HBO, Voyo a Netflix na další týden: Mexické drogové kartely, LOL nebo nejlepší tuzemská pohádka posledních let - Euro.cz

Zprávy

Přihlášení

HBO, Voyo a Netflix na další týden: Mexické drogové kartely, LOL nebo nejlepší tuzemská pohádka posledních let

HBO, Voyo a Netflix na další týden: Mexické drogové kartely, LOL nebo nejlepší tuzemská pohádka posledních let

Netflix a HBO GO jsou v tuzemsku jasně nejpopulárnější streamovací platformy, každý měsíc nás zásobují desítkami nových seriálů a filmů. Proto nově přinášíme pravidelný přehled několika nejočekávanějších projektů, které si na obou službách můžete užít v průběhu následujícího týdne – a nově zařazujeme také platformu Voyo, provozovanou televizí Nova. Další tipy i spoustu zajímavostí ze světa seriálů najdete každý den na serveru Edna.cz, který stejně jako Euro.cz patří do portfolia vydavatelství Internet Info.

A co si tedy na Netflixu, Voyo a HBO GO pustit v týdnu od 1. listopadu? 

Narcos: Mexiko

Jeden z nejlepších krimi seriálů posledních let se vrací se svou třetí a zároveň poslední řadou. V ní povstane nová generace šéfů kartelu a pustí se do brutálního boje o moc. Povede se DEA a dalším organizacím odolat korupčním svodům a zastavit řádění mocných drogových bossů?

Foto: Netflix

Narcos: Mexiko dorazí se svými závěrečnými epizodami na Netflix už 5. listopadu

Arcane: League of Legends

League of Legends patří mezi nejpopulárnější hry, a to nejen v žánru MOBA. Není divu, že na motivy této klasiky Netflix připravil seriál Arcane.  V něm se vydáme do utopické budoucnosti, jež ale nakonec nebude tak utopická, jak se na první pohled zdá. A právě zde povstávají dvě budoucí legendy z arény!

Foto: Netflix

Arcane na Netflix uvidíme od 6. listopadu.

Arrow

Na Netflix konečně, více než rok po odvysílání, dorazí i závěrečná řada seriálu Arrow, díky čemuž budeme mít v tuzemsku k dispozici většinu tzv. Arrowverse, vesmíru DC na stanici CW. V závěrečné sérii se Oliver Queen naplno postaví svému osudu a během obrovské Krize na nekonečnu Zemí převezme novou identitu – stane se jedním z nejmocnějších hrdinů Multivesmíru, Spectrem.

Foto: CW

Poslední řada legendy o vzestupu slavného lučištníka dorazí na Netflix taktéž 7. listopadu.

České filmy

Netflix se před pár týdny probral a začal znovu přidávat nejnovější filmy z našich luhů a hájů. A zdá se, že v tomto trendu bude nadále pokračovat. Dočkáme se totiž několika tuzemských romantických komedií, ve kterých se primárně setkáme s českým matadorem tohoto žánru, Jiřím Langmajerem.

Jmenovitě uvidíme tyto filmy:

  • Chlap na střídačku
  • Pohádkář
  • Štěstí je krásná věc
  • Ženská pomsta

Foto: Bohemia MP

Čtveřici českých filmů na Netflixu uvidíme od 1. listopadu.

 

Hammerovské klasiky

Byť už je po halloweenských oslavách, kvalitních hororů není nikdy dost. Proto se radujme, neboť do nabídky Netflixu připlují dva snímky od proslulého studia Hammer, které v minulém století platilo za premianta v hororovém žánru. Prvním z nich je The Horror of Frankenstein, poněkud komičtěji pojatá adaptace slavného díla Mary Shelley, ve kterém si Monstrum zahrál David Prowse, budoucí fyzický představitel Dartha Vadera. Dočkáme se i Ďáblovy dcery v hlavní roli s charismatickým Christopherem Leem coby exorcistou. V této variaci na Přichází Satan se rovněž poprvé výrazně proslavila Nastassja Kinski.

Foto: Hammer Films

Oba dva hammerovské filmy do nabídky Netflixu přibudou 3. listopadu.

Tím tvrdší je pád

Psanec Nat Love se jednou střetl se zloduchem Rufusem Buckem a pomohl jej dostat za katr. Nyní ale zjišťuje, že by se Rufus brzy mohl z vězení dostat, kvůli čemuž dává dohromady svou starou partu, aby se padouchovi pomstil jednou provždy. Nastává hra o čas, ve které Natovi pomáhají staří přátelé i několik nováčků. Hlavní role v novém originálním netflixovském westernu si zahrají Idris Elba, Jonathan Majors, Zazie Beetz nebo Regina King.

Foto: Netflix

Rovněž nový western uzříme na Netflixu od 3. listopadu.

Severní vody

Bývalý vojenský chirurg Patrick Summers se po odchodu z armády rozhodne plavit k pobřeží Grónska a pak dále do Arktidy. Coby lodní lékař pomáhá velrybářské posádce lovit ty největší kytovce, postupně pak proniká do života posádky. Nejvíce ho zaujme harpunář Henry Drax, který připomíná mocné divoké zvíře a setkání s ním nepřežije téměř žádná velryba. V hlavních rolích si užijeme talentované herce Jacka O’Connella a Colina Farrella.

Foto: AMC

Výlet do Arktidy si na HBO GO užijeme od 5. listopadu.

Návrat Bondovek

Po krátké absenci se na HBO GO vrací všechny snímky s Jamesem Bondem od dob Seana Conneryho až po Povolení zabíjet s Timothym Daltonem v hlavní roli. Kromě nejnovějšího Není čas zemřít se tedy znovu budeme moct podívat na kompletní sérii dobrodružství neohroženého agenta 007. Chybět nebudou ani neoficiální příběhy Casino Royale z roku 1967 a Conneryho snový návrat k roli Nikdy neříkej nikdy (1983).

Foto: MGM

Bondi se na HBO GO vrací 1. listopadu.

Abramsův Star Trek

Prodloužení licence se na HBO GO dočkají i dvě epizody rebootovaného Star Treku, které má na svědomí vizionářský režisér J. J. Abrams. Znovu se tedy můžeme vydat tam, kam se dosud nikdo nevydal a podívat se na střet Kirkovy posádky z tzv. Kelvin Timeline s romulanským generálem Neronem a také s mladší verzí legendárního Khana.

Foto: Paramount Pictures

Star Trek se vrátí 6. a 13. listopadu.

Princezna zakletá v čase

Češi milují pohádky! Bohužel, v posledních letech se tvorba tohoto milovaného žánru v našich končinách dostala do mrtvého bodu a opravdu kvalitních příběhů s dobrým koncem vzniká pomálu. Světlou výjimkou je loňský superhit Princezna zakletá v čase. Ta vnáší do zkostnatělého pohádkového stereotypu několik fantasy prvků a přibližuje tuzemskou tvorbu západnímu vzoru. Přidejme k tomu skvělé efekty, vynikající obsazení hlavních, vedlejších i komparzních rolí (hlavně ostravští herci a komparzisté podávají životní výkon!) a máme tu český film, který je potřeba vidět. A vzhledem k tomu, že režisér Kubík už připravuje dvojku, je nejvyšší čas na zopakování prvního dílu!

Foto: Bohemia MP

  1. Také moderní fantasy pohádku uzříme na HBO GO od 1. listopadu.

Britney Spears: Život pod drobnohledem

Legendární zpěvačka Britney Spears poměrně nedávno po letech dosáhla svéprávnosti a konečně tak může svobodně nakládat se svým majetkem. V nejnovějším dokumentu z produkce NY Times se podíváme pod pokličku jejího letitého úpění pod otcovým drobnohledem. Čeká nás svědectví Britneyiných nejbližších i názory od předních odborníků na bulvár.

Foto: NY Times

Gentleman s pistolí

Legendární Robert Redford se před pár lety rozloučil s hereckou kariérou ve filmu, ve kterém si střihl stárnoucího úspěšného lupiče snažícího se stále prchat před paží zákona. Roztomilý road movie od Davida Loweryho nabízí směsici akce, laskavého humoru a dojemných scén a vedle končícího Redforda se v něm blýskla i rovněž končící Sissy Spacek nebo další oscarová superhvězda Casey Affleck.

Foto: Fox Searchlight

Crown Vic

Zkušený policista a jeho ambiciózní kolega, nováček v zácviku, vyjíždí na noční hlídku. Ještě netuší, že si následujících pár hodin do rozbřesku budou pamatovat až do konce svého života.  Stylové akční béčko se soustředí na jednoduchý příběh, který jako by vypadl z oka mnohem dražší Patrole z dílny Davida Ayera.

Foto: Screen Media Films

 

Všechny snímky jsou aktuálně dostupné na Voyo.