Menu Zavřít

Lycos prodal podíl v portálu Seznam.cz

Autor: Euro.cz

Internetová společnost Lycos Europe prodala svůj podíl 30 procent v největším českém internetovém portálu Seznam.cz za 65 milionů eur (1,8 miliardy korun). Novým majitelem podílu se staly společnosti Tiger Holding Four a Miura International. „Pro Seznam.cz ani pro mne osobně se nic nemění.

Internetová společnost Lycos Europe prodala svůj podíl 30 procent v největším českém internetovém portálu Seznam.cz za 65 milionů eur (1,8 miliardy korun). Novým majitelem podílu se staly společnosti Tiger Holding Four a Miura International.

„Pro Seznam.cz ani pro mne osobně se nic nemění. Došlo k výměně minoritního akcionáře, což nemá vliv na chod firmy,“ uvedl majoritní vlastník portálu a předseda představenstva Ivo Lukačovič.

  • Našli jste v článku chybu?

Kvíz týdne

Retro kvíz: Poznáte historické spotřebiče z našich domácností?
1/12 otázek