O finančním poradenství a o jazzu - Euro.cz

Předplatné

  • 49x týdeník Euro
  • 30x Speciál
  • Přístup k premium článkům
  • Web bez reklam
  • Týdeník v elektronické podobě
Výhody předplatného

Přihlášení

O finančním poradenství a o jazzu

, Euro TV,

Josef Uchytil působí v Partners finanční skupině jako finanční poradce od roku 2007. Před několika lety se ale rozhodl pro změnu a otevřel si vlastní bankovní a poradenskou pobočku Partners market. Jaké byly jeho začátky, problémy, výzvy a jaký má v současnosti obrat? Co by doporučil těm, kteří o podobném kroku uvažují?

Uchytil se svým týmem působí v Turnově a jeho cílem je vybudovat tak silnou pobočku, aby ji mohl jednou předat ve skvělé kondici dál, a v důchodu se pak věnovat tomu, co ho baví nejvíc – čistě investičnímu poradenství a jazzu.

Proč se rozhodl právě pro finance? Chtěl dělat práci, která má smysl, dá mu příležitost vrátit se do rodného Turnova za přáteli a za rodinou a dobře ho uživí. „Ve financích nepoznáte krizi. Když jde něco dolů, zároveň jde vždy něco nahoru. Třeba poslední roky jsme dělali hlavně hypotéky, letos jich ubylo, ale vystřídal je zájem o investice,“ říká Josef.

Josef Uchytil vystudoval Matematicko-fyzikální fakultu Univerzity Karlovy v Praze, obor výpočtová matematika, ale vedle toho také konzervatoř Jaroslava Ježka v oboru jazzová skladba. V mládí dokonce vystupoval na zámořských lodích a dodnes hraje v nejrůznějších jazzových kapelách.

Ohodnoťte tento článek
Diskuze