Cashbot jako kontinuita podnikání - Euro.cz

Předplatné

  • 49x týdeník Euro
  • 30x Speciál
  • Přístup k premium článkům
  • Web bez reklam
  • Týdeník v elektronické podobě
Výhody předplatného

Přihlášení

Cashbot jako kontinuita podnikání

, Euro TV,

Je Cashbot řešením zdravého cashflow malých a středních podnikatelů? A jaký je rozdíl této praktické online aplikace oproti klasickému faktoringu? Informace o atraktivní finanční službě přináší její zakladatel Marek Hejdušek.

Umí malí a střední podnikatelé efektivně řídit a kontrolovat své cashflow? Nejen o tom jsme hovořili s Markem Hejduškem – zakladatelem a ředitelem společnosti, která provozuje chytrou a efektivní aplikaci Cashbot. Díky jeho značným zkušenostem z finančního sektoru se rozhodl vstoupit na trh s fintechovou aplikací, která zjednodušuje život podnikatelům, kteří zápasí se splatností faktur svých odběratelů.

Jaký je vlastně rozdíl mezi službou Cashbot a klasickým faktoringem? Cashbot rozhodně není pouze o jednoduchosti zřízení, rychlosti schvalovacího procesu a finančních prostředcích v bleskovém tempu na vašem vlastním účtu. Jaké další výhody podnikatelům přináší, co je potřeba k jeho spuštění a jaké jsou poplatky za využívání? Nejen to popisuje Hejdušek, který se na tuzemské finanční scéně pohybuje přes patnáct let.

Ohodnoťte tento článek
Diskuze