Pivovarská ročenka Top české pivo právě vychází. S týdeníkem Euro - Euro.cz

Přihlášení

Pivovarská ročenka Top české pivo právě vychází. S týdeníkem Euro

,
Pivovarská ročenka Top české pivo právě vychází. S týdeníkem Euro
Zdroj: Archiv MF

S aktuálním vydáním týdeníku Euro, které je na stáncích od pondělí 25. května, vychází i průvodce po českých minipivovarech Top české pivo 2020.

Recenze více než devadesáti minipivovarů, zprávy ze světa velkých výrobců, data, statistiky, fotografie či rozhovory. To je v pořadí už třetí ročník pivního magazínu, který týdeník Euro vydává od roku 2018.

Top české pivo 2020 vychází ve chvíli, kdy si celé odvětví prochází těžkou zkouškou. „Zachráncem řemeslného piva se staly lahve a plechovky, a to je důvod, proč je ,sektovka’ i na titulní stránce magazínu Top české pivo 2020, který vychází v pondělí 25. května společně s týdeníkem Euro,” popisuje Ondřej Stratilík, autor magazínu Top české pivo a reportér týdeníku Euro.

Top české pivo 2020
Vychází: 25. května 2020
Autor: Ondřej Stratilík

„Ještě zásadnější než to, jak craft zvládl letošní jaro, však bude zbytek roku. Zda lidé budou i dál řemeslná piva pít ve velkém, obsadí stoly v restauracích a především jestli na ně i dál budou mít peníze,” dokresluje Stratilík, v jaké situaci ročenka vznikala.

Speciál Top české pivo je samostatně neprodejný, vychází spolu s týdeníkem Euro číslo 21, který je na pultech od pondělka 25. května 2020.

➡️ v elektronické verzi je ke stažení: www.alza.cz/euro
➡️ do schránky s poštovným zdarma: www.send.cz/archiv/euro
➡️ předplatné s dárkem: www.europredplatne.cz

Diskuze