Menu Zavřít

Jak zviditelnit webové stránky? Nejen propagace, ale především SEO

28. 10. 2019
Zdroj: SEOlight

Nechali jste si profesionálně vytvořit webové stránky a máte problém s jejich viditelností? Vytvoření webových stránek neznamená, že mají automaticky SEO.

Konečně máte webové stránky a již se zajisté těšíte, jak se na ně pohrnou davy návštěvníků. Avšak přichází zklamání v podobě nízké návštěvnosti a vaše www stránky nejsou vidět ve vyhledávačích. Co s tím? Tak na to nám odpoví přední specialista SEO, kterého služby využívají nejen klienti v ČR, ale i na Slovensku.

Takže jak to tedy s webovými stránkami je? Stačí je pouze vytvořit a čekat?

Webové stránky jsou nepostradatelnou součástí každé firmy či jednotlivce, kteří poskytují nějaké produkty a služby. Bez webových stránek v dnešní době se jen těžko obejdete, protože každý zájemce o dané produkty a služby hledá nejdřív na internetu a chce se dozvědět co nejvíce snadno, rychle a pohodlně či rovnou nakoupit. Avšak k tomu, aby se investice do webových stránek vyplatila, je potřebné investovat nejen do reklamy a propagace, ale hlavně do SEO. Takže pouze vytvořit webové stránky a čekat na zázrak opravdu nestačí.

Co je SEO a je součástí webových stránek automaticky?

SEO či jinak zvaná optimalizace webu je činností, které účelem je zviditelnění webových stránek, dosažení jejich přední pozice ve vyhledávačích a zvýšení návštěvnosti. SEO není součástí webových stránek automaticky, a ne každý tvůrce webových stránek tyto služby poskytuje. Navíc nejde o jednorázové nastavení, ale o proces, který trvá dlouhodobě a vyžaduje intenzivnost a pravidelnost. Často si klienti mylně myslí, že tvůrce webu nastavil i SEO nebo jsou takto špatně informovaní a jde pouze o nastavení SEO pluginu. To však pro optimalizaci www stránek nestačí.

 Každý web lze optimalizovat.

Každý web lze optimalizovat

Jaké služby v rámci SEO poskytujete vy jako firma?

V oblasti SEO působíme již řadu let a svým klientům nabízíme především dlouholeté zkušenosti v této oblasti a nejen profesionální, ale i individuální přístup, který je právě u SEO velice důležitý. Povedlo se nám dostat do popředí již stovky webů a s dalšími pracujeme. Naše služby tak mohou využívat klienti z ČR i ze Slovenska. V rámci SEO provádíme analýzu webových stránek, jejich správné nastavení a odstranění případných nedostatků, dále řešíme návrhy klíčových slov, pravidelný linkbuilding, copywriting a pravidelné měsíční reporty.

EBF23

Jak tedy odborně provedené SEO probíhá v praxi?

Součástí SEO jsou různé efektivní nástroje, kterých cílem je zviditelnit webové stránky a zvýšit jejich návštěvnost. Díky tomu se www stránky zobrazují ve vyhledávačích častěji a na vyšších pozicích. Uživatel zadá do vyhledávače klíčové slovo jako například “masáže Praha“ a vyhledávač Google či Seznam nabídne seznam stránek s tímto obsahem. Takových stránek může být stovky i tisíce a je proto důležité, aby stránky klienta byly mezi nimi a nejlépe na předních pozicích, protože téměř každý uživatel vybírá z nabídky na první stránce, a ne na poslední.

Co je tedy pro webové stránky důležité?

V první řadě jejich kvalitní a bezchybný obsah, následně nastavení vhodných klíčových slov. Důležité jsou i samotné titulky a meta description, formátování, linkbuilding a mnoho dalších prvků. A toto všechno jsme schopni zpracovat v rámci kvalitně provedeného SEO.

  • Našli jste v článku chybu?