HBO, Voyo a Netflix na další týden: Šílený terapeut, podzemní chirurg a Redford s pistolí - Euro.cz

Zprávy

Přihlášení

HBO, Voyo a Netflix na další týden: Šílený terapeut, podzemní chirurg a Redford s pistolí

HBO, Voyo a Netflix na další týden: Šílený terapeut, podzemní chirurg a Redford s pistolí

Netflix a HBO GO jsou v tuzemsku jasně nejpopulárnější streamovací platformy, každý měsíc nás zásobují desítkami nových seriálů a filmů. Proto nově přinášíme pravidelný přehled několika nejočekávanějších projektů, které si na obou službách můžete užít v průběhu následujícího týdne – a nově zařazujeme také platformu Voyo, provozovanou televizí Nova. Další tipy i spoustu zajímavostí ze světa seriálů najdete každý den na serveru Edna.cz, který stejně jako Euro.cz patří do portfolia vydavatelství Internet Info.

A co si tedy na Netflixu, Voyo a HBO GO pustit v týdnu od 25. října? 

Hypnotic

Blíží se Halloween, proto je rozhodně načase se pořádně bát. Netflix ve své nabídce nabízí desítky kvalitních hororů a hodlá v importu pokračovat. Jednou z novinek bude i Hypnotic, ve kterém uvidíme psychologicky laděný příběh, ve kterém mladá žena hledající útěchu v terapii uvízne v osidlech šíleného terapeuta. V hlavní roli psychopata září Jason O’Mara.

Foto: Netflix

Psychologický horor dorazí na Netflix 27. října.

Terminus

V roce 1987 vznikl v německo-francouzské koprodukci zapadlý sci-fi snímek, jenž se pokusil konkurovat veleúspěšné dystopické sérii Šílený Max s Melem Gibsonem v hlavní roli. Terminus vypráví příběh o šílených jízdách napříč postapokalyptickou Evropou, ve kterých vítěz dostane šanci na nový život. Odolat ale musí celé řadě překážet. V hlavních rolích se objevují akční hvězdy let osmdesátých jako Jürgen Prochnow nebo Karen Allen.

Foto: CBL Films

Polozapomenuté sci-fi uvidíme na Netflixu od 27. října.

Armáda lupičů

Letos v květnu slavil režisér Zack Snyder velký úspěch se svým snímkem Armáda mrtvých, kterým se po sedmnácti letech vrátil k zombie hororům. Jeho akční heist zombie apokalypsa nakopla celou sérii filmů a seriálů, které postupně rozvinou celý nový svět. Už za pár dní na Netflix dorazí prequel Snyderova spektáklu, jenž se zaměří na postavu Němce Dietera v podání Matthiase Schweighöfera, jenž novinku rovněž natočil. Tentokráte se namísto Las Vegas podíváme do řady evropských metropolí včetně Prahy a poznáme lupičskou bandu ještě před začátkem zombie apokalypsy.

Foto: Netflix

Snyderovi hrdinové se na Netflix vrátí 29. října.

Super drbna

Několik měsíců po americké premiéře míří reboot kultovního seriálu i na tuzemské HBO. V něm zavítáme na soukromou školu v Upper East Side, kde se po deseti letech znovu otvírá stránka Superdrbny, která byla léta neaktivní. Jak se bude nové generaci teenagerů?

Foto: HBO Max

Reboot úspěšného seriálu uvidíme na HBO GO už 26. října.

Love Life

HBO Max loni jako jeden ze svých nejúspěšnějších originálních seriálů uvedl romantickou komedii Love Life s roztomilou Annou Kendrick v hlavní roli Darby. Příběh nyní pokračuje a zaměříme se hlavně na Marcuse Watkinse, jenž po letech přišel o přítelkyni, s kterou hodlal strávit zbytek života. Po ztrátě iluzí proto vyráží hledat novou lásku a Darby mu hodlá pomoci.

Foto: HBO Max

Anna Kendrick se na HBO GO vrátí 28. října.

Temple

Charismatický britský herec Mark Strong se vrací jako špičkový chirurg Daniel, který v první sérii úspěšně založil podzemní kliniku Temple pod londýnským metrem. Nyní uspěl se svou snahou a povedlo se mu probudit manželku Beth z kómatu. Co když ale Beth začne klást všetečné otázky a nebude Danielovi vůbec vděčná?

Foto: Sky UK

Mark Strong se nám opět předvede na HBO GO už 28. října.

Vlk ze Snow Hollow

Šerif v jednom malém městečku řeší manželskou krizi i rozpadající se vztah se vzpurnou dcerou. K tomu se každý úplněk objevuje nějak moc mrtvých a za městem bývá slyšet vytí. Ale vlkodlaci přece neexistují, že? Hororová komedie plná nejrůznějších klišé je ideální na pobavení během halloweenské noci.

Foto: Orion Pictures

Béčkovou vlčí řezničinu uvidíme na HBO GO 29. října

Gentleman s pistolí

Legendární Robert Redford se před pár lety rozloučil s hereckou kariérou ve filmu, ve kterém si střihl stárnoucího úspěšného lupiče snažícího se stále prchat před paží zákona. Roztomilý road movie od Davida Loweryho nabízí směsici akce, laskavého humoru a dojemných scén a vedle končícího Redforda se v něm blýskla i rovněž končící Sissy Spacek nebo další oscarová superhvězda Casey Affleck.

Foto: Fox Searchlight

Démon zatracení

Poslední hororový příběh, který jsme vybrali z letošní nabídky streamovacích služeb, je potemnělý Démon zatracení. V něm po více než tisíci letech obživne nesmírně mocná čarodějnice a z lesa se vydává terorizovat blízké město. Jeden teenager, který do městečka dorazil na brigádu, si jako jediný všimne, že se dějí nevysvětlitelné věci a vydává se proto čarodějku zastavit.

Foto: IFC Midnight

Oba dva snímky dorazí na Voyo 28. října.

Fenomenální úspěch Love Island

V souvislosti s nabídkou na Voyo ještě zmiňme, že reality show Love Island, která už po celé týdny bourá rekordy sledovanosti, slaví další úspěch. Její aplikace se od premiéry show drží mezi top trojicí nejstahovanější aplikací v Česku a to jak v rámci App store, tak u Google Play. Aplikaci si stáhlo už téměř 200 tisíc lidí.

Foto: TV Nova, Voyo

Love Island rovněž sledujte na Voyo.