Ještě nevyužíváte George? Pak je nejvyšší čas na seznámení s ním - Euro.cz

Zprávy

Přihlášení

Ještě nevyužíváte George? Pak je nejvyšší čas na seznámení s ním

Futurino,
Ještě nevyužíváte George? Pak je nejvyšší čas na seznámení s ním
Zdroj: Shutterstock
Komerční sdělení

Nechcete v současné situaci vycházet zbytečně z domu? Nemusíte, tedy alespoň do banky. Většinu služeb si totiž pohodlně zařídíte on-line v Georgovi nebo přímo ve svém mobilu. George vám dokáže opravdu zjednodušit každodenní život i v této nelehké době.

Díky on-line bankovnictví George nemusíte nikam chodit a přes to budete mít své finance pod kontrolou. Co všechno si můžete zařídit z pohodlí a bezpečí domova?

Platby

Pohodlně a během chvilky zadáte všechny své platby. Rychle zaplatíte i složenky či faktury, stačí naskenovat QR kód a potvrdit platbu.

V aplikaci je navíc dobře uvidíte a díky tomu budete mít přehled o tom, co jste platili a co je ještě potřeba zaplatit. Navíc uvidíte i příchozí platby.

Až skončíte s placením účtů a nákupy po internetu, přijde čas na třídění plateb. Platby pohodlně roztřídíte, díky tomu zjistíte, za co utrácíte. To vám pomůže při šetření a plánování rozpočtu na další období.

Kromě toho nemusíte s Georgem myslet na budoucí platby. George si je pamatuje za vás a vždy vás na ně včas upozorní.

Pojištění

Možná jste se probírali smlouvami a zjistili jste, že vaše pojištění je nevýhodné nebo se chýlí ke konci. V Georgovi si v klidu sjednáte i pojistku, bez toho, abyste opustili pohodlí svého gauče.

Sjednat si můžete pojištění osobních věcí a karet, pojištění schopnosti splácet, autopojištění, cestovní pojištění, domácnosti a nemovitosti.

Půjčky, kreditní karty a kontokorent

Může se stát, že budete potřebovat nějakou finanční injekci. Prostřednictvím služby Peníze na klik si můžete on-line půjčit až 50 000 Kč

V Georgovi si pohodlně i zvýšíte úvěrový limit na svojí kreditní kartě, a to až do výše 50 000 Kč. Pokud využíváte bankovnictví George, můžete si kontokorent zřídit nebo navýšit i telefonicky na 800 207 207.

Účtenky vždy po ruce

S Georgem budete mít vždy při sobě účtenky, které potřebujete. Nebudete je muset hledat v zaprášených krabicích od bot, v peněžence či na dně nákupních tašek. Stačí si účtenku vyfotit a uložit do George.  Tam zůstane uložená bez rizika poničení nebo ztráty až do chvíle, kdy ji budete potřebovat.

S Georgem se není čeho bát

Díky nejnovější technologii a neustálému vylepšování je George naprosto bezpečný, nemusíte se tedy o své finance bát. Sami si nastavíte i přihlašovací údaje.

Aplikace je velmi snadná na používání, ale orientaci vám ještě usnadní i to, že si upravíte vzhled podle sebe. Bezpečné odesílání plateb a přihlašování do aplikace zajišťuje George klíč, díky kterému je vaše bankovnictví ještě bezpečnější. George klíč se postará o rychlé a pohodlné potvrzování plateb, přihlašování pomocí otisku prstu či rozpoznávání tváře.

Aplikaci George najdete v Google Play nebo ve svém AppStoru, zdarma si ji stáhnete a můžete ji začít používat a objevovat tak všechny báječné funkce, kterými vám George usnadní správu vašich financí a ušetří čas.

Pokud si však z nějakého důvodu netroufáte na jeho ostré používání, můžete si ho vyzkoušet v bezplatné DEMO verzi. Na webu navíc najdete i přehledného video průvodce, který vám se začátky pomůže.