Výběr zpráv Protextu ČTK

Protext ČTK

Češi si oblíbili nákupy ze zahraničí

Globalizace je znát v každém odvětví a nakupování není výjimkou. Dnes lidé čím dál víc…

Zabezpečení vozu proti krádeži vám zlevní pojištění

Většina dnešních moderních vozů je zabezpečena alarmem, který vás upozorní na neoprávněné…

Immofinanz a O2 prodloužily své partnerství

Společnost Immofinanz prodloužila na konci roku 2018 smlouvu se společností O2, hlavním…

Plavání je vhodné téměř pro každého. ČPZP vás v tom podpoří.

Komerční sdělení

Zanedbávání pohybu se stále častěji stává běžnou součástí životního stylu a má negativní dopad na náš zdravotní stav. Pohybových aktivit je přitom celá řada a právě plavání může být ideálním řešením téměř pro každého. Velkou výhodou plavání je přirozenost pohybu, kdy dochází k rovnoměrnému rozložení zátěže na celé tělo. Při běžném tempu za hodinu spálíte zhruba 2 800 kJ.

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna (ČPZP) proto podporuje své klienty vstupem zdarma nebo se slevou do vybraných bazénů po celé republice. Přehled všech bazénů je vždy v průběhu trvání akce zveřejněn na webových stránkách. Dětem přispívá ČPZP také na organizované plavecké kurzy částkou až 1 000 Kč. V letošním roce se benefit nově vztahuje na děti až do 10 let věku.

Podpora pohybových aktivit klientů je rozsáhlejší

Pro klienty, kteří se chtějí věnovat sportu skutečně aktivně, nabízí ČPZP další příspěvek, a to 700 Kč na úhradu permanentky do posilovny nebo na jiné sportoviště. Rozsáhlá je i nabídka benefitů pro děti. „V dnešní době tráví děti mnoho času doma u mobilů a tabletů. Jedním z našich cílů při plánování preventivních programů proto bylo nabídnout širší škálu možností, jak děti přivést ke sportu,“ přibližuje preventivní programy tisková mluvčí ČPZP Elenka Mazurová. Novinkou v nabídce benefitů je příspěvek 500 Kč na sportovní kroužky pro děti od 6 let. V rámci organizovaných dětských aktivit přispívá pojišťovna také na letní pobytové i příměstské tábory částkou 1 000 Kč. Pokud své dítě vedete spíše k individuálnějším sportům, jako jsou cyklistika nebo jízda na kolečkových bruslích, můžete pro ně využít příspěvek na ochrannou přilbu ve výši 500 Kč. V neposlední řadě přispívá pojišťovna všem svým klientům 500 Kč na sportovní lékařskou prohlídku.

Pojišťovna myslí na nejmenší klienty od začátku

ČPZP má ve svém portfoliu desítky dalších příspěvků pro různé skupiny klientů. Velkou pozornost věnuje miminkům a jejich maminkám, kterým usnadňuje toto období příspěvky až do výše 3 000 Kč. „K dlouhodobě nejoblíbenějším programům patří Manažerka mateřství, v rámci kterého mohou nastávající maminky využít příspěvek až 1 500 Kč. Lze jej uplatnit na nadstandardní vyšetření a péči, jako jsou prvotrimestrální screening či epidurální analgezie nebo na kurzy pro těhotné, plavání, masáže nebo psychoprofylaktickou přípravu těhotných k porodu,“ říká Elenka Mazurová. Pro maminky s již narozeným miminkem jsou určené programy Žena po porodu a Zdravé dítě. První se vztahuje na pomůcky na kojení nebo cvičení pro ženy a je limitován maximální částkou 1 000 Kč. Druhý ve výši až 500 Kč je možné použít na kosmetické přípravky, monitor dechu, chůvičky, odsávačky nosních hlenů, cvičení rodičů s dětmi a edukační kurzy pro maminky.

Pokud ještě nejste klienty ČPZP, můžete se přeregistrovat do 31. 3. přes webové stránky www.cpzp.cz/205 nebo na jakékoliv pobočce.


Sdílení

Líbí se Vám tento článek?
Sdílejte ho

Čtěte také

Finance
Kdy budou Velikonoce?
Na splátku hypotéky již Češi vynakládají téměř 50 % příjmu
GDPR po roce: bouře ve sklenici vody či obří byrokracie?
Kraje rozdělí 3 miliardy korun na nové kotle. Poslední vlna dotací pomalu startuje
Jak zdanit příležitostný příjem?
Auta
V Ženevě se opět představí novodobý Stratos. Tentokrát s…
Opravdu jsou levná auta spolehlivější? Ne, nejspolehlivější je Lexus a Porsche 911
Kvíz: Poznáte správně model auta podle těchto detailů?
FCE Italia a PSA prodlužují smlouvu o spolupráci
Bentley Bentayga Speed: Téměř nejrychlejší SUV světa má 635 koní a jede až 306 km/h
Technologie
Cnews FM: Nebývale pozitivní události kolem studia Warhorse a bank [podcast]
Samsung Galaxy Tab S5e je tenký jako břitva a dlouho vydrží
Bez dotací se elektromobily nerozšíří. Lidem se nevyplatí, ukazuje studie
Nvidia měla loni tržby skoro 12 miliard dolarů, GeForce a Tegra teď ale klesly o 45 %
NASA se rozloučila s vesmírným rekordmanem Opportunity
Hry pro příležitostné hráče