HBO, Voyo a Netflix na další týden: Mimozemšťané, zombie, antická jatka a další Agatha Christie - Euro.cz

Zprávy

Přihlášení

HBO, Voyo a Netflix na další týden: Mimozemšťané, zombie, antická jatka a další Agatha Christie

HBO, Voyo a Netflix na další týden: Mimozemšťané, zombie, antická jatka a další Agatha Christie

Netflix a HBO GO jsou v tuzemsku jasně nejpopulárnější streamovací platformy, každý měsíc nás zásobují desítkami nových seriálů a filmů. Proto nově přinášíme pravidelný přehled několika nejočekávanějších projektů, které si na obou službách můžete užít v průběhu následujícího týdne – a nově zařazujeme také platformu Voyo, provozovanou televizí Nova. Další tipy i spoustu zajímavostí ze světa seriálů najdete každý den na serveru Edna.cz, který stejně jako Euro.cz patří do portfolia vydavatelství Internet Info.

A co si tedy na Netflixu, Voyu a HBO GO pustit v týdnu od 2. srpna? 

Přísně tajné projekty UFO: Odtajněno

Pozorování mimozemských aktivit probíhá už desítky let a většina jedinců je považuje za nevěrohodná. Jsou ale i tací, kteří v mimozemské intervence na Zemi věří. Mezi ně patří i režisér Petr Vachler, který pro TV Sky natočil šestidílný dokument zabývající se pozorováním UFO. Zavítejte spolu s ním na známá i neznámá místa, kde byly létající talíře zpozorovány.

Foto: Netflix

Nový „dokumentární“ seriál dorazí na Netflix 3. srpna.

Kokainoví kovbojové: Králové Miami

True Crime stále patří mezi ty vůbec nejoblíbenější subžánry, které můžeme na Netflixu sledovat a každý nový projekt je tak pod drobnohledem fanoušků. Nový dokumentární seriál nás tentokráte vezme do Miami a představí dva školní outsidery, kteří se po letech tvrdé práce vypracovali na posty nejmocnějších drogových bossů.

Foto: Netflix

Další kriminální dokuseriál uvidíme na Netflixu 4. srpna.

Mrtví neumírají

Jim Jarmusch patří mezi nejlepší režiséry nezávislých filmů, předloni se pak předvedl i s zombie komedií Mrtví neumírají. Ta vypráví příběh amerického městečka Centerville, kde se nikdy nic pořádného nestalo. Místní šerif v podání Billa Murrayho se nesmírně nudí, když ale jeho zástupce, jehož skvěle hraje Adam Driver, odhalí útoky zombie, vydává se na poslední policejní tažení. V dalších rolích se objevují i Danny Glover, Caleb Landry Jones či Tilda Swinton

Foto: Focus Features

Prozatím poslední Jarmuschův snímek na Netflix dorazí 4. srpna.

Tajný život mazlíčků 2

Pokud jste stále neviděli první animák, ve kterém účinkoval Harrison Ford, můžete to napravit. Tajný život mazlíčků 2, ve kterém nejvýdělečnější herec všech dob ztvárnil psa Roostera, nabízí výlet oblíbených hrdinů z jedničky na venkov, kde typičtí městští psi zažívají jedno ztřeštěné dobrodružství za druhým.

Foto: DreamWorks

Sequel oblíbeného animáku čekejme na Netflixu taktéž 4. srpna.

300: Bitva u Thermopyl + 300: Vzestup říše

Zack Snyder patří mezi nejplodnější režiséry komiksových adaptací a vůbec poprvé do těchto vod vstoupil v roce 2006, když natočil dnes již kultovní snímek 300: Bitva u Thermopyl, jenž vychází z ikonického díla Franka Millera. Jeho osobitý film nabídl trochu jiný pohled na Leonidův vzdor perské rozpínavosti, o dalších osm let později pak Zack rovněž pomohl natočit pokračování, jež se zaměřilo na boje u Artemisia a řeckého generála Themistokla. A oba dva snímky díky svému vizuálu a hektolitrům prolité digitální krve rozhodně stojí za to!

Foto: Warner Bros.

Oba dva díly 300 se objeví na HBO GO 6. srpna.

Gladiátor

V roce 2001 se na předávání Oscarů musely všechny filmy sklonit před epickou freskou Gladiátor. Tu natočil legendární režisér Ridley Scott a vyobrazil v ní příběh zneuznaného generála Maxima (Russell Crowe), jenž v dobách začátku krize římského impéria musí v gladiátorské aréně bojovat o své holé bytí. Film stále patří mezi ty nejlepší z žánru „meč a sandály“ a aktuálně se stále více a více mluví i o jeho pokračování.

Foto: Universal Pictures

Gladiátora na HBO GO uvidíme od 8. srpna.

Robin Hood

Russella Crowea není nikdy dost, proto HBO GO nabídne i jeho další snímek, který natočil s režisérem Ridleym Scottem. Tentokráte se australský herec převtělil do role Roberta Longstridea, jenž po návratu z bojů ve Svaté zemi převzal identitu padlého Roberta Loxleyho. Coby Loxley se brzy stává lidovým hrdinou Robinem Hoodem a hodlá odhalit zrádce, jenž pracuje pro Francii. V hlavních rolích vedle Russella excelují Cate Blanchett, Max von Sydow či Oscar Isaac.

Foto: Universal Pictures

Dobrodružství Robina Hooda sledujme na HBO GO taktéž od 8. srpna.

Zrodila se hvězda

Nesmrtelný příběh pěvkyně, jíž se ujal populární country hudebník a udělal z ní hvězdu světového formátu, v minulosti slavil úspěchy, když se v hlavních rolích objevily Judy Garland a Barbra Streisand. Jeden z nejoblíbenějších herců vůbec, Bradley Cooper, se jej před pár lety chopil a šokoval fanoušky i kritiky s veleúspěšnou režisérskou premiérou. Díky výkonům Lady Gaga, Sama Elliotta i samotného Bradleyho patří Zrodila se hvězda mezi nejlepší snímky posledních let. Pokud jste ji neviděli, máte co napravovat!

Foto: Warner Bros.

Dojemný příběh o lásce a šoubyznysu uvidíme na HBO GO taktéž od 8. srpna.

Znovu 20

Lize je čtyřicet, zrovna se rozvedla a na krku má děti. Byť se snaží najít práci, o čtyřicítku není nikde valný zájem. Jednoho dne si vyslechne několik komplimentů, jak mladě vypadá, díky čemuž za pomoci kamarádky vizuálně omládne. Jízda může začít!

Foto: TV Land, Paramount+

Agatha Christie: Plavý kůň

Voyo nově nabízí i další minisérii založenou na díle královny detektivek Agathy Christie. Tentokráte se v příběhu objevují i tři čarodějnice a hlavní hrdinové pátrají, zda by náhodou nemohly stát za sérií neobjasněných úmrtí. Oba dva díly Plavého koně svými výkony táhnou Rufus Sewell, hvězda seriálu Muž z vysokého zámku, a talentovaná britská herečka Kaya Scodelario.

Foto: BBC

Pro balík prachů

Liam Neeson se v začátcích své kariéry vyhýbal akčním flákům a dlouho to vypadalo, že se nestane tím pravým akčním hrdinou. Nakonec ale povolil a v posledních dvou dekádách jej vídáme primárně v akčním žánru. Do něj patří i snímek Pro balík prachů, ve kterém si Liam střihl bankovního lupiče, jenž se hodlá přiznat FBI. Dopadnout jej ale přicházejí dva agenti, kteří v jeho lupu vidí možnost budoucího lepšího života. Začíná hra na kočku a myš! Neesona v akčním snímku doplňují Robert Patrick, Jai Courtney nebo Anthony Ramos a fanoušci žánru budou přímo chrochtat blahem.

Foto: Argonaut Entertainment

Všechny tři výše zmíněné projekty najdete aktuálně na Voyo!