HBO, Voyo a Netflix na další týden: Legendární francouzská komedie, Chastain s Isaacem a další He-Manův seriál - Euro.cz

Zprávy

Přihlášení

HBO, Voyo a Netflix na další týden: Legendární francouzská komedie, Chastain s Isaacem a další He-Manův seriál

HBO, Voyo a Netflix na další týden: Legendární francouzská komedie, Chastain s Isaacem a další He-Manův seriál

Netflix a HBO GO jsou v tuzemsku jasně nejpopulárnější streamovací platformy, každý měsíc nás zásobují desítkami nových seriálů a filmů. Proto nově přinášíme pravidelný přehled několika nejočekávanějších projektů, které si na obou službách můžete užít v průběhu následujícího týdne – a nově zařazujeme také platformu Voyo, provozovanou televizí Nova. Další tipy i spoustu zajímavostí ze světa seriálů najdete každý den na serveru Edna.cz, který stejně jako Euro.cz patří do portfolia vydavatelství Internet Info.

A co si tedy na Netflixu, Voyu a HBO GO pustit v týdnu od 13. září? 

Too Hot to Handle: Latinská Amerika

Šílená reality show, ve které se soutěžící vypraví do nádherné vily a jejich jediným úkolem je neoddat se sexuální vášni, pokračuje. Tentokráte se vypravíme do dalších latinskoamerických zemí. Jakpak se asi povede místním? Bude se jim dařit lépe než v Brazílii?

Foto: Netflix

První tři epizody další verze Too Hot to Handle uvidíme na Netflixu 15. září.

He-Man a vládci vesmíru

Před několika týdny nám Kevin Smith naservíroval perfektní seriál Vládci vesmíru: Vzkříšení, ve kterém poslal He-Mana a další do dalšího boje proti věčnému zloduchovi Skeletorovi. Ještě před další řadou Smithova díla se na bájnou Eternii vypravíme znovu. Nový projekt He-Man a vládci vesmíru je určen pro nové fanoušky a představí jim všechny důležité postavy od He-Mana přes Duncana až po padoucha Skeletora. Povede se novému seriálu podobně jako tomu Smithovu?

Foto: Netflix

První řadu He-Mana očekávejme na Netflixu 16. září.

Sexuální výchova

Jeden z největších netflixovských seriálových hitů se konečně vrací s další, v pořadí již třetí, sérií. V té se vrátí všichni oblíbení hrdinové a chybět nebude ani šarmantní terapeutka v podání Gillian Anderson. Rok a půl trvající čekání je u konce!

Foto: Netflix

Třetí série Sexuální výchovy se na Netflixu objeví 17. září.

Tvůj souboj s divočinou: Neprochladni!

Oblíbený pořad dobrodruha Beara Gryllse, ve kterém se do děje zapojují sami diváci, se dočká dalšího speciálu. Bear, jenž je mimo jiné i hlavním náčelníkem britských skautů, tentokráte vyrazí do ledové pustiny, kde havaruje s letadlem. A bude jen na nás, zda se mu podaří přežít!

Foto: Netflix

Další Bearův speciál debutuje na Netflixu 14. září.

Schumacher

Hans-Bruno Kammertöns před dvěma lety prostřednictvím řady exkluzivních archivních rozhovorů připravil dokument o patrně nejslavnějším jezdci Formule 1 posledních let. V dokumentu se o Michaelovi vyjadřují jeho příbuzní, kamarádi i sám Michael. Co se dozvíme nového?

Foto: Netflix

Schumachera se na Netflixu dočkáme už 15. září.

Scény z manželského života

Roku 1973 natočil Ingmar Bergman slavný snímek Scény z manželského života s Liv Ullmann a Erlandem Josephsonem v hlavních rolích. Nyní, téměř padesát let po premiéře, HBO připravilo remake v podobě pětidílné minisérie, ve které si hlavní role střihnou držitelé Zlatých glóbů Jessica Chastain a Oscar Isaac. Projekt zkoumá pojetí manželství, lásky, touhy, nenávisti či monogamie průměrného amerického páru.

Foto: HBO

Hvězdně obsazené minisérie se na HBO GO dočkáme 13. září.

Králíček Jojo

Taika Waititi loni získal Oscara za scénář k filmu, jenž natočil mj. i na Žatecku. Králíček Jojo sleduje příběh malého chlapce, který sice pádí za kariérou nejlepšího nacisty, když ale přijde na to, že jeho krásná maminka schovává v podkroví židovskou dívku, tak trochu změní na všechno dění ve Třetí říši názor. Co na to řekne jeho imaginární kamarád Adolf Hitler, kterého si s chutí střihl právě režisér Waititi?

Foto: Fox Searchlight Pictures

Králíček Jojo dorazí na HBO GO 19. září.

Miliónový hurikán

Děj filmu se točí kolem party zločinců, kteří plánují velkou loupež během hurikánu. Jenže narazí na osamělého policistu, který se pokouší pomoci obyvatelům budovy dostat se do bezpečí. A lupiči žádných svědky nepotřebují. V hlavní roli Mel Gibson.

Foto: EFO Films

Drž hubu!

Jedna z nejoblíbenějších francouzských komedií posledních let je opět k dispozici online. Znovu tak můžeme prožít příběh dobrosrdečného a poněkud natvrdlého podvodníčka Quentina, který se snaží pomoct mlčenlivému zabijákovi Rubymu prchnout z vězení a vykonat pomstu. Otevřou si nakonec „Bistro u dvou přátel“? V hlavních rolích excelují Gérard Depardieu a Jean Reno.

Foto: UGC Distribution

Oba dva snímky jsou k dispozici na Voyo!