HBO, Voyo a Netflix na další týden: Mladí DC hrdinové, somálští piráti a pokračování Sexu ve městě - Euro.cz

Zprávy

Přihlášení

HBO, Voyo a Netflix na další týden: Mladí DC hrdinové, somálští piráti a pokračování Sexu ve městě

HBO, Voyo a Netflix na další týden: Mladí DC hrdinové, somálští piráti a pokračování Sexu ve městě
Zdroj: HBO Max

Netflix a HBO GO jsou v tuzemsku jasně nejpopulárnější streamovací platformy, každý měsíc nás zásobují desítkami nových seriálů a filmů. Proto nově přinášíme pravidelný přehled několika nejočekávanějších projektů, které si na obou službách můžete užít v průběhu následujícího týdne – a nově zařazujeme také platformu Voyo, provozovanou televizí Nova. Další tipy i spoustu zajímavostí ze světa seriálů najdete každý den na serveru Edna.cz, který stejně jako Euro.cz patří do portfolia vydavatelství Internet Info.

A co si tedy na Netflixu, Voyo a HBO GO pustit v týdnu od 6. prosince? 

Titans

Parta mladších hrdinů ze stáje DC se vrací v další řadě svých nečekaně drsných dobrodružství. Vlajková loď DC divize HBO Max bude i tentokráte u nás distribuována na Netflixu a těšit se můžeme na střet Nightwinga a dalších členů party s bývalým Robinem Jasonem Toddem, který přijal identitu Red Hooda. A ten nebude jedinou hrozbou – z Arkhamu totiž uprchl i Jonathan Crane, arcipadouch Scarecrow!

Foto: HBO Max, Warner Bros. TV

DC hrdinové se na Netflix vrátí už 8. prosince.

V nemilosti

Sandra Bullock a Netflix, tak to je spojení, které se už jednou pořádně vyplatilo. Po úspěšném snímku V pasti, kde čelila neznámé síle nabádající lidi k sebevraždě, se tentokrát objeví v dramatu V nemilosti. Tentokráte ztvární ženu, jež se vrací z vězení, kde si už své odseděla. Přijme ji společnost zpět? A dokáže najít svou ztracenou sestru?

Foto: Netflix

Na další spolupráci Sandry Bullock a Netflixu se těšme 10. prosince.

Zahradníci

Na zahradě zdánlivě obyčejného manželského páru v Nottinghamu je nalezeno několik mrtvol. Byť se manželé neustále snaží vyšetřovatele přesvědčit, že s tím nemají nic společného, postupně se stávají čím dál tím více podezřelými. V hlavních rolích excelují David Thewlis a Olivia Colman.

Foto: HBO Max

Nový seriál uvidíme na HBO GO 8. prosince.

A jak to bylo dál… Nová kapitola Sexu ve městě

Legendární Sex ve městě pokračuje! I když se nového seriálu odmítla zúčastnit Kim Cattrall, další dvě hlavní představitelky, tedy Cynthia Nixon a Sarah Jessica Parker se vrací, aby nám ukázaly, co jejich postavy po letech dělají. A jelikož se látky opět chopil režisér a scenárista originálu i obou filmových pokračování Michael Patrick King, dá se očekávat důstojné pokračování.

Foto: HBO Max

Sex ve městě se na HBO GO vrátí 9. prosince.

Kapitán Phillips

Povedený snímek Paula Greengrasse vychází ze skutečných událostí a sleduje příběh kapitána lodi Maersk Alabama. Ten čelí napadení svého plavidla somálskými piráty. Zvládne svou posádku před piráty vedenými jistým Musem zachránit? V hlavních rolích Tom Hanks a Barkhad Abdi.

Foto: Columbia Pictures

Phillips na HBO GO vpluje 9. prosince.

Čarodějnice

Anya Taylor-Joy se díky minisérii Dámský gambit stala hvězdou světového formátu a nyní si na HBO GO budeme moct připomenout její fenomenální debut. Čarodějnice z dílny Roberta Eggerse nás bere do pohnutých dob anglické kolonizace Ameriky, kdy se farmářské rodině začne hroutit idylický život v Novém světě. Může za to snad ďábel?

Foto: A24

Eggersův snímek na HBO GO debutuje 10. prosince.

Můj andílek

Elisabeth se stále nesmířila s tím, že před sedmi lety přišla v porodnici při požáru o svou dceru. Nedokáže se soustředit na svého syna, na práci a manželství se jí rozpadlo. Když ale na dětské narozeninové oslavě zahlédne malou Lolu, uvidí v ní svou ztracenou dceru a je přesvědčena o tom, že její dcera žije. Pomalu ztrácí pojem reality, protože je čím dál posedlejší malou Lolou a tím, že její dítě tu hroznou noc nezemřelo. V hlavních rolích Noomi Rapace, Luke Evans a Yvonne Strahovski.

Foto: Lionsgate US

Padesátka

Petr Kolečko je jedním z našich nejlepších scenáristů a drtivá většina jeho tvorby se zabývá sportovními tématy. Padesátka odkazuje na legendární soutěž v běhu na lyžích a rozvíjí příběh v dvou časových rovinách. Jednak sledujeme současnost, ve které stárnoucí horal Pavka bojuje s nevyléčitelnou nemocí a snaží se sblížit se synem. A ve druhé časové rovině se vracíme do sedmdesátek, ve kterých vidíme nejen Pavkovo mládí. Snímek pak má i vcelku povedené herecké obsazení.

Foto: Bontonfilm

 

Oba dva filmy jsou aktuálně k vidění na Voyo.

Vánoce v Homesteadu

Iowský Homestead je idylické městečko, jehož pohodu má narušit natáčení. Hlavní hvězda nového filmu, krásná Jessica McEllis, se ubytuje v penzionu šarmantního vdovce Matta. A jak už to tak bývá, tak přeskočí jiskra. Zvládne ale jejich láska přežít?

Foto: Hallmark Channel 

Hallmarkovskou paráda uvidíme na Voyo 9. prosince.