Expobank CZ vstupuje do nové éry - Euro.cz

Předplatné

  • 49x týdeník Euro
  • 30x Speciál
  • Přístup k premium článkům
  • Web bez reklam
  • Týdeník v elektronické podobě
Výhody předplatného

Přihlášení

Expobank CZ vstupuje do nové éry

, Euro TV,

„Díky tomu, že patříme k menším bankám na tuzemském trhu, můžeme mnohem flexibilněji přijímat rozhodnutí a rychleji nabízet produkty nových partnerů,“ uvádí pro Euro TV Martin Kubíček, výkonný ředitel Expobank CZ. Jak probíhá současná digitální transformace banky?

Expobank CZ má za sebou více než 28 let na tuzemském bankovním trhu, nyní vstupuje do nové éry tak zvaného moderního inteligentního bankovnictví, které s sebou přináší atraktivní digitální produkty. Na co konkrétně se banka v rámci digitalizace zaměřuje a co inovativní změny přinesou? Znamená to konec tradičních bankovních služeb a jaké výhody má statut „menší“ banky oproti velkým hráčům na trhu? Nejen na tyto otázky reaguje Martin Kubíček, výkonný ředitel Expobank CZ.

Pozvání do Euro TV přijal společně s Michalem Skalickým, který má kompletně na starosti digitální transformaci banky. Skalický popisuje konkrétní přínos digitalizace retailovým klientům a představuje také Neo účet – loňskou novinku, která jako první běžný bankovní účet umožňuje obchodovat s bitcoiny nebo investovat do zlata a stříbra. Uvádí také co obnáší jeho zřízení, s jakými partnery je Neo účet aktuálně propojený a jaké služby nabízí, ale i jaká je jeho budoucnost. Hosté se na závěr dotknou také plánů samotné Expobank CZ.

Ohodnoťte tento článek
Diskuze