Peníze ze SmartPujcka.cz dostane zájemce na účet za 15 minut - Euro.cz

Předplatné

  • 49x týdeník Euro
  • 30x Speciál
  • Přístup k premium článkům
  • Web bez reklam
  • Týdeník v elektronické podobě
Výhody předplatného

Přihlášení

Peníze ze SmartPujcka.cz dostane zájemce na účet za 15 minut

Natland,
Peníze ze SmartPujcka.cz dostane zájemce na účet za 15 minut
Zdroj: Natland

Společnost EC Financial Services, a.s.spustila  zcela nový produkt www.SmartPujcka.cz, díky kterému dostane zájemce peníze na svůj účet za 15 minut.  Celý produkt – od sjednání, skóringu až po poslání peněz a splácení se řídí přes online platformu, kde má klient kompletní přehled o produktu i úrokových sazbách včetně RPSN. Právě RPSN patří u tohoto produktu k nejnižším na trhu. Společnost očekává, že v letošním roce poskytne nové úvěry za více než 100 milionů korun a chce oslovit přes 1000 zcela nových klientů.

„Jde o budoucí klíčový pilíř naší společnosti. Vedle hotovostního, kde rosteme na výnosech i ziskovosti, jsme chtěli vybudovat zcela novou platformu, která nám umožní naplnit naše další plány,“ komentuje Smart Půjčku Miroslav Kučírek, předseda představenstva EC Financial Services, a.s. Díky hotové platformě tak dokáže společnost nabídnout řešení například pro účelově vázané spotřebitelské úvěry v konkrétní oblasti – od cestování, až po nákup automobilu či zahradního nábytku. „Taková služba může být silnou konkurenční výhodou pro naše obchodní partery, kteří tak nabídnou rychlé a komfortní řešení financování pro své zákazníky,“ doplňuje Kučírek.

Miroslav Kučírek, předseda představenstva EC Financial Services, a.s.

Mnoho klientů si neuvědomuje, že právě sazba RPSN vystihuje skutečné roční náklady na úvěr. Často jsou klienti překvapeni, že se původně atraktivní roční úroková sazba neodráží na finálním RPSN. „Smart půjčka je koncipována jako transparentní produkt, kde vidíte všechny sazby již od počátku, a v průběhu žádosti se nenavyšují, jak je to na trhu běžné. Věřím proto, že si produkt najde své zákazníky – ať už z řad konečných klientů, tak i obchodních partnerů, kteří potřebují důvěryhodného finančního partnera,“ komentuje uvedení Smart půjčky David Manych, partner investiční společnosti Natland, jež vlastní EC Financial Services.

Značka „Smart půjčka“ byla původně obchodní značkou olomoucké společnosti JET Money. V roce 2018 EC Financial Services koupila část jejich závodu a rozhodla se změnit formát produktu. Původně byly „Smart půjčky“ koncipované jako hotovostní úvěry s limitem 70.000 Kč. Nyní se jde o bezhotovostní úvěry s rozsahem 50.000 až 300.000 Kč.

Společnost EC Financial Services, a.s. patří se svou značkou Express Cash k nejvýznamnějším hráčům českého trhu hotovostních půjček. Na trhu působí od roku 2012. Společnost má kontrakt s více než 51 tisíc klienty a v roce 2019 přesáhly výnosy 500 milionů korun. Aktuálně tvoří EC Financial Services síť více než 700 obchodních zástupců a 130 stálých zaměstnanců. Značka Express cash získala jako jedna z prvních v roce 2017 licenci ČNB. Od roku 2012 je součástí investiční skupiny Natland.

Ohodnoťte tento článek
Diskuze