Titul MBA lze konečně získat individuálním online studiem! - Euro.cz

Přihlášení

Titul MBA lze konečně získat individuálním online studiem!

, Jana Pohunková,
Titul MBA lze konečně získat individuálním online studiem!
Komerční sdělení

Studium MBA, čili Master of Business Administration se v posledních letech stává velmi populární. S rostoucím zahraničním trhem a obrovskými pracovními možnostmi si především manažeři, pro které je primárně studium určeno, rozšiřují své vzdělání, díky kterému následně získávají konkurenční výhodu na trhu práce.

Studium využívají především manažeři středního a vyššího managementu, kteří začínají studovat z vlastní iniciativy pro snadnější postup v kariérním žebříčku anebo se možnost studia dokonce objevuje jako firemní benefit, kdy zaměstnavatel svým manažerům školné uhradí. Studium je taktéž velmi populární mezi podnikateli.

V České republice existuje několik desítek škol nabízející tento studijní program, které se liší v platbách za školné a v akreditaci. Naše škola, Oxford Business Education Institute – OBEI je na českém trhu již přes tři roky, máme zkušenosti a přes 100 spokojených absolventů, nabízíme studentům velmi výhodné roční školné, a to i s možností rozložení na bezúročné splátky měsíční splátky.

Je potřeba říci, že žádná škola v České republice nemá akreditaci MŠMT, neboť se nejedná o akademický titul. Výhodou je, když je škola akreditována zahraniční partnerskou univerzitou, kdy Váš titul bude následně uznán i v zahraničí. Naše škola se pyšní mezinárodní akreditací IACBS – International Accreditation Council for Business Studies, organizace sídlí v USA a má tradici již od roku 1991.

 Kontakt Obei

V OBEI v současnosti nabízíme 3 studijní programy, a to BBA, MBA, velké oblibě se začíná těšit navazující postgraduální program DBA, neboli Doctor of Business Administration, který představuje nejvyšší stupeň manažerského vzdělání.

Výuka MBA na OBEI probíhá zcela individuálně. Kdy začnete a skončíte je zcela na Vás. Ti nejpilnější studenti zvládnou studium MBA již za 4 měsíce. Běžná doba studia je ovšem 10 měsíců. Nikdy nemusíte dodržovat žádné termíny a studiu se můžete věnovat půl hodiny za týden a nebo také deset hodin denně.

Celé studium se zaměřuje především na praktickou výuku, použitelnou v každodenní praxi. Programy se liší náročností a rozpětím, obsahují od 8 do 12 modulů, které komplexně pokrývají problematiku managementu. U každého modulu jsou k nastudovaní kvalitní materiály, které studentovi následně pomohou k vypracování testů, které jsou z 85% formou volných odpovědí a v závěru každého modulu jsou otázky pro vlastní úvahu k tématu. Celé studium probíhá kompletně online, a to včetně poslání přihlášky, vypracování jednotlivých modulů, odevzdání modulových písemných prací až po závěrečnou práci, tzn. téměř nulová byrokracie. Během studia je možné danou problematiku konzultovat s kvalifikovanými lektory.

Více informací o studiu naleznete na http://www.obei.cz/