Menu Zavřít

Kontakt

Redakce

Členové redakce se řídí Etickým kodexem redakcí Internet Info, s. r. o.

Všeobecné dotazy a připomínky k obsahu serveru Euro.cz směřujte na adresu redakce@euro.cz.

Na nevyžádané texty redakce obvykle nereaguje, děkujeme za pochopení.

Tomáš Bohuslav, šéfredaktor

V rámci své práce, a vlastně nejen jí, se velmi zajímám o sektor letecké dopravy. Baví mě však i ekonomika, český byznys nebo vše, co se nějakým způsobem točí kolem sportu.

Ze své pozice zodpovídám za veškerý obsah, který se na webu Euro.cz objevuje. Máte-li nějaké připomínky či dotazy ohledně článků publikovaných na našem serveru, obraťte se prosím přímo na mě, a to skrze emailovou adresu tomas.bohuslav@iinfo.cz.

Tereza Tancerová, redaktorka

O redaktorskou činnost jsem se začala zajímat už během studií, kdy mě bavila převážně sociální a lifestylová témata. Později jsem však zabředávala i do dalších oblastí. Momentálně se věnuji hlavně byznysu s přesahem do zdravotnictví, vědy a moderních technologií. V případě potřeby mě prosím kontaktuje na tereza.tancerova@iinfo.cz.

Jan Boháč, redaktor

Na Euro.cz se zájmem zpracovávám témata týkající se technologií všeho druhu, rád píšu také o energetice nebo životním prostředí. S náměty a dotazy se můžete obracet přirozeně i na mě, a to na adrese jan.bohac@iinfo.cz.

Dana Halušková, externí redaktorka

Práci externí redaktorky se věnuji už od svých studentských let, jen se částečně změnila oblast mého zájmu. Od módy jsem se posunula spíš do oblasti financí a byznysu. Zaměření na udržitelnost a lokální trh každopádně přetrvává. Na Euro.cz nejraději píšu o českých firmách, o dopravě nebo architektuře. Pokud byste měli zajímavý námět, určitě mi dejte vědět na dana.haluskova@iinfo.cz.

Obchod a reklama

Obchodní oddělení: obchod@iinfo.cz

Marketingové oddělení: marketing@iinfo.cz

Vydavatel

Internet Info, s.r.o.
Milady Horákové 116/109
160 00 Praha 6
tel: 277 004 600
e-mail: info@iinfo.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).