Výběr zpráv Protextu ČTK

Protext ČTK

Průmysl není jen továrna s komínem

Proběhla konference k tématu podpora kulturních a kreativních průmyslů.

Potřebujete pro své plány peníze skutečně rychle? Rychlá půjčka to umí

Rychlá půjčka bývá obvykle spojována spíše s mini úvěry na pár dnů, které sjednáte online…

Vychází druhý díl sběratelské lahůdky Kronika první republiky 1919

Na půdě České národní banky byla slavnostně představena Kronika první republiky, díl 1919…

 Téma týdne Kateřiny Petko
Téma týdne Kateřiny Petko
Autor: Mladá fronta a.s.

NEO účet a Zlaté spoření

10. června, 10:00 - Kateřina Petko
 Téma týdne Kateřiny Petko
Téma týdne Kateřiny Petko
Autor: Mladá fronta a.s.
10. června, 10:00

Spořit do zlata může díky NEO účtu každý, jednoduše a z pohodlí domova.

Unikátní NEO účet české banky Expobank CZ nabízí vedle investic do bitcoinů, drahých kovů a firem nově i Zlaté spoření. Jeho uživatelé si tak mohou každý měsíc do zlata střádat libovolnou částku v rozmezí 500 až 7000 korun. Své úspory si potom mohou vybrat ve formě zlatých mincí nebo slitků. Uzavření a kompletní správa Zlatého spoření probíhá v online rozhraní účtu, jednoduše a odkudkoliv, bez zbytečného papírování, třeba i z domova. Uživatelé navíc mají možnost získat odměnu za uzavření 500 korun ve zlatě.

Expobank CZ zavádí možnost spoření do zlata prostřednictvím běžného účtu jako první banka v České republice, a to díky spolupráci s Českou mincovnou. K uzavření Zlatého spoření stačí jen čtyři jednoduché kroky. Vybrat si měsíční spořicí částku od 500 do 7000 korun, délku spoření, konkrétní produkt, například cihličky nebo mince, a poté už jen potvrdit podpisem prostřednictvím SMS.

„Jakmile úspory dosáhnou určité hodnoty, klienti si je mohou vybrat v produktech, které si sami zvolili. Zlaté mince a slitky pocházejí jak z různých světově uznávaných mincoven, tak i z České mincovny.“ vysvětluje Kateřina Petko, ředitelka marketingu a komunikace a tisková mluvčí Expobank CZ.

Jednoduché a přehledné spoření pro každého

Diverzifikaci svých úspor a jejich bezpečné uložení může díky NEO účtu každý. Jeho vedení je navíc až do konce letošního roku zcela zdarma. Noví klienti Zlatého spoření, kteří si jej uzavřou alespoň na pět let s měsíční spořicí částkou minimálně 1500 korun, získají také od banky odměnu za uzavření ve zlatě v hodnotě 500 korun.

„Jsme rádi, že se nám díky NEO účtu daří nabízet klientům smysluplné online produkty pro správu jejich financí. Zejména zlato představuje jednu z nejpohodlnějších a nejstabilnějších možností, jak ochránit a zhodnotit své finance. A to přehledně a na jednom místě v internetovém bankovnictví,“ dodává Kateřina Petko z Expobank CZ.

Neo účet Zlaté spoření ( Zdroj: Expobank CZ, Autor: Expobank CZ )