Menu Zavřít

HBO, Netflix a další streamovací služby na příští týden: Superhrdinská právnička, nálož animáků a svaly z Bruselu

Zdroj: Disney+, Marvel Studios
Netflix a HBO Max patří v tuzemsku mezi nejpopulárnější streamovací platformy a každý měsíc nás zásobují desítkami nových seriálů a filmů. Proto přinášíme pravidelný přehled několika nejočekávanějších projektů, které si na obou službách můžete užít v průběhu následujícího týdne. Společně s nimi pak zařazujeme také ostatní streamovací platformy. Další tipy i spoustu zajímavostí ze světa seriálů najdete každý den na serveru

Edna.cz, který stejně jako Euro.cz patří do portfolia vydavatelství Internet Info.

A co si tedy na Netflixu, HBO Max a ostatních platformách pustit v týdnu od 15. srpna?

He-Man a Vládci vesmíru

Eternia čelí největšímu nebezpečí ve své bohaté historii, když na ni útočí mocní kosmičtí hadi. He-Man a spol. musí proto na svou stranu znovu získat Kass/Rampage, která je posledně zradila. Jenže, pokud se jim povede zažehnat jednu hrozbu, je tu ještě Skeletor, jenž se netají tím, že ví, jak ještě více využít Moc Grayskullu. Podaří se Vládcům udolat všechny hrozby, které se na Eternii valí?

Foto: Mattel, Netflix

Na třetí řadu vesmírného animáku se na Netflixu můžeme těšit 18. srpna.

Tekken Bloodline

Jin Kazama léta piluje své dovednosti v bojových uměních ve své rodině. Když ji ale jednoho dne vyvraždí mocné zlo, vydává se na velkolepou výpravu, jejímž cílem je podrobení absolutní moci. Jin musí vyhrát prestižní turnaj Krále železné pěsti. Adaptace populární série videoher.

Foto: Netflix

Tekken na Netflix dorazí 18. srpna.

Náhlá smrt

Skupina teroristů vtrhne na finále Stanley Cupu a jako rukojmí si vezme přítomného viceprezidenta a několik dalších lidí. Jenže parta zloduchů netuší, že vězní i dceru místního požárního technika Darrena McCorda (Jean-Claude Van Damme). A starostlivý otec to nenechá jen tak. Okamžitě začne skupinu profesionálních teroristů ničit jednoho po druhém a jen tak mimoděk si odskočí i na led. Jedno z nejlepších akčních béček patří mezi nejslavnější filmy Svalů z Bruselu.

Foto: Universal Pictures

Tulák z širých plání

První western, který Clint Eastwood natočil, se řadí do zlatého fondu filmů tohoto královského žánru. Clint v něm ztvárnil klasicky neznámého pistolníka, který přijíždí do městečka Lago a začne zde chystat obranu proti bandě desperátů, která hrozí útokem.

Foto: Universal Pictures

Na Eastwooda i Van Damma se můžeme těšit na Netflixu od 16. srpna.

Desetiletý Tom

Na HBO Max aktuálně najdeme i satirický animák, který sleduje příběhy chlapce z maloměsta, jenž bydlí jen se svou matkou. Tom, který zní jako dospělák a i se tak občas chová, zažívá jedno podivné dobrodružství za druhým. Vždy se pak jedná o nějaký nekorektní příběh. Hlasy hlavním postavám navíc propůjčili například David Duchovny, Gillian Jacobs nebo John Malkovich. To prostě musíte vidět!

Foto: HBO Max

Seriál Desetiletý Tom je dostupný na HBO Max.

Velký červený pes Clifford

Outsiderka Emily to v nové škole nemá jednoduché. Aklimatizace se jí nedaří, a navíc ji v době maminčiny nepřítomnosti hlídá nezodpovědný strýček. Jednoho dne Emily potká chovatele zvířat pana Birdwella, od kterého nevědomky získá malého pejska Clifforda. Tento červený psík ale následně naroste do obřích rozměrů, načež se o něj musí Emily se strýčkem Caseym starat. A vzhledem k tomu, že měří na výšku přes tři metry, to nebude nic jednoduchého…

Foto: Paramount Pictures

Nový remake slavného příběhu uvidíme na HBO Max od 21. srpna.

She-Hulk: Neuvěřitelná právnička

Marvelovské univerzum, respektive jeho čtvrtá fáze, nadále expanduje. Její poslední seriálový projekt představí Jennifer Waltersovou, sestřenici všem známého Bruce Bannera alias Neuvěřitelného Hulka. Když jednou Jenn podstoupila transfúzi krve od bratrance, získala podobné schopnosti a začala si říkat She-Hulk. V novém seriálu se s těmito schopnostmi bude snažit sžít, v čemž jí pomůže právě Bruce. Jenže Jennifer je pořád také právnička, proto nás čeká i řada humorných situací u soudu. A těšit se můžeme i na další oblíbené postavy - vrátí se Abomination v podání Tima Rotha, Benedict Wong si zopakuje roli Wonga, a hlavně se definitivním stane i fenomenální návrat Daredevila. Toho si znovu střihne Charlie Cox. She-Hulk navíc dělala to, co dělá Deadpool, tedy promlouvala k divákům/čtenářům, dávno před Deadpoolem. Jak to asi bude vypadat v seriálu?

Foto: Disney+, Marvel Studios

She-Hulk dorazí na Disney+ už 18. srpna.

Dvojka ze Surfside

Sam a Jade jsou nejlepší kámošky, které žijí v na první pohled ospalém městě Surfside. Jednoho dne se ale začnou objevovat záhady, což vede dvojici k překvapivým odhalením. Opravdu zde řádí nějaká nadpřirozená síla?

Foto: Apple TV+

chytré podnikání - tip témata

Rodinné dobrodružství uvidíme na Apple TV+ 19. srpna.

  • Našli jste v článku chybu?