Doručovací služby nezvládají nápor před Vánoci. Poradíme, jak balík doručit s jistotou včas - Euro.cz

Předplatné

  • 49x týdeník Euro
  • 30x Speciál
  • Přístup k premium článkům
  • Web bez reklam
  • Týdeník v elektronické podobě
Výhody předplatného

Přihlášení

Doručovací služby nezvládají nápor před Vánoci. Poradíme, jak balík doručit s jistotou včas

, BGA group,
Doručovací služby nezvládají nápor před Vánoci. Poradíme, jak balík doručit s jistotou včas
Zdroj: BGA group

Každý rok se situace opakuje. Přepravci jsou zaplaveni balíčky a nestíhají. Čas doručení často nezvládají dodržet a svozová depa praskají ve švech. Pokud chcete poslat balíček do zahraničí a nechcete riskovat, že přijde až po Vánocích, zvolte služby, které garantují včasné dodání.

Poradíme vám, jak nestát nekonečné fronty před podací přepážkou a také jak se vyhnout obavám, že dárky firemním klientům nebo příbuzným dojdou až začátkem ledna. Vyzkoušeli jsme za vás několik služeb, které dokáží doručit balík opravdu včas, a navíc nabízí i sympatické předvánoční slevy při objednání.

Jednou z těch, která výše uvedená kritéria splňuje, je služba Balík do zahraničí. Zásilky posílá do 220 zemí světa, a navíc má jedny z nejnižších cen na našem trhu. Díky tomu, že balíky rozesílá v tisícových nákladech, dokáže nabídnout výrazně výhodnější ceny oproti konkurenci nebo přímým dopravcům. V aktuálním předvánočním období navíc nabízí sympatickou 15% slevu z objednávky, a to při zadání kódu VANOCE15.

Doba doručení je jistá díky předem nasmlouvaným kapacitám s největšími světovými dopravci. Balík po Evropě dostane příjemce při volbě služby expres, už do druhého dne. Doba doručení do ostatních zemí světa je do čtyř dnů.

Na stránce služby Balík do zahraničí naleznete přehlednou kalkulačku ceny balíku, kam zadáte informace o adresátovi a rychle zjistíte cenu služby. Zvolit můžete i zda si přejete službu Standard nebo Express podle toho, jak s jejím dodáním spěcháte. Ihned po podání objednávky získáte sledovací číslo, díky kterému budete mít neustále přehled, kde se zásilka nachází. Můžete tak sledovat předpokládaný čas doručení jednoduše online a informovat případně adresáta.

Balík do zahraničí poskytuje zdarma pojištění zásilek v hodnotě do 2500 Kč. U zásilek s vyšší hodnotou účtují 2 % z pojistné částky. Přepravovanou zásilku lze uhradit v hotovosti, nebo třeba pohodlně bankovním převodem či kartou.

 Balík do zahraničí

Ohodnoťte tento článek
Diskuze