HBO, Voyo a Netflix na příští týden: Slasherové hody, terminátoři a další kriminálky - Euro.cz

Zprávy

Přihlášení

HBO, Voyo a Netflix na příští týden: Slasherové hody, terminátoři a další kriminálky

HBO, Voyo a Netflix na příští týden: Slasherové hody, terminátoři a další kriminálky

Netflix a HBO GO jsou v tuzemsku jasně nejpopulárnější streamovací platformy, každý měsíc nás zásobují desítkami nových seriálů a filmů. Proto nově přinášíme pravidelný přehled několika nejočekávanějších projektů, které si na obou službách můžete užít v průběhu následujícího týdne – a nově zařazujeme také platformu Voyo, provozovanou televizí Nova. Další tipy i spoustu zajímavostí ze světa seriálů najdete každý den na serveru Edna.cz, který stejně jako Euro.cz patří do portfolia vydavatelství Internet Info.

A co si tedy na Netflixu, Voyu a HBO GO pustit v týdnu od 12. července? 

Van Helsing

Vanessa Van Helsing je potomkem legendárního rodu zabijáků upírů. V současném světě musí urputně bojovat proti množící se rase upírů, která se až nepříjemně šíří po celé planetě. V průběhu vysílání zakoupil Netflix distribuční práva pro Evropu a nyní uvede seriálovou poslední řadu. Dokáže bojovná Vanessa udolat všechny transylvánské krvesaje? A pomůže cestování časem k tomu, aby upíři svou válku prohráli?

Foto: Netflix, Syfy TV

Závěr seriálu Van Helsing sledujte na Netflixu už 16. července.

Klasický horor

Na Netflixu očekávejme v příštím týdnu opravdu hororové hody, protože i další projekt, který si představíme, je typickým zástupcem tohoto žánru. Tentokráte se jedná o klasický příběh, ve kterém několik lidí v jižní Itálii zabloudí v lese do nepěkné chaloupky, kde je čeká boj o život.

Foto: Netflix

Klasický horor začne na Netflixu 14. července.

Poslední nás zachrání

Dívka Max jde jednou s kamarády na slasherovou klasiku, ve které hrála její předčasně zemřelá matka hlavní roli. Za nevysvětlitelných okolností se Max přesune přímo do děje filmu a přebírá zde roli tzv. Final girl, tedy dívky, která bývá poslední a měla by vraha porazit. Povede se jí to? V hlavní roli září vycházející hvězda Taissa Farmiga, která blýskla i v jiných hororech.

Foto: Vertical Entertainment

Povedená hororová komedie dorazí na Netflix 15. července.

Sedm statečných

Snímek režiséra Antoinea Fuquy je aktuálně dostupný na HBO GO, v lepší kvalitě si jej ale budeme již brzy moci užít na Netflixu. Remake Sedmi statečných představuje protřelého veterána občanské války Chisolma (Denzel Washington), který se rozhodne pomoci vesničanům, terorizovaným banditou Bartholomew Rogue (Peter Sarsgaard). Chisolm shromáždí šest dalších psanců včetně ostrostřelce Goodnight Robicheauxe (Ethan Hawke), šprýmaře Joshe Faradaye (Chris Pratt) nebo stopaře Jacka Horna (Vincent D’Onofrio) a vyráží trénovat vesničany a bojovat proti Rogueovi, na kterého má mimochodem taktéž pifku.

Foto: Sony Pictures

Novou verzi klasického westernu uvidíme na Netflixu 15. července.

Ulice strachu – 3. část: 1666

Trilogie Ulice strachu, jež vychází z díla R.L. Stinea, vrcholí! Tentokrát se přesuneme do roku 1666, kam se Deena nečekaně dostala. Zde musí hrdinka odhalit pravdu o Sarah Fier, díky čemuž mohou její přátelé v roce 1994 vybojovat budoucnost městečka Shadyside.

Foto: Netflix

Finále Ulice strachu sledujte na Netflixu 16. července.

Bílý lotos

Nová satirická komediální minisérie nás vezme do luxusního havajského letoviska, kam se vydali nejrůznější návštěvníci. S každým dalším dnem vychází najevo, že tito zdánlivě dokonalí turisté, usměvaví zaměstnanci hotelu i samotný idylický resort mají i svou temnější stránku.

Foto: HBO

Novou minisérii sledujte na HBO GO od 12. července.

Nebe s.r.o.

1844. Idealistický kazatel se spojí s hledaným zločincem a jeho emancipovanou ženou, aby se na dostavnících vydali po Oregonské stezce na západ v tomto komediálním dobrodružství napříč americkou krajinou plnou nebezpečí i příslibů. Třetí série antologického projektu slibuje znovu zajímavou podívanou, ve které hlavní role sehrají Steve Buscemi a Daniel Radcliffe.

Foto: TBS

Třetí řadu oblíbené antologie uvidíte na HBO GO od 14. července.

Terminátor: Temný osud

Skynet byl poražen a hrozba zažehnána. Sarah Connor (Linda Hamilton) se synkem Johnem (Edward Furlong) si žijí klidný život, který ale najednou naruší jeden z posledních terminátorů vyslaných do minulosti. O několik desítek let později se Sarah vydává nalézt novou hrdinku, o jejíž život usiluje mocný nový typ terminátora. Dokáže Sarah ve spojení s několika novými hrdiny a napraveným terminátorem, jenž si říká Carl (Arnold Schwarzenegger), opět změnit historii?

Foto: Paramount Pictures, Skydance

Prozatím poslední díl Terminátora se na HBO GO vrátí 18. července.

Agatha Christie: Vraždy podle abecedy

Slavný detektiv Hercule Poirot musí přerušit poklidnou penzi, když začne dostávat anonymní dopisy, v nichž mu pisatel sděluje, že se stane vrahem bez tváře. Policie ale nebere Poirotova varování vážně a vysměje se mu. Záhy dojde ke třem vraždám s podobným scénářem, který sleduje první písmena abecedy… Přestane konečně policie brát varování legendárního belgického detektiva v podání výborného Johna Malkoviche na lehkou váhu?

Foto: BBC

Agatha Christie: Zkouška neviny

O Vánocích roku 1954 byla bohatá filantropka Rachel Argyll nalezena mrtvá a její adoptivní syn Jack následně vsazen do vězení za úkladnou vraždu. Jack se snaží hájit, důkazy ale stojí proti němu. O rok později se vdovec po Rachel Leo opět žení, tentokráte s jistou Gwendou. Leovi synové a Jackovi sourozenci jsou jasně proti a postupně objevují řadu spojitostí mezi Gwendou a Rachelinou smrtí… V hlavní roli exceluje Bill Nighy, představitel Davyho Jonese z  Pirátů z Karibiku či boha Héfaista z Hněvu titánů.

Foto: BBC

Co ste hasiči

Voyo s týdenním předstihem rovněž nabízí nové epizody komediálního seriálu Co ste hasiči, který před pár dny debutoval i na obrazovkách TV Nova. Projekt, který jeho tvůrci Vladimír Skórka (Lajna, sKORO NA mizině) a Rudolf Merkner (Vyprávěj) chystali dva roky, se konečně dostal ven a vidíme v něm příběh tradičního sboru dobrovolných hasičů, jenž se vyskytuje v každé obci. Náš seriálový operuje ve vsi Horní a jeho členy si střihli Petr Rychlý, Jana Bernášková či Míra Nosek. Vedle nich v obsazení figurují také Václav Kopta, Vlastimil Zavřel, Pavel Nový či ostravské hvězdy Albert Čuba a Josef Kaluža. Nové díly na Voyo doráží vždy o sedm dní dřív, než debutují v TV.

Foto: TV Nova