Menu Zavřít

Stahovací prádlo vám pomůže vytvarovat postavu

27. 2. 2019
Autor: PNM International

Nejmodernější technologie používané při tvorbě spodního prádla posouvají jeho funkčnost a design neustále kupředu. Tak je tomu i v případě bezešvého tvarujícího prádla, které dokáže vymodelovat vaši postavu do svůdných a ryze ženských křivek. Zvýší tak sebevědomí každé ženě.

Pokud vsadíte na bezešvé tvarující kalhotky, stahovací podprsenky či formující body, košilky a spodničky, budete nadšeni. Už vás nikde nebude nic škrábat a tlačit. Navíc se prádlo nebude rýsovat pod vaším oblečením, i když je upnuté. Vaše křivky budou vymodelovány do svůdné siluety ženského těla. Díky bezešvé technologii tvarující spodní prádlo dokonale přilne k tělu a dělá dojem takzvané druhé kůže. Je doslova neviditelné i pod těsně přiléhavým oblečením. Je nenápadné, skutečně účinné a pohodlné. Zeštíhlující prádlo upraví vaše problémové partie a zmenší vaši velikost i o několik čísel.

Co je a k čemu slouží stahovací prádlo

Jakmile jednou vyzkoušíte pohodlné bezešvé stahovací prádlo, těžko budete chtít někdy jiné. Nikde se vám pod oblečením prádlo nerýsuje a nezanechává nevzhledné faldy. Bezešvé formující prádlo je vyrobeno z jemného elastického mikrovlákna a dokonale se přizpůsobí tělu. Stahovací prádlo zeštíhlí a vytvaruje vaši postavu, vylepší vaše přednosti, potlačí nedostatky a vymodeluje svůdnou siluetu. Tvarující prádlo oceníte při slavnostních příležitostech i při každodenním nošení. Vaše problémové partie v oblasti břicha, boků, pozadí a stehen dostanou zcela nový, zpevněný tvar.

Jak vybrat stahovací prádlo

Stahovací kalhotky s vysokým pasem vám skvěle zformují postavu v oblasti pasu. Stahovací korzetové bezešvé kalhotky s kosticí a háčky na zapínání dokonale přilnou na tělo. Pokud chcete zformovat své pozadí a stehna, zvolte nohavičkové stahovací kalhotky. Můžete je dát i pod džíny či legíny. V nabídce jsou přímo i formující legíny. Bezešvé stahovací podprsenky jsou vhodné na sportovní aktivity i běžné nošení. Jemný elastický materiál se dokonale přizpůsobí tělu a umožní volnost při pohybu. V nabídce je i dámská tvarující bezešvá podprsenka s Push-up efektem nebo stahovací bezešvé košilky.

 Stahovací prádlo, ilustrační foto

Zformování celého těla

Existuje i stahovací spodní prádlo, které krásně vytvaruje a zeštíhlí celou vaši postavu v problémových partiích, jako je pas, břicho, boky a hýždě. Stahovací formující spodnička může být s nastavovacími ramínky, bez ramínek i s odnímatelnými ramínky. V nabídce je i spodnička s výstřihem pod ňadra a s nastavitelnými ramínky, kterou lze doplnit vhodnou podprsenkou. Ženy s citlivou pokožkou ocení tvarující body s antibakteriálním klínkem. Široká ramínka zase zaujmou dámy s větším poprsím. Stahovací bezešvé body může být z bavlny nebo z jemného elastického mikrovlákna. Silný stahovací efekt zformuje a zeštíhlí vaši postavu, dokonale se přizpůsobí tělu a dodá vám pocit pohodlí.

CIF24

Bezešvá technologie u stahovacího prádla

Mezi nejčastěji používané technologie u bezešvého prádla patří bezešvá technologie svařování a lepení. Metoda welding neboli svařování posunula možnosti oděvního desingu a funkčnosti oblečení o notný kus dopředu. Jde o slepení dvou stejných či rozdílných látek za pomocí pojícího materiálu. Tato bezešvá, lamininovací či lepící technologie látky navzájem propojí pojícím tejpem, který je nejdříve roztaven pomocí tepla nebo formou ultrasoniku, což je vysokofrekvenční záření. Díky weldingu jsou pak švy zcela ploché.

Druhy stahovacího prádla

Formující prádlo se středně silným stahovacím efektem vám zformuje vaši postavu o jednu velikost. Bezešvé stahovací prádlo se silným stahovacím efektem pak zformuje vaši postavu o dvě velikosti. Vyzkoušejte proto oblíbené stahovací kalhotky v mnoha tvarech, podprsenky, košilky, spodničky, body a legíny z kolekce Body Effect a ControlBody. Toto italské prádlo Intimidea vás doslova nadchne.

  • Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).