ESA logistika podpořila projekt MAAPPI designovým kamionem - Euro.cz

Přihlášení

ESA logistika podpořila projekt MAAPPI designovým kamionem

ESA logistika,
ESA logistika podpořila projekt MAAPPI designovým kamionem
Komerční sdělení

Společnost ESA logistika, představila kamion ve speciálním designu projektu MAAPPI, který pomáhá dětem s poruchou autistického spektra. Za projektem stojí příběh tímto handicapem postiženého Matěje Hoška, jehož velkým koníčkem je kreslení dopravních map.

Polep kamionové soupravy vychází z fragmentu jedné z Matějových map doplněného o loga projektu MAAPPI a ESA logistiky. Soupravu již můžete potkat na našich silnicích i v blízkém zahraničí. Díky jejímu unikátnímu designu ji nelze přehlédnout.

„Chceme tímto způsobem podpořit charitativní rozměr projektu MAAPPI. Vyrobili jsme proto zdarma speciální polep dle unikátního Matějova návrhu a poskytli jsme reklamní plochu na návěsu a zcela výjimečně i na tahači. Pevně věříme, že tímto bigboardem na kolech zvýšíme povědomí o existenci projektu MAAPPI, o jeho poslání a získáme další příznivce, kteří jej budou podporovat, “ vysvětluje manažer marketingu společnosti ESA logistika Jindřich Karas.  

Značka MAAPPI je zkratkou volně odkazující na slovní spojení Matěj Maluje Mapy. Matěj Hošek se narodil v roce 2004 s poruchou autistického spektra. Postupně vznikl nápad, že by se Matějem namalované dopravní mapy mohly stát motivem potisku materiálů, které se používají na oděvech, obuvi a dalších předmětech. Díky sociálním sítím se Matějova rodina o jeho vášeň podělila s celým světem a vznikl specializovaný e-shop s módními oděvními produkty, předměty i potravinami v designu dle Matějových map. Podstatnou část zisku z těchto aktivit chce rodina investovat do zlepšení psychiatrické péče pro děti s poruchami autistického spektra a jejich dlouhodobého vzdělávání.

Podpora projektu MAAPPI doplňuje stávající portfolio aktivit společnosti a zaměstnanců ESA logistika v oblasti společenské odpovědnosti, z nichž nejvýznamnějším je dlouhodobá činnost Charitativního fondu zaměstnanců ESA logistika, který pomáhá již od roku 2005.