Black Friday 2018 bude trhat rekordy. Cashback Tipli ukázal na nejvýhodnější nákupy - Euro.cz

Zprávy

Přihlášení

Black Friday 2018 bude trhat rekordy. Cashback Tipli ukázal na nejvýhodnější nákupy

, Jana Pohunková,
Black Friday 2018 bude trhat rekordy. Cashback Tipli ukázal na nejvýhodnější nákupy
Zdroj: Tipli.cz
Komerční sdělení

Ještě před 10 lety ho nikdo neznal. Dnes je Black Friday jednou z nejoblíbenějších nákupních akcí, na kterou se před Vánoci těší miliony lidí. Kde všude letos nakoupíte se slevou? Známe odpověď!

Black Friday neboli Černý pátek je nákupní akce, která se k nám dostala z USA. Tam se v průběhu tohoto nákupního svátku vydalo v posledních 3 letech každoročně do obchodů až 100 milionů Američanů. V roce 2014 se během Black Friday prodalo zboží za celkem 50,9 miliard dolarů (v přepočtu 1,3 bilionu korun).

Black Friday je každoročně spojen s předvánočními výprodeji za nejnižší ceny. V Česku se stal natolik oblíbeným, že ho některé velké obchody jako například Mall.cz nebo Alza slaví až třikrát za rok. Ten pravý předvánoční, do kterého se zapojují obchody všech druhů, připadá letos na 23. listopadu 2018.

Černý pátek v České republice: Až o 50 % vyšší tržby

V České republice to byl Apple, kdo jako první v roce 2013 zahájil předvánoční slevovou mánii Black Friday. Díky tomu, že tržby Applu během Black Friday rychle překonaly běžná čísla, se svátek rychle rozšířil i do dalších obchodů.

V roce 2016 se pojem Black Friday dostal ve vyhledávači Google pro Českou republiku na neuvěřitelné číslo 300 000. Počet objednávek během této akce vzrostl v meziročním srovnání o 55 % a tržby obchodů byly až o 50 % vyšší než při běžném dni.

Dalším důkazem stoupající popularity Black Friday je i fakt, že v roce 2017 v rámci Mall.cz Black Friday odbavilo distribuční centrum Mallu 548 tisíc kusů zboží, což je o 80 % více než v roce 2016.

Díky stoupajícím číslům se do akce zapojuje rok od roku více obchodů. Pro nakupující to znamená větší výběr míst, kde mají možnost ušetřit. V loňském roce přilákal Black Friday do obchodů přibližně třikrát více zákazníků než v roce 2016. Podle statistik tak můžeme i letos očekávat jistý nárůst nakupujících.

Slevy až 80 %? Které produkty koupíte nejvýhodněji?

V České republice se do svátku každoročně zapojují e-shopy s elektronikou jako například Apple, Alza.cz, Mall.cz nebo Kasa.cz. Pokud byste raději koupili kosmetiku či parfémy, navštivte NOTINO nebo Vivantis a zkrášlete se s produkty za nízké ceny. Většina obchodů slibuje slevy 75 – 80 %.

Chcete i vy nakoupit dárky s obrovskou slevou? Omrkněte nabídky obchodů se zbožím všeho druhu a zažijte nákupní horečku na vlastní kůži. Díky obrovskému nárůstu tržeb se stává Black Friday výhodnou marketingovou akcí pro obchody a zároveň i zdrojem levných předvánočních nákupů pro spotřebitele.

Zajímá vás, kde letos nakoupíte elektroniku, oblečení nebo kosmetiku se slevou? Cashback portál Tipli.cz přináší každoročně přehled nejvýhodnějších nabídek zapojených obchodů. Na jaké slevy se můžete těšit a jaké produkty během Black Friday 2018 koupíte? Poradí Tipli magazín, který vždy s předstihem informuje o velkých akcích.

Nenechte si utéct žádnou výraznou slevu. Prohlédněte si letáky, které Tipli pro návštěvníky každý týden připravuje, na jednom místě. Nejde přitom jen o papírové letáky a katalogy kamenných prodejen.

Na Tipli máte k dispozici také nejnovější nabídku letáků a katalogů e-shopů. Obzvlášť před Černým pátkem koukněte, které zboží se vyplatí nakupovat! Využijte výhodnější nákupy na Tipli. Zaregistrujte se a přidejte si rozšíření do svého internetového prohlížeče.

Šetřete dvakrát! Přičtěte k Black Friday navíc cashback!

Chcete ušetřit ještě o něco víc? Využijte službu cashback. Pokud nakoupíte v některém z partnerských obchodů Tipli, získáte určité procento z útraty zpět na účet. Stačí se zaregistrovat a získat za nákup finanční odměnu až 33 %.

Jak to funguje? Za přivedené zákazníky dostane Tipli od obchodu odměnu, o kterou se s vámi rozdělí. Získejte maximální možné slevy díky kombinaci Tipli a Černého pátku i vy. Omrkněte obchody zapojené do Black Friday.

 Tipli.cz

TIP: Na Black Friday ušetříte pouze jednou v roce. S cashbackem šetříte kdykoli a kolikrát chcete.