HBO, Netflix a další streamovací služby na příští týden: Vojenský thriller, muslimská superhrdinka nebo mimozemšťané na severu - Euro.cz

Zprávy

Přihlášení

HBO, Netflix a další streamovací služby na příští týden: Vojenský thriller, muslimská superhrdinka nebo mimozemšťané na severu

HBO, Netflix a další streamovací služby na příští týden: Vojenský thriller, muslimská superhrdinka nebo mimozemšťané na severu
Zdroj: Amazon Studios

Netflix a HBO Max patří v tuzemsku mezi nejpopulárnější streamovací platformy a každý měsíc nás zásobují desítkami nových seriálů a filmů. Proto přinášíme pravidelný přehled několika nejočekávanějších projektů, které si na obou službách můžete užít v průběhu následujícího týdne. Společně s nimi pak zařazujeme také ostatní streamovací platformy. Další tipy i spoustu zajímavostí ze světa seriálů najdete každý den na serveru Edna.cz, který stejně jako Euro.cz patří do portfolia vydavatelství Internet Info.

A co si tedy na Netflixu, HBO Max a ostatních platformách pustit v týdnu od 27. června?

My jsme Upshawovi

Wanda Sykes a Mike Epps se vrací v hlavních rolích další série komediálního seriálu, který sleduje příhody jedné obyčejné americké černošské rodiny z dělnického prostředí. Nová řada podle Sykes, která je i hlavní tvůrkyní, nastaví zrcadlo současné Americe tak, jak to dosud nikdo neudělal. Máme se tedy na co těšit.

Foto: Netflix

Upshawovi se s druhou řadou na Netflix vrátí 29. června.

Laser na mimozemšťany

Parta přátel vyráží v Norsku na rozlučku se svobodou. Zábavu brzy překazí mimozemská invaze. Jenže parta vetřelců neví, že stojí proti největším přeborníkům v laser game v celé Skandinávii. Kamarádi z neúplné rozlučky se tak chápou laserových zbraní a pouští se do boje s útokem, který severský stát dosud nezažil…

Foto: Netflix

Na mimozemský útok se na Netflixu můžeme těšit 28. června.

Ticho před bouří

Baker (Matthew McConaughey) si toho v životě prožil už dost. Žije proto na odlehlém karibském ostrůvku, kde rybaří a udržuje poměr se sličnou Constance (Diane Lane). Jednoho dne ale klid rozčísne příjezd bývalky Karen (Anne Hathaway). Ta touží po smrti manžela Franka (Jason Clarke) a po Bakerovi chce, aby násilnického chotě zabil. Baker po naléhání krásné ex souhlasí, čímž ale spustí bouři vražd a vášní. Jak tohle dopadne?

Foto: Aviron Pictures

Hvězdně obsazený snímek přibude do netflixovské nabídky 1. července.

Zhulený bratři

Seriál, který vychází z populárních komiksů Gilberta Sheltona, se odehrává v současném San Franciscu a sleduje čtyři milovníky marihuany a cestovatele časem z konce 60. let minulého století.  Poměrně nekorektní seriál plný černého humoru se pyšní také velice hvězdným obsazením v čele s Johnem Goodmanem a Woodym Harrelsonem.

Foto: Lionsgate Television

Sir Alex Ferguson: Nikdy se nevzdej

Manažer Alex Ferguson se za dlouhá léta trénování skotských celků a hlavně Manchesteru United stal nejlepším fotbalovým trenérem historie. Jeho neuvěřitelné kariéře se věnuje dokument, který sleduje Alexe coby hráče i začínajícího kouče. Zaměřuje se na jeho nechvalně proslulý incident s Davidem Beckhamem i na dva vyhrané poháry pro vítěze Ligy mistrů. A jelikož snímek režíroval Alexův syn Jason, je to velmi osobní.

Foto: DNA Films

Oba projekty najdeme na HBO Max.

Seznam smrti

Chris Pratt se proslavil jako lídr dvou velkých sérií – Jurského světa a Strážců galaxie. V posledních letech ale upadl v nemilost mnoha fanoušků kvůli svému napojení na církev Hillsong, která údajně stojí proti LGBT komunitě, a spousta z nich si přeje jeho zmizení z Hollywoodu. Naštěstí se jim ale nepovedlo svého cíle dosáhnout, díky čemuž brzy uvidíme Pratta v seriálu Seznam smrti podle knižní předlohy Jacka Carra. Vojenský thriller se zaměřuje na Jamese Reece, který se po zpackané akci Navy SEALs vrací domů a chce žít klidný život. Postupně ale odhaluje spiknutí a zjišťuje, že bude bojovat o život. Několik dílů režíroval mistr akce Antoine Fuqua, o zábavu tedy bude postaráno.

Foto: Amazon Studios

Nový seriál Chrise Pratta startuje na Amazon Prime Video 1. července.

Rogue One: Star Wars Story

Seriál Obi-Wan Kenobi je úspěšně za námi, už na podzim ovšem na Disney+ dorazí další hraný projekt ze světa Star Wars jménem Andor. Nový seriál Tonyho Gilroye se zaměří na postavu Cassiana Andora, povstaleckého špiona, a také na imperiální senátorku Mon Mothmu. Andor zároveň slouží coby prequel k filmu Rogue One, je tedy nejvyšší čas si právě první filmový spin-off ságy Star Wars připomenout. Snímek režiséra Garetha Edwardse, jenž Tony Gilroy pomáhal dotvořit, sleduje příběh povstaleckých hrdinů, kteří musí ukrást plány největší imperiální zbraně a uchovat tak naději na svržení tyranie mocné totalitní říše. Cassiana Andora, jehož uvidíme i ve zmíněném seriálu, ztvárnil Diego Luna a doplnili ho například Felicity Jones, Riz Ahmed nebo Genevieve O’Reilly coby Mon Mothma.

Foto: Lucasfilm, Walt Disney Pictures

Star Wars: Vadná várka

Vedle Andora na podzim na Disney+ dorazí také druhá řada animovaného seriálu Vadná várka. Tento spin-off Klonových válek se zaměřuje na jednotku klonovaných vojáků jménem Clone Force 99. Ta je tvořena nepovedenými klony s jistými genetickými mutacemi. Devětadevadesátka se po pádu Galaktické republiky snaží nadále fungovat v době narůstající moci Impéria a jistý smysl nalezne poté, co se ujme finálního klonu jménem Omega. Při ochraně Omegy jednotka křižuje celou galaxii a musí čelit imperiálním špionům i jednomu bývalému spojenci.

Foto: Disney+, Lucasfilm

Oba dva projekty z předaleké galaxie můžete sledovat na Disney+.

Ms. Marvel

Po Obi-Wanově konci pokračuje na Disney+ další dlouho očekávaný projekt. Ms. Marvel sleduje příběh Kamaly Khan, fanynky superhrdinů, ze které se superhrdinka i stane. Seriál je dalším projektem ze čtvrté fáze MCU a podle tvůrce Kevina Feigeho je pro další vývoj poměrně důležitý. Iman Vellani se totiž coby Kamala Khan vrátí ve filmu The Marvels, který by měl výrazně ovlivnit nová dobrodružství marvelovských hrdinů.

Foto: Disney+, Marvel Studios

Další díl Ms. Marvel uvidíme na Disney+ 29. června.