HBO, Voyo a Netflix na další týden: Hvězdně obsazený akční nářez, ambiciózní německý seriál nebo Khanův velkolepý návrat - Euro.cz

Zprávy

Přihlášení

HBO, Voyo a Netflix na další týden: Hvězdně obsazený akční nářez, ambiciózní německý seriál nebo Khanův velkolepý návrat

HBO, Voyo a Netflix na další týden: Hvězdně obsazený akční nářez, ambiciózní německý seriál nebo Khanův velkolepý návrat
Zdroj: Netflix

Netflix a HBO GO jsou v tuzemsku jasně nejpopulárnější streamovací platformy, každý měsíc nás zásobují desítkami nových seriálů a filmů. Proto nově přinášíme pravidelný přehled několika nejočekávanějších projektů, které si na obou službách můžete užít v průběhu následujícího týdne – a nově zařazujeme také platformu Voyo, provozovanou televizí Nova. Další tipy i spoustu zajímavostí ze světa seriálů najdete každý den na serveru Edna.cz, který stejně jako Euro.cz patří do portfolia vydavatelství Internet Info.

A co si tedy na Netflixu, Voyo a HBO GO pustit v týdnu od 8. listopadu? 

Divoká zvířata

Ve spolupráci s význačnými britskými zoology nás Netflix v příštím týdnu vezme do zvířecí říše a představí nám dojemné i brutální okamžiky z života zvířat. Dokumentární minisérie stála vcelku pěkný balík a kromě nákladné výpravy úplně zadarmo nebyly ani hvězdné dabingy. Do světa zvířat nás tedy doprovodí hlasy například Bryana Cranstona, Anthonyho Mackieho nebo Andyho Serkise.

Foto: Netflix

Dokumentární seriál uvidíme na Netflixu od 10. listopadu.

Přebíhání

Oblíbená herečka Rebecca Hall nám ve svém režijním debutu představí dramatický příběh z dvacátých let. Do New Yorku se vydává mladá a krásná černoška (Tessa Thompson), která zde objeví svou dávnou přítelkyni. Má to ale jeden háček. Ona přítelkyně (Ruth Negga) se totiž maskuje jako běloška a snaží se zapadnout do místní společnosti. Jak tohle může skončit?

Foto: Netflix

Režijní debut Rebeccy Hall nás na Netflixu čeká 10. listopadu.

Red Notice

Netflix v příštím týdnu uvede i jeden ze svých nejočekávanějších letošních trháků. Hvězdná supertrojka Gal Gadot, Dwayne Johnson a Ryan Reynolds se nám předvede v akční komedii Red Notice. The Rock se coby elitní agent FBI vydává na svou nejdůležitější misi. Po roztržce pak získá nečekané spojence – musí totiž spolupracovat se dvěma světově proslulými gangstery, které si střihnou právě Gadot a Reynolds. Jak takovéto spojenectví pomůže k vykonání největší loupeže vůbec?

Foto: Netflix

Očekávaný snímek Red Notice dorazí na Netflix 12. listopadu.

Divoká republika

Letos v dubnu uvedla německá MagentaTV svůj ambiciózní originální projekt. V něm nám představila skupinu studentů, která se vydává na resocializační program kamsi do Alp. Jenže, když se akce zvrtne, musí se tito studenti naučit žít v jisté společnosti – Divoké republice. Povede se jim fungovat podle vlastních zákonů?

Foto: MagentaTV

Divokou republiku okusíme na HBO GO od 12. listopadu.

13 hodin: tajní vojáci z Benghází

Jedenácté září asi nikdy nepřestane rezonovat v americké společnosti, filmů zabývajících se touto tématikou pak rovněž existuje obrovské množství. Tajní vojáci z Benghází sice popisují útok libyjských radikálů na americkou ambasádu právě v Benghází, tito bojovníci tak ale činí proto, že „oslavují“ výročí pádu ikonických Dvojčat. Snímek představuje výtečné akční drama okořeněné o skvělé herecké výkony. Z posledních filmů akčního megalomana Michaela Baye je tento rozhodně tím nejlepším.

Foto: Paramount Pictures

John Krasinski a spol. nás do Libye vezmou 12. listopadu.

Tygr a drak

Před jednadvaceti lety natočil Ang Lee jeden ze svých vůbec nejlepších filmů. Tygr a drak sleduje příběh velmistra Liho z Vudanovy hory, který se chystá vzdát se svého legendárního meče Zeleného osudu. Ovšem, meč je náhle ukraden a Li musí vypátrat zloděje. Na pomoc mu proto přichází zdatná bojovnice a jeho tělesná strážkyně Shu Lien. Snímek ve své době zaznamenal obrovský úspěch a po nedávné premiéře Shang-Chiho si jej můžeme připomenout jako jeden z těch vůbec nejlepších „martial arts filmů“. A taky si můžeme připomenout perfektní výkon Michelle Yeoh a Chow Yun-Fata.

Foto: Sony Pictures

I legendární film Anga Leeho dorazí na HBO GO 12. listopadu.

Pokání

Kniha Iana McEwana patří mezi nejlepší milostná dramata odehrávající se na pozadí druhé světové války. Zdánlivě jednoduchý, o to více gradující příběh sleduje velkou lásku Robbieho Turnera a Cecilie Tallis, kterou naruší válečná vřava a také obvinění Ceciliny sestry Briony. Ta údajně viděla Robbieho znásilnit svou sestřenici. Krom Cecilie věří obvinění malé holčičky celá rodina, kvůli čemuž je Robbie ostrakizován a poslán do vězení a následně do války. Briony pomalu dochází, co způsobila začíná se kát. Dosáhne vykoupení?

Foto: Universal Pictures

Dojemný snímek přibude do nabídky HBO GO 13. listopadu.

Star Trek: Do temnoty

Další z velkého dobrodružství posádky Enterprise z Kelvin Timeline nás vrhá do vzdáleného vesmíru, odkud se ale Kirk a spol. musí vrátit na Zemi. Když je najednou admirál Christopher Pike a další vrcholní představitelé Hvězdné flotily zavražděn a na scénu přichází tajemný padouch John Harrison, čeká Enterprise jejich nejtěžší mise. Harrison totiž není nikým jiným, než nechvalně proslulým superpadouchem Khanem. Dokáže jej posádka nejslavnější lodě Flotily za pomoci staršího Spocka z původních filmů zastavit?

Foto: Paramount Pictures

I střet posádky Enterprise s Khanem uvidíme na HBO GO od 13. listopadu.

Asterix a Olympijské hry

V řecké Olympii se po letech opět konají místní legendární hry. A nepoddajní Galové z Armoriky na nich nesmí chybět! Asterix a Obelix se vydávají pomoci Lovestorixovi, který toužíc získat ruku řecké princezny Iriny, musí zvítězit v několika disciplínách. Caesarův syn Brutus ale po ruce sličné princezny prahne taktéž a nezastaví se před ničím. Ani před podváděním! Ve třetím hraném filmu nahradil Christiana Claviera coby Asterixe Clovis Cornillac, vedle kterého se objevili Gerard Depardieu, Alain Delon, ale také sportovní hvězdy Tony Parker a Zinedine Zidane nebo modelka Adriana Sklenaříková-Karembeu.

Foto: Pathé Distribution

Upírky

Stacey a Goody si žijí bezstarostný život v New Yorku. Jednoho dne se pak zamilují do místních fešáků, na čemž by nebylo nic špatného, jenže…obě jsou tak trochu upírky. A i když se obě hodlají vzdát svých schopností a nesmrtelnosti, královna upírů Ciccerus je proti. V hlavních rolích roztomilé komedie uvidíme Aliciu Silverstone a Krysten Ritter, kterým sekundují také Wallace Shawn a hlavně královská Sigourney Weaver.

Foto: Anchor Bay Films

Oba dva výše popsané snímky najdete aktuálně na Voyo.

Londýnský gangster

Mitchell se vrací z vězení a snaží se začít s normálním životem. Přes kamaráda Billyho se ale dostane k vcelku lukrativnímu kšeftu a začíná dělat osobního strážce filmové superstar Charlottě. Jenže, do Charlotte se tak trochu zamiluje. Ve snaze konečně normálně žít se sličnou Charlottou po boku bude muset svést poslední souboj se svou minulostí. A tu nebude reprezentovat jen tak někdo. Proti Mitchellovu odchodu z branže je totiž jeho starý boss Gant! Hlavní role si v tomto povedeném thrilleru zahráli Colin Farrell, Keira Knightley, Ben Chaplin, David Thewlis či Ray Winstone.

Foto: IFC Films

Londýnského gangstera na Voyo uvidíme od 11. listopadu.