HBO, Voyo a Netflix na další týden: Vynikající česká minisérie, transformeři a návrat do Roswellu - Euro.cz

Zprávy

Přihlášení

HBO, Voyo a Netflix na další týden: Vynikající česká minisérie, transformeři a návrat do Roswellu

HBO, Voyo a Netflix na další týden: Vynikající česká minisérie, transformeři a návrat do Roswellu

Netflix a HBO GO jsou v tuzemsku jasně nejpopulárnější streamovací platformy, každý měsíc nás zásobují desítkami nových seriálů a filmů. Proto nově přinášíme pravidelný přehled několika nejočekávanějších projektů, které si na obou službách můžete užít v průběhu následujícího týdne – a nově zařazujeme také platformu Voyo, provozovanou televizí Nova. Další tipy i spoustu zajímavostí ze světa seriálů najdete každý den na serveru Edna.cz, který stejně jako Euro.cz patří do portfolia vydavatelství Internet Info.

A co si tedy na Netflixu, Voyu a HBO GO pustit v týdnu od 26. července? 

Transformers: Války o Cybertron

Seriálová sága o Cybertronu se pomalu chýlí ke konci. V její poslední části budou muset Optimus Prime a další Autoboti čelit nejen Decepticonům, ale také dalším transformeřím rasám, Maximaly a Predacony. Povede se jim zastavit další útok na Zemi?

Foto: Netflix

Poslední část Válek o Cybertron dorazí na Netflix 29. července.

Poslední žoldák

Jean-Claude Van Damme patří mezi největší akční hvězdy minulého století. Po sebeparodickém seriálu Jean- Claude Van Johnson na Amazonu se nyní vydává na Netflix a uvidíme jej v akční komedii Poslední žoldák. JCVD si střihne agenta, jenž se po pětadvaceti letech vrací do akce a vydává se zachránit svého syna, který se zapletl s drogovou mafií. A jelikož si JCVD ze sebe umí udělat legraci, očekávejme pořádnou jízdu!

Foto: Netflix

Nový snímek se Svaly z Bruselu očekávejme na Netflixu 30. července.

Velká filmová nadílka 1. srpna

V neděli 1. srpna se na Netflixu opět objeví celá řada dobrých snímků v rámci licencí.

  • Blade: Trinity (třetí díl komiksové ságy o lovci upírů)
  • Creed a Creed II (pokračování boxerské série, ve kterých Rocky cvičí Adonida Creeda)
  • Robin Hood: Král zbojníků (patrně nejlepší zpracování legendy o sherwoodském zbojníkovi s Kevinem Costnerem v hlavní roli)
  • World Trade Center (Stoneova patriotická rekonstrukce událostí 11. září 2001)

Foto: New Line Cinema

Roswell: Nové Mexiko

HBO exkluzivně odvysílá nové díly divácky velmi oblíbeného seriálu Roswell: Nové Mexiko den po premiéře na americké CW. I třetí řada slibuje pořádnou dávku romantické sci-fi slaďárny, ve které se mihne i několik mimozemšťanů. V hlavních rolích pokračují Tyler Blackburn a Jeanine Mason.

Foto: CW

Nové díly Roswellu sledujte na HBO GO od 27. července.

Filmy na HBO GO od 1. srpna

I HBO GO přidá do své nabídky v neděli 1. srpna několik povedených snímků.

  • Americký sniper (Eastwoodův portrét válečného hrdiny)
  • Atlas mraků (dnes už legendární počin sester Wachowských, který prolíná příběhy v různých časových rovinách)
  • Vendeta (kriminální thriller s Nicolasem Cagem)
  • Wonder Woman (patrně nejlepší DC snímek posledních let)

Foto: Warner Bros.

Proxima

Voyo nabízí nově i komorní drama s prvky sci-fi Proxima, jež se zaměřuje na astronautku Sarah, která se vydává na dlouhou vesmírnou misi. Při nesmírně těžkém výcviku se ještě stará o svou dcerku, kterou ale musí brzy opustit. Najde rovnováhu mezi svým osobním a pracovním životem?

Foto: Pathé Films

Schitt’s Creek

Voyo rovněž exkluzivně nabízí seriál Schitt’s Creek, který patří v zámoří mezi naprostou špičku a jeho hlavní hvězdy, otec a syn Eugene a Dan Levyovy, sbírají cenu za cenou. Příběh zbohatlické rodiny, jež přišla o značnou část svého majetku rozhodně neurazí a podívat se na něj může téměř každý. Podívejte se na jejich eskapády v městečku Schitt’s Creek.

Foto: CBC

Mužketýři

Pokud vám chybí nějaká kvalitní tuzemská tvorba sledující život dospívajících jedinců, rozhodně byste neměli minout novou minisérii Mužketýři, za kterou stojí režisér a herec Vincent Navrátil. Tomu coby scenáristé pomohli Ondřej Kubina a Alexej Kolva a z této spolupráce se zrodila povedená tragikomická sonda do života dvacátníků v současné Praze. Všichni tři hlavní představitelé předvádí perfektní herecké výkony a když se k nim přidá ještě celá řada dalších neokoukaných tváří, máme tu prozatím nejpříjemnější překvapení léta.

Foto: TV Nova

I Mužketýry můžete sledovat na Voyu.