Jak získat podíl ze zisku startupů a společností bez práce? - Euro.cz

Přihlášení

Jak získat podíl ze zisku startupů a společností bez práce?

Invester Group,
Jak získat podíl ze zisku startupů a společností bez práce?
Komerční sdělení

Přemýšleli jste někdy, že si založíte vlastní společnost, ale odrazuje Vás množství administrativy, práce a také míra odpovědnosti s podnikáním spojená? Věděli jste, že je možné se jednoduše podílet na zisku vybraných startupů a společností bez práce, a to již od počátečního vkladu 1.000 Kč?

Jak získat výnos z podnikání bez práce?

Přemýšleli jste někdy, že si založíte vlastní společnost a začnete podnikat? Tento způsob výdělku je finančně zajímavější než pouhá mzda od zaměstnavatele. Nicméně mnohé z Vás mohou odrazovat úskalí, se kterými se každý z podnikatelů musí denně potýkat.

Věděli jste, že existuje i jednodušší cesta, jak získat výnos z podnikání?

Crowdfundingový portál INVESTER.cz nabízí jednoduchou možnost stát se spoluvlastníkem společnosti nebo se jen podílet na jejím zisku, a to díky investici již od 1.000 Kč. Jak to vlastně funguje? INVESTER je unikátní platforma, na které se prezentují společnosti, které potřebují získat kapitál pro rozjezd svého podnikání nebo expanzi na zahraniční trhy. Za poskytnutí kapitálu uvolní společnost část svého obchodního podílu (a tím i budoucího zisku) ve prospěch drobných investorů, kteří se dohromady složí svými investicemi na cílovou částku účelově určenou pro rozvoj podnikání společnosti. Jednotlivci mohou tedy nejen vydělat, ale zároveň podpořit vznik a rozvoj českých nápadů, projektů, inovativních společností a startupů.

Portál INVESTER má za sebou úspěšný rok, kdy zafinancoval více než 10 podnikatelských nápadů. Průměrné výnosy projektů přesahují 10 % p.a.  

Jaké výhody plynou z vlastnictví obchodního podílu?

Díky své investici uživatel může získat:

  • Obchodní podíl ve společnosti
  • Podíl na zisku společnosti určený každoroční účetní závěrkou
  • Vyšší výnos z investované částky než na běžném spořícím účtu
  • Vyšší výnos než například v investičních, podílových a nemovitostních fondech

Proč se vyplatí investovat přes INVESTER?

Na platformě INVESTER.cz vidíte, do čeho vkládáte své finanční prostředky. Investovat můžete již od 1.000 Kč do Vámi vybraného projektu. Celá služba je navíc pro všechny uživatele zdarma a bez poplatků. Jednoduchá registrace zabere jen pár minut a zvládne ji úplně každý. Pro svoji první investici se stačí podívat na INVESTER.cz a vybrat si svůj první projekt. Investice do začínajících startupů a společností mohou být rizikové, proto doporučujeme prostudovat naše obchodní podmínky.

Pro svoji první investici se stačí podívat na INVESTER.cz a vybrat si svůj první projekt. Investice do začínajících startupů a společností mohou být rizikové, proto doporučujeme prostudovat naše obchodní podmínky.