Menu Zavřít

HBO, Netflix a další streamovací služby na příští týden: Doctor Strange, další Papírový dům nebo antihrdina od Marvelu

Zdroj: Netflix
Netflix a HBO Max patří v tuzemsku mezi nejpopulárnější streamovací platformy a každý měsíc nás zásobují desítkami nových seriálů a filmů. Proto přinášíme pravidelný přehled několika nejočekávanějších projektů, které si na obou službách můžete užít v průběhu následujícího týdne. Společně s nimi pak zařazujeme také ostatní streamovací platformy. Další tipy i spoustu zajímavostí ze světa seriálů najdete každý den na serveru

Edna.cz, který stejně jako Euro.cz patří do portfolia vydavatelství Internet Info.

A co si tedy na Netflixu, HBO Max a ostatních platformách pustit v týdnu od 20. června?

Umbrella Academy

Úspěšný superhrdinský seriál na motivy díla Gerarda Waye z My Chemical Romance pokračuje. Akademie Umbrella se tentokráte střetne s konkurenty z Vrabčí akademie a pomoci by jí k tomu měl Viktor Hargreaves. Toho ztvární Elliot Page, který si tak po změně pohlaví zahraje zcela novou postavu. Odolá oblíbená akademie mocnému nepříteli?

Foto: Netflix

Na další řadu oblíbené komiksovky se na Netflixu můžeme těšit 22. června.

Papírový dům: Korea

Španělský seriál Papírový dům působil před několika lety jako zjevení. Během pěti sérií se z projektu stal kult, který se již brzy dočká spin-offu. Ještě před ním ale svou verzi Papírového domu představí také Korejci. A bude se s nadsázkou jednat o sci-fi. Na Korejském poloostrově totiž došlo ke sjednocení obou znesvářených států a v nové Koreji se muž zvaný Profesor rozhodl spáchat zločin, který Čoson dosud nezažil. Hodlá ukradnout miliony nových korejských platidel! Sežene proto partu podobně laděných zločinců a vypraví se do akce. Dosáhne úspěchu jako španělští kolegové?

Foto: Netflix

Korejskou verzi kultovního seriálu uvidíme na Netflixu od 24. června.

Včela na mušce

Mr. Bean míří na Netflix! Slavný Rowan Atkinson se totiž objeví v seriálu Včela na mušce. Ten sleduje poněkud roztržitého tatínka Trevora, který se vydává hlídat dům dětí. Zdánlivě lehký úkol mu narušuje včela, která mu provádí nejrůznější naschvály. Zvládne nad ní oblíbený komik vyzrát?

Foto: Netflix

Nový projekt Rowana Atkinsona uvidíme na Netflixu také 24. června.

Muž z Toronta

Režisér Patrick Hughes, jenž stojí za dvěma díly komediálního krimi Zabiják & bodyguard, přichází s novou krimikomedií. Tentokrát nás vezme do světa záměny identit. Roztržitý podnikatel (Kevin Hart) se totiž octne v centru dění, když se zaplete s elitním nájemným lovcem zvaným Muž z Toronta (Woody Harrelson). Když nečekaně získá identitu, po které pasou nebezpeční zloduši, je Muž z Toronta najednou největší šancí na přežití. Jak toto nesourodé spojení asi dopadne?

Foto: Netflix

Nový Hughesův film debutuje na Netflixu 24. června.

Primal

Genndy Tartakovsky patří mezi nejtalentovanější tvůrce animáků posledních let. Úspěchy slavil s původními Clone Wars, Samurajem Jackem nebo snímky ze série Hotel Transylvánie. Jeho prozatím posledním projektem je drsný seriál Primal. Ten ve fikčním prehistorickém světě sleduje přátelství pračlověka s dinosaurem. Oba se snaží přežít v kruté přírodě, kde nebezpečí číhá doslova na každém kroku. A Tartakovsky se snažil v mnohém vystihnout brutalitu a boj o přežití.

Foto: Adult Swim

Primal je aktuálně dostupný na HBO Max.

Westworld

Sedm let po událostech třetí řady se park Westworld proměnil ve stylu americké mafie z třicátých let. Christina (Evan Rachel Wood) a další hrdinové předcházejících řad musí čelit novému nebezpečí a budou bojovat za budoucnost života na Zemi. Vrátí se i Muž v černém (Ed Harris), takže o zábavu bude postaráno…

Foto: HBO

Další řada úspěšného seriálu dorazí na HBO Max 26. června.

Venom: Carnage přichází

Venom se svým hostitelem Eddiem Brockem (Tom Hardy) nalezl společnou řeč, a oba tak chrání ulice San Francisca. Z vězení ovšem za pomoci dalšího symbionta, mocného Carnage, uprchne masový vrah Cletus Kasady (Woody Harrelson), aby spolu se Shriek (Naomie Harris) mohli začít kalifornské velkoměsto terorizovat. Venom se navíc pohádá s Eddiem a vypadá to, že Friscu hrozí zkáza. S pomocí Anne Weying (Michelle Williams) a detektiva Mulligana (Stephen Graham) je tu ale přece jen ještě nějaká šance. Zastaví Venom většího a mocnějšího symbionta? Odpověď nabízí veleúspěšný film Venom: Carnage přichází v režii Andyho Serkise.

Foto: Sony Pictures

Do světa symbiontů zavítáme na HBO Max 24. června.

Obi-Wan Kenobi

Ben Kenobi znovu objevil řadu svých schopností a znovu vládne vesmírnou Sílou. Darth Vader zase odhalil zradu ve vlastních řadách v podobě Třetí sestry a spolu s Veleinkvizitorem ji potrestal. Třetí sestra se ovšem dověděla zásadní informaci o potomcích Anakina Skywalkera. Obi-Wan proto musí zastavit tuto padlou Jedi, znovu ale bude čelit také hněvu bývalého padawana. Finále seriálu Obi-Wan Kenobi nabídne více než devadesátiminutovou podívanou a těšit se můžeme na rodinku Larsových a nejspíše i na nějaká další camea.

Foto: Disney+, Lucasfilm

Obi-Wanův poslední díl uvidíme na Disney+ 22. června.

Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství

Necelé dva měsíce po své kinopremiéře míří dvojka Doctora Strange na Disney+! Příběh sleduje Strange na cestách po mnohovesmíru, který ohrožuje ďábelská Scarlet Witch. Strangeovi a Wongovi ale přichází na pomoc America Chavez, jež díky svému procházení portály mezi vesmíry zná tisíce realit. Dokáže ji Strange ochránit před nebezpečím, porazit své dvojníky a mocnou Wandu? To se dozvíme jen v crossoverovém velkofilmu Sama Raimiho!

Foto: Marvel Studios

EBF23

Nový Strange se na Disney+ objeví také 22. června.

  • Našli jste v článku chybu?