Tématy konference Cloud Computing jsou modernizace cloudových řešení a kybernetická bezpečnost - Euro.cz

Zprávy

Přihlášení

Tématy konference Cloud Computing jsou modernizace cloudových řešení a kybernetická bezpečnost

,
Tématy konference Cloud Computing jsou modernizace cloudových řešení a kybernetická bezpečnost
Zdroj: Internet Info
Komerční sdělení

Zveme vás na volně přístupnou odbornou konferenci, na které se budeme věnovat strategiím modernizace cloudů, IT bezpečnosti, i pravidlům a stále rostoucím regulacím v této oblasti.

Další ročník konference Cloud Computing klepe na dveře. Letos se zaměříme na modernizaci aplikací a multicloudová řešení, jejich pravidla a rostoucí regulaci nejen ve veřejné správě. Dozvíte se vše o kybernetické bezpečnosti i ochraně dat a pomůžeme vám zorientovat se ve výběru a nasazování jednotlivých cloudů a multicloudů, které by měly být flexibilní, propojitelné s existujícími aplikacemi, agilní a ideálně nezávislé na konkrétním dodavateli. Akce proběhne 7. června online a registrovat se můžete zcela zdarma.

Tematické okruhy

  • Jak na modernizace aplikací v multicloudovém prostředí? Karel Rudišar a Vlastimil Horák z VMware vám představí strategii, která k využití cloudu přistupuje chytře a obezřetně.
  • Strategii výběru jednotlivých cloudů i multicloudu a odborný moderní náhled na IT multicloudovou strukturu ukáže Petr Pilin ze společnosti iPodnik cloud.
  • Stručný pohled na bezpečnost, všestrannost a ekonomické aspekty přijetí moderní cloudové bezpečnostní platformy vám přinese Pavel Jirsák z AVAST Software.
  • Regulace cloudových služeb ve veřejné správě a pravidla kybernetické bezpečnosti, to je téma pro Janu Pattynovou z PIERSTONE.
  • Petr Leština z IBM Česká republika vám představí řešení na bázi umělé inteligence Watson, technologie IBM pro cloud-nativní řešení a pro bezpečný provoz IT.
  • Michal Čížek z GoodAccess představí principy ZTNA (Zero Trust Network Access) technologie, zajištění kybernetické bezpečnosti při práci na dálku a na cestě z on-premise do multi-cloud infrastruktury.
  • CEO společnosti PREDNY SLM Martin Predný vám vysvětlí, jak efektivně poskládat balíky Business nebo Enterprise díky hybridnímu licencování Microsoft 365 a ušetřit tak náklady.
  • Lukáš Smiga z ELOS Technologies ukáže nový produktový balíček přestavující nástroje RedHat, jednotné prostředí a uživatelské rozhraní pro správu hybridních cloudů.
  • O ochraně vašich dat ve veřejných cloudech a o modelu sdílené odpovědnosti bude mluvit  Boris Mittelmann z Veeam Software.

Program konference Cloud Computing 2022, najdete na stránkách akce, kde se můžete i zdarma zaregistrovat. Generálním partnerem je společnost VMware, zlatým partnerem společnost iPodnik cloud, stříbrnými partnery jsou společnosti AVAST Software, ELOS Technologies, GoodAccess, IBM Česká republika, PREDNY SLM, Tech Data a Veeam Software. Organizátory konference jsou časopisy CIO Business World, Computerworld, Lupa.cz a Podnikatel.cz.