HBO a Netflix na příští týden: Korpulentní superhrdinky, rasistická kolonizace nebo Polanskiho životní dílo - Euro.cz

Přihlášení

HBO a Netflix na příští týden: Korpulentní superhrdinky, rasistická kolonizace nebo Polanskiho životní dílo

HBO a Netflix na příští týden: Korpulentní superhrdinky, rasistická kolonizace nebo Polanskiho životní dílo

Netflix a HBO GO jsou v tuzemsku jasně nejpopulárnější streamovací platformy, každý měsíc nás zásobují desítkami nových seriálů a filmů. Proto nově přinášíme pravidelný přehled několika nejočekávanějších projektů, které si na obou službách můžete užít v průběhu následujícího týdne. Další tipy i spoustu zajímavostí ze světa seriálů najdete každý den na serveru Edna.cz, který stejně jako Euro.cz patří do portfolia vydavatelství Internet Info.

A co si tedy na Netflixu a HBO GO pustit v týdnu od 5. dubna?

Tohle je přepadení: Krádež umění, jakou svět nespatřil

Před více než třiceti lety se v bostonském muzeu umění odehrála loupež, jakou do té doby nikdo neviděl. Dvěma mužům se bez větších potíží povedlo uloupit obrazy v hodnotě desítek miliónů, mezi kterými nechyběla díla mistrů jako Rembrandt nebo Vermeer. Kdo si je ale najal? A měla s případem něco společného irská mafie podporující organizaci IRA? To vše se dozvíme na ploše tří dílů nové minisérie.

Foto: Netflix

Nová dokumentární minisérie dorazí na Netflix 7. dubna.

Muž v domácnosti

Jeden z vysoce postavených členů Yakuzy, Tacu Nesmrtelný drak, se odebere na odpočinek. Po letech páchání zločinu se z něj stává skutečný muž v domácnosti a na mafiánskou kariéru se snaží zapomenout. Adaptace slavné mangy na ploše osmi epizod nabídne tragikomický život muže, jenž po letech v organizovaném zločinu musí vzít na svá bedra celou domácnost.

Foto: Netflix

Nové anime dorazí na Netflix už 8. dubna.

Thunder Force

Dvě kamarádky získají superschopnosti a přestože je jim už přes čtyřicet a nemají zrovna postavy modelek, pouští se do boje se superpadouchy. Ve ztřeštěné akční komedii se jim začíná dařit, ovšem občas po nich zůstávají nenahraditelné škody. Zastaví nárůst zločinnosti? V hlavních rolích se objeví Melissa McCarthy a Octavia Spencer.

Foto: Netflix

Nový netflixovský snímek uvidíme už od 9. dubna.

Stručné dějiny vyhlazování

Režisér Raoul Peck přichází na HBO GO s dokumentárně dramatickou minisérií, ve které se zaměřuje na genocidu v rámci kolonialismu a podává ji formou podmanivého hraného dokumentu v hlavní roli s Joshem Hartnettem. Zavítáme tedy do dob španělského objevení Ameriky či zlaté horečky na Divokém západě.

Foto: HBO

Minisérie dorazí na HBO GO 8. dubna.

Čínská čtvrť

HBO GO v lednu uvede i jeden z nejlepších mysteriózních snímků vůbec, Polanskiho poslední americký počin Čínská čtvrť. Film, který AFI dokonce umístil mezi stovku nejlepších snímků všech dob, nabízí příběh vyšetřovatele Jacka Gittese v podání Jacka Nicholsona, jenž se při odhalování nevěry partnera jedné noblesní dámy nevědomky stane součástí několika dalších případů. Vedle Nicholsona se objevili Faye Dunaway či John Huston, snímek pak získal i celou řadu ocenění.

Foto: Paramount Pictures

Polanskiho životní dílo uvede HBO GO 5. dubna.

Hanebný parchanti

Kdo by neznal plukovníka Hanse Landu a jeho oscarového představitele Christopha Waltze? Ikonický nacistický padouch se už brzy objeví s ostatními hvězdami Tarantinova slavného snímku Hanebný parchanti na HBO GO. Díky tomu tak budeme moci znovu zavítat do nacisty okupované Francie, kde se Aldo Rein pouští do likvidace nacistických elit.

Foto: Weinstein Company

Hanebný parchanti dorazí na HBO GO 11. dubna.