HBO a Netflix na další týden: Války bohů, další samurajové i Keanu Reeves - Euro.cz

Zprávy

Přihlášení

HBO a Netflix na další týden: Války bohů, další samurajové i Keanu Reeves

HBO a Netflix na další týden: Války bohů, další samurajové i Keanu Reeves

Netflix a HBO GO jsou v tuzemsku jasně nejpopulárnější streamovací platformy, každý měsíc nás zásobují desítkami nových seriálů a filmů. Proto nově přinášíme pravidelný přehled několika nejočekávanějších projektů, které si na obou službách můžete užít v průběhu následujícího týdne. Další tipy i spoustu zajímavostí ze světa seriálů najdete každý den na serveru Edna.cz, který stejně jako Euro.cz patří do portfolia vydavatelství Internet Info.

A co si tedy na Netflixu a HBO GO pustit v týdnu od 14. června?

Record of Ragnarok

Ragnarök je v nordické mytologii označení pro konec Devíti světů, ve kterém padnou bohové, obři i lidé. Tvůrci kultovní mangy Record of Ragnarok si tento slavný název vypůjčili a ve svém díle jej představují coby jisté kolbiště, ve kterém lidští hrdinové stojí proti bohům. Na Netflix nyní přichází anime adaptace této mangy, ve které uvidíme celou řadu lidských hrdinů, jako jsou Jack Rozparovač, Nikola Tesla či Adam, čelit bohům v boji o osud lidstva.

Foto: Graphinica

Válka mezi bohy a lidmi začne na Netflixu 17. června.

Otcovství

Kevin Hart se v minulých letech etabloval na hollywoodské scéně jako oblíbený komediální herec, zazářil například ve snímcích Centrální inteligence nebo v posledních dvou dílech Jumanji. V novém netflixovském snímku jej ale uvidíme v dojemném příběhu o vdovci, jenž se po tragické smrti ženy musí postarat o svou dcerku. V dalších rolích čekejme Alfre Woodard či oblíbeného seriálového psychopata Anthonyho Carrigana, který si stejně jako Hart zahraje starostlivého otce.

Foto: Netflix

Otcovství se na Netflixu objeví 18. června a můžeme s ním oslavit Den otců.

Potulný samuraj Kenšin

Populární manga se v minulých letech dočkala hraného zpracování ve formě trilogie, kterou nyní kompletně odkoupil Netflix a uvede ji exkluzivně do své nabídky. Příběh se zaměřuje na Kenšina, jenž v době pádu šógunátu v rámci Revoluce Meidži upouští ze svých dřívějších zásad a stává se novým ochráncem lidu. Na rozdíl od své samurajské minulosti ale tentokrát hodlá zachovat nový kodex a rozhodl se nezabíjet. Podaří se mu jej i přes všechno bezpráví, jež se Japonskem šíří, dodržet?

Foto: Warnerb Bros. JP

Celá Kenšinova trilogie na Netflix dorazí rovněž 18. června.

Kurýr

Už 22. července můžeme v tuzemských kinech očekávat premiéru nového snímku Guye Ritchieho Rozhněvaný muž v hlavní roli s Jasonem Stathamem. Pokud si chcete připomenout nejlepší snímky této akční hvězdy, HBO GO vám dá příležitost díky uvedení divácky oblíbeného Kurýra. Ten pochází z dílny scenáristy Luca Bessona a dříve nadějného režiséra Louise Leterriera a Statham si v něm střihl Franka Martina, kurýra, jenž jednou poruší všechny své zásady a rozhodne se pomoct lidem, jež má pašovat. Jenže z toho vyvstávají mnohé problémy.

Foto: 20th Century Fox

Jak napínavý příběh dopadne se dozvíte na HBO GO od 18. června.

Lorax

Dr. Seuss patřil v minulém století k nejplodnějším dětským autorům a na motivy jeho knih vznikla celá řada úspěšných snímků. Jedním z nich je i Lorax, ve kterém sledujeme příběh chlapce Teda, který žije v umělém městě a miluje kamarádku Audrey. Oba dva se kvůli Audreyině lásce k přírodě vydají za hranice města a objeví tak Loraxe, nerudného ochránce stromů.

Foto: Universal Pictures

Oblíbený animák se na HBO GO objeví 19. června.

Pořádné pecky Billa a Teda

Keanu Reeves je dnes fanoušky milován hlavně coby Neo z Matrixu nebo John Wick ze stejnojmenné akční série, jeho prvním větším projektem ale bylo Skvělé dobrodružství Billa a Teda o cestě bláznivých rockerů časem. Snímek, ve kterém Keanua doplnil Alex Winter, se dočkal v devadesátých letech pokračování, loni se pak oba dva do svých ikonických rolí vrátili znovu. Tentokrát se musí na cestu časem vydat proto, aby zachránili svět a nebudou na to sami. Oba jsou totiž už ve středním věku, tak s sebou berou své dcery.

Foto: Hammerstone Studios

Pokračování kultovní komedie dorazí na HBO GO taktéž 19. června.