíc přimotá k vraždě podnikatele, kvůli čemuž se ocitá na tenkém ledě. Zvládne ustát svou policejní praxi tváří v  tvář těžkému zločinu?

Foto: iTV

Dvojí tvář rovněž sledujte na Voyu.

Nobel

Nejúspěšnější severský seriál je po několika letech zpět a Voyo nabízí aktuálně všechny díly. Důstojník norských speciálních sil se vrací domů, ale série jeho zážitků z Afghánistánu uvede do pohybu celou řadu politických i osobních událostí. Zdá se, že náš hrdina nikdy nenajde klid a po návratu z válečné zóny spouští nové kataklyzma i na domácí půdě…

Foto: NRK

Nobel je ke zhlédnutí rovněž na Voyu.